Zpět

Příslušenství k telefonům, které se vyplatí mít po ruce netušili

Nadšení z vybalování nového telefonu končí v momentě, kdy vám náhodou spadne a objeví se na něm první škrábanec. A to ještě nemluvíme o situaci, když jste na cestách a dojde vám šťáva. Přečtěte si, jaké příslušenství k telefonům vás dokáže zachránit téměř v každé situaci.

Ochranná fólie a kryt patří do základní výbavy

Telefony využíváme dennodenně, a proto nelze podceňovat náhodné pády. V těchto situacích je výborným pomocníkem ochranný kryt a fólie, případně sklo, na displej. Váš telefon ušetří případných nedostatků a v momentě ho přemění na stylový módní doplněk.

Bez sluchátek ani na krok

Pokud patříte k lidem, pro které je hudba alfou a omegou, pak ve vašem příslušenství určitě nemohou chybět sluchátka. V dnešní době již v obchodě najdeme modely všeho druhu. Nabídka je pestrá, stačí si vybrat a vychutnávat si hudbu, ať už cestou do práce, nebo při odpoledním tréninku.

Nebudeme vám říkat, jestli si máte koupit sluchátka špuntová, nebo klasická. Tento výběr necháváme na vás podle vašich potřeb a preferencí. Pokud potřebujete řešit více věcí najednou, nezapomínejte na hands-free sluchátko, které vám umožní přijímat hovory a telefonovat, aniž jste telefon vytáhli z kapsy.

Co když dojde šťáva?

Baterie v mobilních telefonech bohužel nemá nekonečnou výdrž a musíme ji pravidelně nabíjet. I když se v dnešní době výrobci mobilních telefonů snaží prodloužit životnost baterie na jedno nabití co nejvíce, často se stává, že nevydrží do konce dne a telefon se jednoduše vypne.

Nejlepším způsobem, jak se této situaci vyhnout, je mít po ruce powerbanku – externí nabíječku. Ta patří mezi skvělé doplňkové příslušenství, zejména pokud váš telefon nevydrží v pohotovosti ani celý den. Trávíte-li většinu pracovního dne v autě, nezapomeňte si přibalit do tašky i autonabíječku, a když bude vaše auto nastartované, telefon se bude nabíjet.

Příslušenství, se kterým budou fotky vždy dokonalé

Nejnovější smartphony přicházejí na trh s fotoaparáty, se kterými uděláte bezkonkurenční fotografie. Je jedno, zda si chcete udělat pěknou vzpomínku z výletu, nebo momentku ze sportovního výkonu.

K fotografickému příslušenství patří jedněmi milovaná a jinými nenáviděná selfie tyč. Bohužel, pokud nechcete na cestách svěřit svůj telefon do rukou někomu cizímu, bez ní si skupinovou fotku uděláte těžko.

Milovníci Instagramu ocení různé objektivy, které snadno seženete téměř na jakýkoliv smartphone. Na výběr máte třeba model s efektem rybího oka (fisheye) nebo barevně tónované verze. V nabídce obchodů s mobilními doplňky narazíte i na ministativy vyrobené přímo na váš telefon.

https://www.t-mobile.cz/images/d278152e-cf00-4d2b-8e87-b387e5fbe4ce.jpg