Zpět

Smart hodinky – inteligentní doplněk s množstvím funkcí

Přemýšleli jste někdy nad tím, že byste měli všechny potřebné informace ihned a na jednom místě, přímo na ruce? Dnes je to možné s inteligentními hodinkami, které spárujete s telefonem, a ten už nemusíte vytahovat z kapsy.

Fitbit Alta – elegantní a stylové smart hodinky

Hodinky jsou vyrobeny z odolného a pohodlného materiálu a jsou také rezistentní proti vodě. Přes Bluetooth si je můžete synchronizovat se svým mobilním telefonem, čili hned uvidíte oznámení hovorů nebo zpráv. Během dne si dokážete zkontrolovat, kolik kroků jste udělali, vzdálenost, kterou jste prošli, ale také to, kolik kalorií jste spálili.

Během noci hodinky monitorují váš spánek a sbírají informace o délce a kvalitě spánku, které při synchronizaci s podporovaným zařízením ukážou v přehledných grafech. Tyto tenké a stylové smart hodinky mají výdrž baterie až 5 dní, přičemž baterie se nabije za 1 až 2 hodiny, a dokonce mají vyměnitelné řemínky.

Přejít do eShopu

Fitbit Blaze – pro milovníky klasických hranatých tvarů

Tyto hodinky disponují základními funkcemi, jako jsou měření srdečního tepu, spálených kalorií a tepové frekvence, ale také mají spoustu senzorů, které spolupracují s GPS v telefonu a se softwarem, spontánně určí druh sportovní aktivity a automaticky ji zaznamenají do systému. Díky pružnému a ohebnému pásku se úžasně přizpůsobí každé ruce.

Přejít do eShopu

Garmin Fenix 5x – preciznost, elegance, ale zejména funkčnost

Garmin Fenix 5x jsou hodinky vhodné pro běžné, ale i pro velmi náročné uživatele. Díky svým propracovaným funkcím představují špičku mezi smart hodinkami. S mapovými funkcemi a předehranou TOPO mapou Evropy se neztratíte a sportovní aplikace jsou dokonale přizpůsobené pro běžce a golfové hráče. Právě pro tyto dvě skupiny mají hodinky aplikace vyvinuté na míru. Samozřejmě disponují i vodotěsností až do 100 metrů a safírovým sklíčkem odolným proti poškrábání.

Přejít do eShopu

https://www.t-mobile.cz/images/18c82105-6bb8-4ad8-b239-da3d2d7eb20f.png