Novinky

Televize Seznam nyní i na SAT TV

Televizní kanál společnosti Seznam je nyní dostupný i pro zákazníky T-Mobile SAT TV a to ve všech tarifech. Sledujte např. zajímavý publicistický pořad Obzor Filipa Horkého každé druhé úterý ve 20.30 hodin.

Nový tarif L

Do rodiny T-Mobile TV tarifů přibyl tarif L. Je za 599 Kč měsíčně a najdete tam úctyhodnou dávku aktuálně 161 programů z čehož 45 je v HD. Chcete-li si změnit tarif, můžete to provést jednoduše v Můj T-Mobile.

Nové názvy aneb přecházíme na písmenka

Připomínáme, že od konce května se naše T-Mobile TV tarify jmenují XS, S, M, L a XL. Jedná se pouze o změnu označení, cena ani další podmínky se nemění.

Na co se dívat v červnu?

Fantastická zvířata a kde je najít

+

HBO Fantasy - v neděli 3. června ve 20:00 na HBO

Snímek inspirovala stejnojmenná knižní předloha J. K. Rowlingové. Držitel Oscara Eddie Redmayne se jakožto uznávaný magizoolog Newt „Mlok“ Scamander v roce 1926 vrací z cesty kolem světa, během níž našel a zdokumentoval pestrou škálu kouzelných tvorů. Nakrátko se zastaví v New Yorku a zase by z něj bez nehody odjel, nebýt nečara-mudly Jacoba, ztraceného záhadného kufříku a útěku několika Scamanderových fantastických zvířat, která by mohla způsobit světu mudlů i čarodějů pořádné problémy. Tento předloňský divácký hit za skvělé kostýmy zaslouženě získal Cenu Akademie a disponuje silnou atmosférou, která uhrane nejen děti, jimž je určen primárně.

Doktor srdcař

+

FilmBox Seriál - drama - premiéra v úterý 5. června ve 21:00 na FilmBox

Rozjetá kariéra kardiochirurga Dr. Gugha Knighta se nečekaně zhroutí. Po několika problémech je z rozhodnutí lékařského tribunálu přidělen jako praktický lékař do malého městečka Whyhope. Roční práce za trest ve městě svého dětství se však začne jevit jako přesně to, co Gugh potřeboval.

Silnější

+

FilmBox Premium HD Film - drama - v sobotu 9. června od 22:50 na FilmBox Premium HD

Bombový atentát v Bostonu v roce 2013 změnil nenávratně život i Jeffovi Baumanovi, 27letému muži, který přišel na bostonský maraton podpořit svou přítelkyni a při útoku přišel o obě nohy. V nemocnici nabere vědomí a pomůže identifikovat jednoho z útočníků, to nejtěžší ho však teprve čeká. Rána osudu prověří jeho vztah s rodinou a udělá z něj živoucí heslo „Boston Strong“.

Projekt: Královská svatba

+

National Geographic Film - dokumentární - v neděli 10. června od 21:00 na National Geographic

19.5.2018 se všechny oči světa upíraly do britského Windsoru, kde si královský princ Harry vzal hollywoodskou princeznu Meghan Markle. Zatímco svět hromadně vzdychá „ach!, National Geographic se podívá, jak se královské svatby organizují. Co dělá tyto velkolepé státní události věhlasné po celém světě a jak se tyto pompézní podívané připravují? Klíčovou osobou je Dominic Reid. Bývalý slavnostní ceremoniář měl na starosti oslavy 50. výročí královniny vlády i královniných 90. narozenin. On zodpovídal za to, aby neuvěřitelná logistika královské svatby fungovala bezproblémově a na nejvyšší úrovni. Náš pořad nabízí jedinečný pohled do zákulisí královské svatby.

Sebevražedný oddíl

+

HBO Film - akční - 17. června ve 20:00 na HBO

Je to dobrý pocit, být ten zlý! Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, vyzbrojte je nejefektivnějším arzenálem, který má vláda k dispozici, a pošlete je porazit záhadnou nepřemožitelnou entitu… Důstojnice americké zpravodajské služby Amanda Waller (Viola Davis) dospěla k rozhodnutí, že tento úkol zvládne pouze tajně vytvořená skupina nesourodých zavrženíhodných jedinců, kteří téměř nemají co ztratit. Tým si však posléze uvědomí, že nebyli vybráni, aby uspěli, ale aby bylo na koho svést vinu za nevyhnutelný neúspěch. Rozhodnou se příslušníci sebevražedného oddílu bojovat a zemřít společně, nebo se budou starat každý sám o sebe?

Tip z Videotéky T-Mobile TV

Špína

ČSFD 68%

Film - drama

Lena je sedmnáctiletá holka z obyčejné rodiny. První zamilování, tajné noční dobrodružství, magická rána nad Dunajem... Její svět plný snů a touhy rozbije znásilnění. Je to jako špína, která se nedá smýt. Lena si musí projít cestou, která už není jenom obyčejným dospíváním, ale spíš bojem se sebe samou. Okolí ji nechápe a už nikdy úplně nepochopí. Je to Lena, kdo se musí změnit, dospět a pochopit, že není obětí a trest si nezaslouží ona, ale ten, kdo jí to udělal.

Neomezený přístup k filmům ve Videotéce s více než 700 tituly. Měsíčně jen za 99 Kč. Aktivovat v Můj T-Mobile

Tipy a triky

Zapnout, vypnout, přepnout...
s naší televizí toho zvládnete mnohem víc. Naučíme vás, jak na to.

T-Mobile TV

Máte od nás HBO? Využijte i HBO GO!

Každý, kdo má tarif XL nebo jeden z balíčků HBO (HBO Základ nebo HBO Komplet) má v ceně i přístup do videotéky HBO GO. Doporučujeme ji vyzkoušet - najdete tam všechny filmy a seriály a můžete si pustit kdykoli cokoli. Zejména u seriálů oceníte možnost zhlédnout celou sérii klidně najednou. HBO GO je samostatná aplikace pro chytré telefony, tablety nebo chytré televize, ale sledovat pořady můžete i z počítače na hbogo.cz. Zákaznické číslo do HBO GO jsme vám zaslali e-mailem nebo SMS při aktivaci T-Mobile TV tarifu XL nebo balíčku HBO. Pro registraci navštivte stránku hbogo.cz (sekce Registrace). Příjemnou zábavu!

T-Mobile TV

Vytvořte si vlastní řazení kanálů

Vadí vám, že Nova HD není na prvním místě v pořadí kanálů… atd.? I když je řazení děláno s ohledem na sledovanost kanálů a uspořádáno do logických celků, stejně nemůže vyhovovat všem. Už jen proto, že někdo preferuje HD kanály, někdo sleduje jen SD. Proto T-Mobile TV nabízí možnost pro každého uživatele si vytvořit vlastní řazení, které mu nejvíc vyhovuje. Můžete si vytvořit dokonce více Seznamů kanálů a na různých zařízeních využívat různé řazení. Kanály si můžete seřadit v set-top boxu v Menu-Televize-Vlastní seznamy kanálů (je chráněno Rodičovským zámkem).

TIP: Doporučujeme vytvářet Vlastní seznamy kanálů přes webový prohlížeč (www.t-mobile-tv.cz), kde se dají kanály přesunovat myší (na horní liště Všechny kanály-Vytvořit nový seznam kanálů). Po Uložení se Vlastní seznam objeví i v set-top boxu (kategorie Vlastní seznam kanálů), kde ho stačí stisknutím aktivovat.

SAT TV

Jak se rychle dostat ke staršímu pořadu v TV archivu?

TV Archiv nabízí zpětné zhlédnutí v rozsahu podle vašeho T-Mobile SAT TV tarifu.

Posunout se v čase o 48 hodin může být někdy pěkně namáhavé. A proto pro orientaci v nahraných pořadech neslouží pouze šipky ◄ / ►, které vás s každým stisknutím posunou o 1 pořad nazpět nebo vpřed, ale také tlačítka přeskočit ▐◄◄ ►►▌ .

Tlačítka přeskočit vás jedním stisknutím posunou o celý den.

SAT TV

Jak poznat pořady dostupné pro zpětné zhlédnutí?

TV Archiv zobrazuje vybrané programy a odvysílané pořady, které jako zákazník T-Mobile SAT TV máte dostupné pro zpětné zhlédnutí. Stejně tak ale zobrazuje aktuálně vysílané pořady. Jak se v tom vyznat? Jednoduše.

Pořady TV Archivu, které je možné zpětně sledovat, jsou bíle vybarvené a vedle svého názvu zobrazují ikonku PLAY ►.

Pořady, které pro TV Archiv teprve připravujeme, najdete v šedých barvách, bez možnosti pořad spustit přes tlačítko PLAY ►.

Do TV Archivu zařazujeme pořady vybraných kanálů již pár minut po skončení vysílání.