SIMku i s novým číslem vám zdarma přivezeme do 2. pracovního dne

10 GB můžete každý měsíc využít v ČR i v celé EU

Jen v eShopu vám dáme extra 100 volných minut a SMS

10 GB dat

Objednejte si Mobil DATA v eShopu a dostanete:

+ 100 volných minut
+ 100 SMS

Cena tarifu: 549 Kč měsíčně

Mobil DATA bez závazku

Měsíční paušál 549 Kč

Máte u nás číslo? Přihlaste se a uvidíte individuální nabídku tarifů.

Nabídka pro nové zákazníky

Perfektní tarif na prázdniny s 10 GB dat

S 10 GB můžete být online třeba na dovolené, na pláži i lese. Data můžete čerpat kdekoli v ČR i EU. Objem dat můžete dlouhodobě zvětšit nebo jen dokoupit, když vám dojdou dřív. Pro správu i rychlou kontrolu je nejlepší apka Můj T-Mobile.

Smlouva na dobu neurčitou

Tarif je sice se smlouvou, ale na dobu neurčitou. Cena, volání a SMS i objem dat vám zůstanou, jak dlouho chcete. A když vám přestane vyhovovat, zrušit ho můžete jednoduše a bez sankcí. Stačí nám napsat a po 30 dnech je po všem. A pokud chcete tarif levněji, pořiďte si ho se smlouvou na 2 roky.

A co když dojdou volné minuty a SMS?

Když se to stane, pak vás volání vyjde na 3,50 Kč/min. U SMS je to 1,50 Kč za zprávu. S novým zúčtovacím obdobím vám ale obnovíme i volné jednotky. Ceny platí v EU stejně jako doma. Při volání a psaní na zahraniční čísla se ovšem řídí naším ceníkem služeb.

Pořízení tarifu

Tento tarif můžete pořídit s novým číslem, když si ho teď objednáte. Nebo si necháte své současné číslo, když přecházíte od jiného operátora. Při přechodu z Twistu na paušál nepřijdete ani o číslo, ani o standardní kredit – ten vám odečteme z vyúčtování. Stávající smlouvu s tímto tarifem na dobu neurčitou bohužel neprodloužíte. To se podívejte na nabídku pro věrné zákazníky.

Ceny jsou včetně DPH. Nabídka platí do 30. 6. 2019 při uzavření smlouvy na dobu neurčitou s tarifem Mobil Data bez závazku a s balíčkem 100 minut do všech sítí a s balíčkem 100 SMS do všech sítí.

Podmínky