Jméno: Matěj Závacký
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Angus Emery
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Andreas Bentz
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Michael Frank
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Filip Marek
Obrázek:
Popisek: Vystudoval jsem Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou na ČVUT. V oblasti zpracování dat se pohybuji 5 let. Poslední 3 roky se zaměřuji na big data a data science. Mým úkolem je pomáhat našim partnerům pochopit své zákazníky. Navíc vytvářím nové produkty a služby postavené datech, které se snaží zlepšovat fungování firem.
Jméno: Katerina Prountzou
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Jaroslav Slavíček
Obrázek:
Popisek: Vystudoval jsem ČVUT Fakultu dopravní, se zaměřením na Automatizace v dopravě a telekomunikacích - Telekomunikační služby. Následně jsem 5 let působil na Českem telekomunikačním úřadě v odboru regulace telekomunikačních sítí a služeb. Od roku 2006 jsem působil ve společnosti GTS Czech, kde jsem byl zodpovědný za strategické plánování a rozvoj služeb v oblastech: Datová centra, Cloud - Virtual Hosting, Storage, Backup a Security. Po fúzi společností GTS a T-Mobile tuto úlohu dále zastávám i ve společnosti TMCZ.
Jméno: Miroslav Klásek
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Michal Hozák
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Eva Švorčíková
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Tomáš Deutsch
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Andrea Výborná
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Markéta Křůpalová
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Juraj Pavol
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Martin Budaj
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Katarzyna Sosnowska
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Karel Galuška
Obrázek:
Popisek: Bezpečností informací a řízením IT služeb se zabývám více jak 20 let. Jsem držitelem řady odborných bezpečnostních certifikací, jako např. CISA či ISMS Lead Auditor. Od roku 2015 vedu ve společnosti T-Mobile tým Security a business konzultací, který zajišťuje služby v oblasti bezpečnosti informací pro firemní zákazníky a státní správu. Mám za sebou celou řadu komplexních bezpečnostních projektů a řešení od návrhu bezpečnostních procesů přes dodávku a zajištění provozu technologií.
Jméno: Michal Bróska
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Bohumil Voháňka
Obrázek:
Popisek: 4 roky jsem vybíral talenty pro velké firmy. 7 let jsem pak v Eurotelu budoval a rozvíjel nabídku informačních a zábavních služeb O2Active. Následujících 6 let jsem řídil změny a vyvíjel platební produkty v ČSOB a získal úroveň Lean Six Sigma Black Belt v procesním managementu. Od začátku 2015 jsem v T-Mobile zodpovědný za rozvoj cloudových služeb a produktových propozic v oblasti big data. Baví mě pracovat na čemkoliv s lidmi, kteří jsou poctiví, autentičtí a neztrácejí pokoru.
Jméno: Eva Karasová
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Jindřiška Kyselová
Obrázek:
Popisek: Od roku 2015 pracuji v oddělení B2B Marketingu ve společnosti T-Mobile, kde připravuji reference s našimi firemními zákazníky. Zaměřuji se hlavně na to, jakým způsobem naše produkty využívají a jak jim pomáhají rozvíjet jejich vlastní byznys. Za 2 roky v B2B Marketingu jsem se potkala s více než 60 firmami a na kontě mám přes 40 schválených referencí a další postupně přibývají. Ve svém volném čase se věnuji rodině, pravidelně organizuji dobročinné bazary, ráda čtu a tančím.
Jméno: Jana Kubátová
Obrázek:
Popisek: