Zpět

M365 Business Basic – hodně muziky za málo peněz

V tomto článku se dozvíte pohledem Bohumila Vohanky, experta za T-Mobile, co všechno získáte s nejlevnější licencí z rodiny Microsoft 365 Business. U T-Mobile můžete službu Business Basic pořídit jen za 109 Kč měsíčně. Nedostanete s ní sice plnou náruč pokročilých vychytávek, ale kvalitní základ, jenž běžnému uživateli může bohatě stačit. Dávno pryč jsou totiž doby, kdy zákazník dlouze rozvažoval, které z vytoužených funkcí oželí, protože na všechno neměl peníze. Nyní žijeme v době, kdy většina uživatelů nevyužívá plný potenciál ani toho, co už mají.

M365

Profesionální e-mail

Ano, e-maily všichni známe. Ale co na nich může být profesionálního? Tak třeba ochrana proti spamu. Jestli vás nebaví žádosti psané lámanou češtinou, které z vás mámí peníze, budete mít od nich pokoj. Stejně tak je součástí kvalitní antivirová ochrana, která vám do schránky nepustí podezřelé přílohy či zprávy se škodlivými odkazy. K tomu všemu už nebudete muset řešit místo – 50 GB v cloudu stačí prakticky každému. A jako třešnička na dortu Outlook, nejoblíbenější e-mailová aplikace na světě.

Zabezpečené cloudové úložiště

Nejde jen o to, že je mimořádně velké. Dostat za 109 Kč měsíčně 1 TB prostoru je velmi výhodná nabídka. Důležité je, že tento cloud nefunguje v režimu neplacené služby, která vám nic negarantuje, popřípadě rovnou všechna vaše data marketingové vytěžuje. Platíte, ale získáváte za to záruky dostupnosti dat a zároveň vás nikdo nešmíruje. Dvoufaktorová autentizace zajistí, že se k vašim datům nikdo nepovolaný nedostane.

Týmová spolupráce

Pokud potřebujete komunikovat s kolegy, zákazníky, obchodními partnery nebo s rodinou, oceníte Teams, které v sobě obsahují oblíbený Skype, možnost posílání krátkých zpráv a funkce pro ukládání a bezpečné sdílení dokumentů. Vše pohodlně na jednom místě. Nemusíte se přepínat z aplikace do aplikace podle toho, co děláte. Tak to bylo dřív. S Teams máte vše pěkně po ruce. V počítači i na telefonu.

M365

Vítejte v cloudu

Všechny staré železné disky můžete hodit do šrotu. Už se nestane, že se disk porouchá a vy o všechno přijdete. Pokud zapomenete počítač na benzínce, budete oplakávat jen počítač. Koupíte si nový, přihlásíte se do svého Microsoft účtu a okamžitě můžete pokračovat v práci, protože všechna vaše data zůstala v bezpečí. A pokud by se zloděj dobýval do vašeho notebooku, má smůlu. Bez vašich přihlašovacích údajů se k ničemu nedostane. Můžete používat jakékoliv zařízení, vaše data jsou stále na jednom místě, dostupná odkudkoliv a kdykoliv.

Vždy to nejnovější za stejnou cenu

Nemusíte si zatěžovat hlavu sledováním novinek a uvažováním, jestli si něco doinstalovat, upgradovat nebo spustit bezpečnostní záplatu. Všechno se děje na pozadí samo. Nové funkce se prostě samy objeví. Bezpečnostní nastavení se aktualizují, abyste měli vždy tu nejlepší ochranu. Aktualizace jsou vyladěné tak, aby vždycky všechno fungovalo a vy měli za stejnou cenu to nejnovější.

Hodně muziky, od 1.3. 2022 za trochu více peněz

Zdá se vám toho za 109 Kč měsíčně až neuvěřitelně hodně? Microsoft získal nejspíš stejný pocit, a proto od 1.3. zvyšuje doporučenou prodejní cenu přibližně o 22 korun. Nově si budete muset připlatit i za měsíční flexibilitu, a to dalších 20 % navíc. Když však uvážíte, že k tomu všemu máte k dispozici onlinové verze Word, Excel, PowerPoint a OneNote, je Microsoft Business Basic stále úžasná nabídka.

https://www.t-mobile.cz/dcpublic/m365-b2b-blog2.jpg