Zpět

Surfujte už i mimo EU s výhodnými datovými balíčky

Pokud bychom se zeptali, které země patří mezi vaše oblíbené prázdninové destinace, určitě bychom mezi nimi našli Egypt, Turecko, Vietnam nebo USA. A pokud bychom se zeptali, co vám v těchto zemích chybí nejvíce, myslíme si, že byste odpověděli, že mobilní data. Pokud jste se pousmáli a řekli si, že je to přesně váš problém, v nejbližších řádcích vás potěšíme.

Výhodnější datové balíčky i pro B2B zákazníky

Na sezonu dovolených jsme se poctivě připravili a přinesli jsme nejlepší nabídku na trhu v oblasti datových balíčků pro roaming mimo Evropskou unii. V zemích EU již datujete jako doma a přidávají se k nim za zvýhodněné ceny i další oblíbené destinace. V těch nejnavštěvovanějších se cena snižuje o 76 %, v dalších 20 zemích až o 92 % se sazbou 1,40 Kč/MB. Balíčky platí pro všechny zákazníky i majitele předplacených karet.

Nové balíčky s názvem Internet Svět s velikostí 100, 250 a 500 MB jsou určeny pro 40 nejpopulárnějších zemí a dostupné jsou již od 25. června 2018. Pokud přemýšlíte, jak se k balíčku dostanete, je to velmi jednoduché. Při přihlášení do zahraniční sítě se vám zobrazí v prohlížeči telefonu na uvítací stránce.

Za zobrazení této stránky neplatíte, a pokud si balíček nevyberete, telefon se jednoduše k internetu nepřipojí. Balíček jde také koupit v aplikaci Můj T-Mobile, kde si ho můžete pořídit ještě předtím, než vycestujete do zahraničí, nebo na webu po přihlášení do části Můj T-Mobile. Nemusíte se tak obávat neočekávaných nákladů.

A o jakých zemích to mluvíme? Kromě EU, Islandu, Norska a Lichtenštejnska, kde datujete se stejnými podmínkami jako v Česku, si můžete užít výhodné balíčky ve Švýcarsku, Spojených arabských emirátech, v Bosně a Hercegovině, Egyptě, USA, Turecku, ve Vietnamu nebo v Rusku.

Téměř pro všechny země, které jste v seznamu nenašli, klesla cena datového balíčku takřka o polovinu. 100 MB vás vyjde na 1 399 Kč, původní cena byla 2 750 Kč. Stačí už jen vybrat si svou prázdninovou destinaci a sdílet fotky na sociálních sítích nebo odepisovat obchodním partnerům na e-maily.

https://www.t-mobile.cz/images/319ea22d-96a5-4a86-95f3-6a23bfbac6e5.jpg