Nově rychlejší doručení. Dopo vyberete, odpo se radujete

10 GB můžete každý měsíc využít v ČR i v celé EU

Jen v eShopu vám dáme extra 100 volných minut a SMS

Svobodný tarif

Objednejte si ho teď v eShopu a dostanete:

10 GB s možností zapnout neomezená data do 31. 8.
+ 100 volných minut
+ 100 SMS

Cena tarifu: 549 Kč měsíčně

Objednat

Nabídka pro nové zákazníky

Perfektní tarif na prázdniny

S 10 GB můžete být online třeba na výletě, na pláži i v lese. Data můžete čerpat v ČR i v celé EU. Až do 31. 8. navíc s možností čerpat neomezená data zdarma díky naší aplikaci Můj T-Mobile.

Svobodný tarif na dobu neurčitou

Tarif je sice se smlouvou, ale na dobu neurčitou. Cena, volání a SMS i objem dat vám zůstanou, jak dlouho chcete. A když vám přestane vyhovovat, zrušit ho můžete jednoduše a bez sankcí. Stačí nám napsat a po 30 dnech je po všem. A pokud chcete tarif levněji, pořiďte si ho se smlouvou na 2 roky.

A co když dojdou volné minuty a SMS?

Když se to stane, pak vás volání vyjde na 3,50 Kč/min. U SMS je to 1,50 Kč za zprávu. S novým zúčtovacím obdobím vám ale obnovíme i volné jednotky. Ceny platí v EU stejně jako doma. Při volání a psaní na zahraniční čísla se ovšem řídí naším ceníkem služeb.

Pořízení tarifu

Tento tarif můžete pořídit s novým číslem, když si ho teď objednáte. Nebo si necháte své současné číslo, když přecházíte od jiného operátora. Při přechodu z Twistu na paušál nepřijdete ani o číslo, ani o standardní kredit – ten vám odečteme z vyúčtování. Stávající smlouvu s tímto tarifem na dobu neurčitou bohužel neprodloužíte. To se podívejte na nabídku pro věrné zákazníky.

Mobil DATA bez závazku

Měsíční paušál 549 Kč

Máte u nás číslo? Přihlaste se a uvidíte individuální nabídku tarifů.

Ceny jsou včetně DPH. Nabídka platí do 31. 8. 2019 při uzavření smlouvy na dobu neurčitou s tarifem Mobil Data bez závazku a s balíčkem 100 minut do všech sítí a s balíčkem 100 SMS do všech sítí.

Podmínky