Zpět

3 mobilní telefony do extrémních podmínek

Moderní mobilní telefony se mohou pochlubit různými funkcemi. Najdeme mezi nimi zařízení se špičkovou optikou na profesionální fotky, hráčské telefony s výkonnějším procesorem, mobily s nadstandardní výdrží baterie a taktéž i takové, o kterých se budeme bavit dnes. A to zařízení, které vydrží i extrémní podmínky.

CAT B30 – Odolný pracant

Co vás jistě nepřekvapí, je přítomnost značky CAT v této kategorii. Ta víceméně ovládá trh s vybavením pro těžkou práci už pěkných pár let. Značku nesou nástroje a oblečení určené do těžkých podmínek, jako jsou vysoko položená místa nebo práce s těžkými stroji, kde zajišťují ochranu svého uživatele, ale i samotného nástroje.

Přirozený vývoj přivedl výrobce i k inovaci v oblasti mobilních telefonů, která ochrání vaše data a kontakty i v nelehkých podmínkách. Telefon CAT B30 pokrývá vnější tvrdá vrstva a míru poškození snižuje i menší zobrazovací plocha. S přídavnou microSD kartou můžete navýšit paměť až do velikosti 16 GB a s 2 Mpx fotoaparátem zaznamenáte potřebné informace.

Přejít do eShopu

MyPhone Hammer Energy – Neznámá kvalita

Dalším nezničitelným telefonem je pro veřejnost skoro neznámý MyPhone Hammer Energy. Tento telefon je v terénu jako doma a zároveň plní všechny funkce klasického chytrého telefonu. Nejen že je díky tvrdé vnější vrstvě odolný, ale také samotný displej je vyšperkovaný vychytávkami jako vodotěsnost až do hloubky 1 metru, nerozbitnost při pádu z výšky 150 cm a celková ochrana proti škrábancům a narušení displeje. S vnitřní pamětí 16 GB a 2 GB RAM si tento smartphone zachovává skvělý výkon při nižší ceně. Velké plus je již zmíněná přidaná ochrana.

Přejít do eShopu

Samsung Galaxy Xcover 4 – Mobilní telefony pro náročné

Posledním zástupcem odolných telefonů je kandidát od známého giganta, a to Samsung Galaxy Xcover 4. Určitě nikoho nepřekvapí, že by si výrobce nechal ujít šanci vytvořit model pro práci v náročných podmínkách. Často vkládá technologie pro zvýšení odolnosti i do svých vlajkových lodí. Co ho ale odlišuje od jeho sourozenců ze stejné cenové kategorie, je již vícekrát zmiňovaná vnější vrstva, která zamezuje při pádech poškození vnitřních i vnějších částí telefonu.

Výkonnostně je na tom stejně jako MyPhone. U Galaxy Xcover 4 však máme záruku, že dostaneme do ruky ověřenou kvalitu ve formě Samsung operačního systému a zákaznické podpory v takové míře, jakou nám MyPhone poskytnout možná nedokáže.

Přejít do eShopu

https://www.t-mobile.cz/images/e6786336-f6f9-4e5f-81d7-62c9be7755c3.jpg