Pink má roli ve filmu, zahraje si nymfomanku

 

Jsou to čtyři měsíce, co Pink porodila dcerku Willow, ale namísto mateřské dovolené se věnuje své první velké filmové roli ve snímku Thanks for Sharing. Jde o režisérský debut Stuarta Blumberga, který se v minulosti proslavil především jako tvůrce scénářů, za ten k filmu Děcka jsou v pohodě (The Kids Are All Right, 2010) byl nominován na Oscara i Zlatý glóbus. Natáčení probíhá od začátku října v New Yorku.

Thanks for Sharing pojednává o skupině přátel, kteří se snaží zbavit své závislosti na sexu. Hereckými kolegy jsou zpěvačce například Gwyneth Paltrow, Mark Ruffalo nebo Tim Robins. „Pro roli Dede neexistuje nikdo ideálnější než Pink, ona má v sobě tu správnou kombinaci srdce a hněvu," okomentoval obsazení režisér Stuart Blumberg. Film se do kin dostane v průběhu příštího roku.

Pink ve filmu

Pink už má za sebou několik filmových rolí. Jednou z nejzajímavějších byla postava Carolyn v napínavém snímku Katakomby (Catacombs, 2007). Horor od tvůrců proslulé série Saw, který provázela velká očekávání, však nakonec moc pozitivních ohlasů nezaznamenal. A jak v něm dopadla samotná zpěvačka?

Menší role Pink ztvárnila ve filmech Dostaň ho tam (Get Him to the Greek, 2010) nebo Charlieho andílci: Na plný pecky (Charlie's Angels: Full Throttle, 2003). V tom si zahrála vůdkyni motorkářského gangu. Jedním z vůbec prvních snímků, ve kterých se zpěvačka objevila, byl sci-fi kousek Rollerball (Rollerball, 2002). Ten je mimochodem v Česko-Slovenské filmové databázi vedený jako 124. nejhorší film vůbec.