Mobilní internet

Vyberte si zařízení pro datový tarif

Chci internet do notebooku

USB modem za 1 Kč

Vybrat

Chci internet do tabletu

Tablet na SIM kartu

Vybrat

Objednejte si tarif pro surfování na LTE internetu

Mobilní data 1,5 GB 1 500 MB 42 Mb/s 5,76 Mb/s Měsíční paušál 199 Kč

Mobilní data 3 GB 3 000 MB 42 Mb/s 5,76 Mb/s Měsíční paušál 299 Kč

Mobilní data 10 GB 10 000 MB 225 Mb/s 50 Mb/s Měsíční paušál 499 Kč

Máte u nás číslo? Přihlaste se a uvidíte individuální nabídku tarifů.

Připojte tablet či notebook ještě dnes

SIMka je zdarma a USB modem jen za 1 Kč.

Prvních 14 dní bez závazku při nákupu v eShopu.

Nemusíte nic instalovat, internet poběží rovnou.

Vyberte prosím sadu restrikcí.
Chci si pořídit televizi ke svému mobilnímu tarifu. Kolik mě to bude stát a co mám udělat?

Pro objednání T-Mobile Televize navštivte náš eShop, kde si můžete vybrat požadované zařízení a programovou nabídku, kterou požadujete. Zde zjistíte i cenu, kterou zaplatíte za zařízení a dle programové nabídky i její měsíční cenu. Pro objednávku či dotazy nás také můžete kontaktovat na našem Zákaznickém centru, kde vám rádi s výběrem poradíme.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Je možné v průběhu využívání služby Rodina nadlouho průběžně měnit počet lidí ve skupině? Pokud ano, kolik se za to platí a jak často je to možné dělat?

Ano toto je u nás možné. Každého člena Vaší Rodiny můžete nahradit novým členem a to jednou za 30 dní. Ovšem cena tarifního zvýhodnění se odvíjí od počtu členů Vaší rodiny. Podrobné informace k tarifním zvýhodněním Rodina naleznete zde.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Co jsou „smíšené hrozby“ neboli také "mutace"?

Některé nebezpečné programy se chovají tak, že lze obtížně určit zda se jedná o virus, trojského koně nebo červa – mají v sobě jejich smíšené znaky a obecně je lze označit jako „smíšené hrozby“ či "mutace". Například trojský kůň může v sobě nést červa. Příkladem „mutace“ pro mobilní telefony je ‘Skulls.D’ (program, který infikuje mobilní telefony červem ‘Cabir.M’). Skulls D je nebezpečný SIS soubor. Je to Trojský kůń, který předstírá, že je Macromedia Flash player pro Symbian Series 60 zařízení.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Co znamená "Účet je uzamčen"?

Zamykání účtu chrání uživatele před odhalením jeho přístupových hesel (heslo pro t-zones účet, PUK2) cizí osobou prostřednictvím metody testování různých variant. Důvody uzamykání t-zones účtu:

  • Nesprávně zadané vstupní heslo do portálu (účet se uzamkne po PÁTÉM chybném zadání hesla). Uživatel vidí hlášení: "Z bezpečnostních důvodů je tento ÚČET UZAMČEN. Pro jeho odblokování prosím využijte odkaz "Odemknout účet" na www.t-zones.cz".

Řešení: Vstupte na úvodní stránku t-zones a poté na stránku "Odemčení účtu" pomocí odkazu "Zapomněli jste heslo" přímo pod přihlašovacími políčky. Do prvního prázdného pole zadejte své telefonní číslo ve formátu 6xxyyyyyy nebo 7xxyyyyyy, do dalšího první čtyři číslice vašeho kódu PUK2 a a stiskněte tlačítko "Provést". Na stránce "Jednorázové heslo" zadáte jednorázové heslo, které obdržíte formou SMS, na následující stránce "Přístupové heslo" do polí "Přístupové heslo" a "Potvrzení hesla" napíšete Vámi zvolené nové heslo a potvrdíte tlačítkem "Pokračovat". Po obdržení SMS s potvrzením o úspěšném odemčení účtu se můžete znovu přihlásit.

  • Nesprávně zadaný PUK2 (účet se uzamkne po TŘETÍM špatném zadání PUK2 na stránce "Zapomenuté heslo nebo  uzamčený účet" - www.t-zones.cz nebo www.t-mobile.cz, odkaz "Zapomněli jste heslo") Uživatel vidí hlášení: "Z bezpečnostních důvodů je tento ÚČET UZAMČEN. Funkci Odemčení účtu k odblokování můžete využít znovu za 24 hodin".

Řešení: O nové zadání PUK2 se můžete pokusit po uplynutí cca. 24 hodin. Tato doba není stanovena pevně, může být i kratší. Pokud se v průběhu těchto 24 hodin uživatel znovu neúspěšně pokusí přihlásit nebo se pokusí odblokovat uzamčený účet, doba uzamčení se neprodlužuje.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Co se stane, když se během hovoru VoLTE dostanu mimo dosah LTE sítě?

Hovor se samozřejmě nepřeruší, naše sítě si spolu výborně rozumí. Při změně z LTE na 3G nebo 2G může dojít ke snížení kvality hovoru - z dokonalé na dost dobrou ☺.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Podmínky