Když potřebujete k telefonátu přibrat více účastníků

  • Uspořádejte telefonickou konferenci.
  • U nás to jde stisknutím pár tlačítek.
  • Proberte všechny důležité informace až v šesti lidech.

Jak na to?

Pro uskutečnění konferenčního hovoru je potřeba, abyste měli zapnutou službu Konferenční hovory na vaší SIM kartě. Ověříte to jednoduše v Můj T-Mobile, kde službu i případně aktivujete.

Pro spojení více hovorů pak stačí pár jednoduchých kroků:

  1. Vytočíte účastníka A a počkáte, až hovor přijme.
  2. Na displeji vašeho telefonu zvolíte v průběhu stávajícího hovoru s účastníkem A možnost Přidat hovor (tato položka se může lišit v závislosti na typu přístroje, případně může být v menu u hovoru, například pod položkou Volby).
  3. Vytočíte druhé telefonní číslo B nebo ho vyberte z telefonního seznamu. Zatímco se bude vytáčet další hovor, hovor s účastníkem A bude automaticky přidržen (účastník A tedy ve sluchátku uslyší "Nezavěšujte prosím, vyčkejte na spojení"). Jakmile účastník B přijme hovor, na displeji Vašeho telefonu uvidíte položku Přidat do konference (případně jí opět naleznete v menu u hovoru). Po jejím zvolení se vy i účastníci A i B spojíte do konferenčního hovoru. Stejným způsobem můžete přidat až pět lidí.
  4. Pokud chcete někoho z konference odpojit, zvolíte opět v menu u hovoru seznam všech aktuálních hovorů v konferenci a zde vyberete účastníka, se kterým chcete hovor ukončit a volbu potvrdíte.

 

Je dobré vědět

Hovory jsou účtovány organizátorovi konference dle jeho tarifu tak, jako kdyby všem postupně zavolal. Příjem hovoru je zdarma.