Sjednáte pouze na webu

10 GB měsíčně jen za 499 Kč

Vyražte na cestu s 10 GB dat, 100 SMS a 100 minutami volání a užijte si léto naplno!

Ikona - T-Mobile brand

Pořádná porce dat

S 10 GB dat můžete prosurfovat celý internet, jak je vám libo.

Ikona - doručení zdarma

Bez závazků, bez sankcí

Bez závazků, pokut a hlavně obav. Kdo by to chtěl pořád řešit?

Ikona - uvítací tón

Uvítací tón na měsíc zdarma

Roztančete uvítací melodií všechny, kteří se s vámi chtějí spojit.

Sjednáte pouze na webu

DATA

10 GB

MINUTY A SMSKY

100 + 100

MĚSÍČNÍ PAUŠÁL

499 Kč

Ceny jsou včetně DPH a smlouva je platná na dobu neurčitou. Nabídka platí do 31. 8. 2020.

 • Datujte jak v Čechách, tak v celé EU

  Buďte online na cestách českou krajinou, tak i během dovolené v rámci celé EU. Kdyby vám náhodou data došla, pár kliknutími si je jednorázově dokoupíte v naší aplikaci.

 • Bez závazků, bez sankcí

  Tarif je sice se smlouvou, ale na dobu neurčitou. Cena, volání a SMS i objem dat vám zůstanou, jak dlouho chcete. A když vám přestane tarif vyhovovat, můžete ho zrušit jednoduše a bez sankcí. Stačí nám napsat a po 30 dnech máte vyřízeno.

 • Volné minuty a SMS

  Každý měsíc máte 100 volných minut a 100 volných SMS do všech mobilních sítí. Když je vyčerpáte, volání vás vyjde na 3,50 Kč/min. U SMS je to 1,50 Kč za zprávu. A to jak v ČR, tak v celé EU. S novým zúčtovacím obdobím vám ale obnovíme i volné jednotky.

 • Tarif, který si oblíbíte

  Tento tarif si můžete pořidít s novým číslem, nebo si můžete své stávající číslo ponechat, pokud přecházíte od jiného operátora. Při přechodu z Twistu na paušál nepřijdete ani o číslo, ani o standardní kredit - ten vám odečteme z vyúčtování.

Informace, které by vás mohly ještě zajímat

Připravili jsme pro vás užitečné odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

Vážně platí stejné ceny v EU jako doma?

Ano, od 11. června 2017 T-Mobile umožnil využívat minuty, SMS a data v EU roamingu v 31 zemích zemích Evropy jako doma. To se týká tarifů s volnými či neomezenými jednotkami do všech sítí.

Po vyčerpání volných jednotek jsou jednotlivé služby účtovány stejně jako v ostatních zemích – dle platného roamingového ceníku. Data ovšem jde dokoupit za domácí ceny, třeba přímo v aplikaci Můj T-Mobile.

Ano, bez internetu vás nenecháme ani za hranicemi Evropské unie. Pak vám doporučujeme ověřit si ceny za jednotlivé služby podle země (roamingové zóny), do které jedete - dle platného roamingového ceníku. Pro připojení můžete využít účtování po MB nebo aktivovat některý z doporučených internetových balíčků.

Po vyčerpání datového limitu jsou data zastavena a je potřeba si vybrat zda si data dokoupíte nebo již nebudete v datování pokračovat. Tento postup platí pro nové tarify Mobil, S námi v síti, S námi v sítích a také pro služby, které mají nižší objemy dat jako např. Internet v mobilu na den, Twist Internet v mobilu na týden.

Při překročení limitů  přijde notifikace o výšce vyčerpání a odkaz na stránku, kde je možno si data navýšit. Pokud nemáte zájem o dokoupení dat a celkově datování, tak stránku jednoduše uzavřete. Je potřeba počítat s tím, že se nebudou stahovat maily, sociální sítě, a nebudou fungovat aplikace, které potřebují data k fungování.

Je to jen na Vás.

Způsoby navýšení datového limitu se zabývá otázka "Jak si mohu navýšit datový limit?"

Navýšení (jedná se o jednorázový dokup dat) je možné provést následujícími způsoby:

 • přes Můj T-Mobile.
 • na aktivační stránce https://tmo.cz/dl (funkční pouze v prohlížeči v mobilu, ne na PC), kam budete přesměrováni v momentě vyčerpání dat.
 • v mobilní aplikaci Můj T-Mobile, po stažení ze stránek https://tmo.cz/mtm.
 • A to není vše. Koukněte i na další způsoby navýšení dat.
 • Balíček Neomezená data na 30 dní zdarma platí pouze pro mobilní tarify z generace Můj tarif, Můj Svobodný tarif a Můj Student. K pořízení tarifu Mobil DATA se tak odměna nevztahuje.

  Některým našim stránkám jsme dali regenerační volno, aby pak fungovaly ještě líp. Podívejte se, které systémy jsme odstavili a co naopak funguje nepřetržitě.

  Pro všechny případy můžete využít náš kontaktní formulář.

  Omlouváme se, ale tuto aplikaci jsme na chvíli vypnuli. Od 14.08.2020 21:00 do 16.08.2020 00:30 jsme odstavili systémy, aby si oddechly a mohly pak fungovat líp.
  Pro všechny případy můžete využít náš kontaktní formulář.