Říkáte si, na čem byste u nás mohli pracovat? Přečtěte si příběhy našich kolegů. Napoví vám, o čem práce u nás může být a co je na naší firmě baví.

Úsek lidských zdrojů

Když se přidáš do magentového týmu, určitě se s námi potkáš nejen u pohovoru. Jednoduše řečeno, naší prací je neustále pečovat o zaměstnance. Staráme se o tvůj rozvoj, lákavou nabídku benefitů a pravidelnou mzdu na tvém účtu.

Lenka Senior specialista rozvoje lidských zdrojů Do T-Mobile jsem se přesunula ze Slovak Telekom a vnímám to, jako jednu z výhod mezinárodní společnosti. Pracuji v týmu rozvoje a to co dělám, mě naplňuje. Dostanu se k zajímavým novinkám z této oblasti mezi prvními, a to mě expertně posouvá vpřed. Baví mě prostředí, které podporuje nové nápady a proaktivitu. Měla jsem tak možnost organizovat konferenci pro studentky nebo pozvat zajímavé spíkry pro naše kolegy. Starám se o HR marketing, rozvoj manažerů, vedu workshopy pro kolegy a spolupracuji na mezinárodních rozvojových aktivitách.

Finanční úsek

Naší silnou stránkou jsou čísla, tabulky a analýzy. Není to ale jenom o účetnictví nebo controllingu. Staráme se o nákup a logistiku. Děláme si interní audity a dokážeme kolegům poradit i v oblasti daní. A co je důležité, máme pod kontrolou i platby od našich zákazníků.

Tomáš Expert Controllingu Pracuji v controllingu a jsem odpovědný za řízení nákladů technologického úseku. Často se za finanční úsek účastním klíčových firemních projektů, jako je například výstavba sítě LTE. Mám rád různorodost a není mi cizí změna. Proto by asi málokoho napadlo, že ve financích najde člověka, který dříve v T-Mobile pracoval jako projektový manažer. A aby toho nebylo málo, zhostil jsem se i role interního trenéra a školím kolegy z naší firmy na téma prezentačních dovedností. Jednoduše proto, že mě to baví.

Úsek generálního ředitele

Zda jde o komunikaci k zaměstnancům, nebo ven z firmy, právní záležitosti, oblast regulací nebo firemní bezpečnost, jsme tím správním kontaktem pro zbytek společnosti. A navíc nás hodně baví inovace. Pracujeme na nich každý den, aby si je všichni naši zákazníci i zaměstnanci mohli užívat.

Matěj Manažer inovací V T-Mobile pracuji už delší dobu. Prošel jsem si technickou oblastí, marketingem a zakotvil u inovací. Pracoval jsem i na uvedení nové sítě LTE. Baví mě, že je vidět co za mnou zůstává. Že například novou nejrychlejší mobilní datovou síť můžou využívat ke spoustě věcí nejen naši zákazníci, ale že i díky ní můžu pracovat odkudkoliv i já. A většinou na to stačí jen mobilní telefon, kde mám všechno k dispozici jako bych byl v kanceláři. V poslední době jsem pracoval také na VoLTE, volání v LTE nebo na volání ve Wi-Fi. Oboje jsme spustili jako první u nás a jedni z prvních na světě. Prostě novinky a inovace jsou super!

Technologický úsek

Naši zákazníci volají, píši nebo brouzdají po internetu i díky nám. Věříme, že technologie má lidem hlavně zjednodušovat a zpříjemňovat život, a proto se staráme o rozvoj a provoz telekomunikační sítě a IT technologií. Tak, aby všechny služby, které poskytujeme byly na co nejlepší úrovni.

Dana Senior manažer řízení technologických požadavků Díky své práci mám možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi a hlavně s odborníky, kteří jsou špičkami ve svém oboru. V T-mobilu jsem prošla během několika let různými pozicemi a zapojila se do mnoha projektů. Řídím tým technologických požadavků a mám možnost podílet se na implementaci nových technologií jak pro zákazníky, tak pro interní zaměstnance. Jsem ráda, že má práce reálně ovlivňuje chod firmy a vidím za sebou výsledky. To mě zavazuje a těší zároveň.

Úsek segmentu firemních zákazníků

Naším zákazníkem jsou jiné firmy. Pravidelně se s námi setkávají osobně či po telefonu. Pomáháme jim najít na míru šité komplexní ICT řešení, pečujeme o jejich spokojenost a staráme se o jejich specifické potřeby.

Míša Senior manažer provozu služeb firemním zákazníkům Před několika lety jsem si při cestě okolo pracovní agentury všimla inzerátu nabízející pozici Asistentka Zákaznického centra. Z původně plánované půlroční brigády se postupem času stalo plnohodnotné a skvělé zaměstnání, v průběhu kterého jsem dostala možnost vyzkoušet několik pozic. Nyní každodenně pracuji s báječným týmem, který pečuje o blaho našich firemních zákazníků a vyřizuje všechny jejich požadavky prostřednictvím telefonu či e-mailu. Baví mě nadšení mých kolegů a jejich kreativita při hledání nových cest, jak zákazníkům pomoci a jak je inspirovat. Ráda pracuji ve společnosti, která mi dává možnost se neustále rozvíjet a posouvat dál.

Úsek segmentu rezidentních zákazníků

Díky našim 6 milionům zákazníků jsme jedničkou na českém mobilním trhu se silnou pozicí integrovaného ICT operátora. Děláme co je v našich silách, aby to tak zůstalo. Poradíme našim zákazníkům vhodný produkt či službu nebo pomůžeme vyřešit zapeklité situace.

Patrik Manažer značkové prodejny Před 4 lety jsem nastoupil na poloviční úvazek na pozici konzultanta značkové prodejny. Od začátku se mi líbila rozmanitost práce a kolektiv, který si vzájemně pomáhal. Během několika měsíců jsem se vyšvihnul mezi nejlepší prodejce v republice a dostal možnost sdílet mé know-how a pomáhat ostatním kolegům zvedat jejich výkony. Netrvalo dlouho a přišla nabídka stát se manažerem značkové prodejny v Brně. Najednou jsem vedl jednu z největších prodejen v republice a řídil 10 lidí. Bylo to úplně nová výzva, která mě neskutečně posunula vpřed. Baví mě, že každý můj den je jiný. Pro mě osobně je hledání cesty k dosažení cíle ta nejlepší věc.

Chceš u nás začít kariéru i ty?

Vyber si pozici, která ti sedne, a přihlas se:

Výpis pozic