Myslíme na budoucnost. Proto spolupracujeme s univerzitami, pořádáme akce pro studenty a vyhlížíme si přitom šikovné budoucí kolegy. Zapojte se i vy!

T‑Mobile Campus

Studuješ a chceš na sobě máknout? Své vědomosti si nenecháváme jenom pro sebe. Zajímá tě, jak funguje projektový management nebo máš zájem o kariérní poradenství? Přihlas se na naše workshopy, přednášky, exkurzi nebo si řekni o pomoc s diplomovou prací.

Kde se můžeme potkat

Nudné školní veletrhy pracovních příležitostí? S námi nebudou! Naše magentová parta ti nejen zodpoví otázky, ale vždy si s námi užiješ i zábavu. U nás to nikdy není jenom o propiskách. :) Potkat nás můžeš nejenom na veletrzích. Koukni na termíny akcí, kam se chystáme.

Seznam akcí

Spolupráce s univerzitami

Vědecké výzkumy a projekty již nyní realizujeme s několika českými technickými univerzitami. Máš dobré nápady na téma další přednášky nebo chceš zapojit i svoji univerzitu? Neváhej nás kontaktovat, jsme jedno ucho!

Podporujeme Alianci pro mladé

Rádi pomáháme mladým lidem k jejich vysněné kariéře, proto jsme se také aktivně zapojili do projektu Aliance pro mladé. Zúčastni se jejich workshopů a akcí a vytvoř si třeba perfektní CVčko.

Inspiruj se akcí Girls, SkillUp!

Můžeš nás kontaktovat na e‑mailu:

student@t‑mobile.cz

Podívej se také na náš Facebook nebo LinkedIn.

Mrkni se rovnou po pozici svých snů

Vyber si a pošli to své super CVčko ;-)

Výpis pozic