Zpět

Máme nejlepší síť v České republice!

V posledním prestižním testování sítí z října 2017 od P3 Communications GmbH jsme dosáhli nejlepších celkových výsledků. Testovaly se tři hlavní mobilní sítě v ČR, přičemž jsme dosáhli skvělého skóre 908 bodů z 1 000.

Za vším se skrývá kvalitní síť

Pro srovnání: v předchozím testování z května 2017 získal vítěz 885 bodů. Dokázali jsme tak posunout hranici ještě o něco výše. V říjnu jsme získali velký bodový náskok ve všech hlasových kategoriích, ale hlavně jsme prokázali vysokou kvalitu naší datové sítě v monitorovaných geografických oblastech od velkoměst přes města až po silnice.

Za úspěchem se skrývá zlepšování kvality sítě, na kterém neustále pracujeme, a zároveň přidáváme nové funkcionality. Právě tyto předpoklady z nás dělají inovátora na našem trhu. Jsme rádi, že vidíme reálné výsledky naší práce a že úsilí, jež vynakládáme na dosažení nejlepší zákaznické zkušenosti a kvalitních služeb, se skutečně vyplácí.

A jak jsme v testu zabodovali?

V hlasových službách jsme z plného počtu 400 bodů dosáhli 352 bodů. O čem to svědčí? Že se na naši síť můžete spolehnout. Nabízíme vám vysokou kvalitu hovorů a nejkratší čas na jeho uskutečnění (Call Setup Time) ve všech geografických kategoriích.

Zahanbit jsme se nenechali ani v měření datových služeb, kde jsme získali 556 bodů z plného počtu 600. Tento výsledek je zárukou toho, že dosahujeme ve všech geografických kategoriích vysoké rychlosti downloadu i uploadu a že s námi můžete hravě surfovat nebo se dívat na YouTube.

Jsme rádi, že vám můžeme přinášet kvalitní služby, které neustále zlepšujeme. Přečtěte si více informací o výsledcích testování.

https://www.t-mobile.cz/images/6f9bd7da-66c4-43c1-b9b1-99578cb449f1.jpg