Máte potíže s duplikací dat nebo s výrobou? Nechte to na nás. Využijte služby a nástroje pro celý životní cyklus produktu (PLM), podnikové procesy a IT infrastrukturu. U nás najdete vše potřebné pro každou fázi životního cyklu výrobku - od návrhu přes vývoj, testování a výrobu, až po servis.

Automatizace výroby

Zmodernizujeme vaši výrobu automatickým navážením materiálu na linky včetně strojového vidění. Kontrolujte kvalitu na výrobních linkách a během vývoje v kombinaci s automatizovaným testováním.

Více informací

ARAS Innovator

Nepřizpůsobujte své procesy těžkopádným systémům. Využijte vaše know-how jako konkurenční výhodu a ARAS Innovator se přizpůsobí vám. Plně využívejte PLM/PDM systém založený na platformě Enterprise Open Source.

Více informací

Školení CATIA

Objednejte si školení systému CATIA V5 a nadstavbových aplikací. Nabízíme 22 tematických kurzů, 9 školitelů, 2 školicí místnosti v Mladé Boleslavi, nebo možnost školit přímo u vás.

Více informací

XV5 a aplikace pro CATIA

Zautomatizujeme vaše konstrukční procesy na jeden klik. Objednejte si nadstavbový produkt CATIA V5 pro tvorbu ploch třídy A, který používá nejen ŠKODA AUTO a.s.

Více informací

KVS a Connect

Dodavatelům konstrukčních prací zřídíme přístupy k systémům Škoda Auto a.s. Stačí uzavřít smlouvu o utajení a absolvovat bezpečnostní audit.

Více informací

Elektronika

Postavíme pro vás testovací stav na míru a pomůžeme vám s jeho integrací a provozem. Otestujete si hotový výrobek či prototyp, nebo jen simulaci.

Více informací