T-Mobile Osobně

Konzultanti, kteří vám pomohou najít nejlepší
řešení přímo pro vás

O službě T-Mobile Osobně

 • Naším posláním je doručit zákazníkům nejmodernější optický internet T FIBER, který T-Mobile nabízí. Více se dozvíte zde www.t‑mobile.cz/fiber
 • Zákazník může z pohodlí svého domova s naším obchodním zástupcem konzultovat nejen internet na doma, ale i celkové nastavení svých telekomunikačních služeb a najít tu nejvhodnější kombinaci.
 • Naši obchodní zástupci ovládají kompletní portfolio T-Mobile služeb, do kterého patří mimo internet i mobilní tarify a televize.
 • Za všech okolností se řídíme Etickým kodexem T‑Mobile Osobně.

Aneta Handlová - Olomouc

Manažerka nejlepší pobočky roku 2020

"Po 7 let letech cestování jsem se vrátila do rodného Olomouce. Začala jsem hledat práci, která by mě uspokojila finančně i duševně. Asi osud mě přivedl do T-Mobile osobně, na pozici obchodního zástupce. Chtěla jsem ale víc a díky obrovské píli jsem toho dosáhla! Měla jsem od počátku vizi: Vybudovat tu nejlepší pobočku v ČR. ,,Když věříš a chceš, tak se sny a vize stávají skutečností. Olomouc se stala pobočkou roku 2020. Když člověk vážně chce, tak jde všechno."

Patrik Gerlák - Brno

Manažer nejlepší pobočky roku 2019

Pravdepodobne to bude znieť ako klišé, ale príchodom do pobočky Brna sa mi kompletne zmenil život. Predtým, som 7 rokov pracoval pre Telekom na Slovensku, no mojim snom, bolo stúpať vyššie a pracovať s ľuďmi, ktorých cieľom bolo byť najlepšími. Po dvoch rokoch intenzívnej práce, sme sa stali najlepšou optickou pobočkou a jednou z najstabilnejších. Nové výzvy nás poháňajú vpred, sú našim hnacím motorom. Najdôležitejším receptom je robiť prácu, ktorá Vás baví. Ja som takúto prácu našiel a som rád, že takto to cítia aj ľudia v mojom tíme. Je pravda, že táto práca si vyžaduje pády a zostupy. No na druhej strane, je to jedno veľké dobrodružstvo.

Miroslav Šedivý – Praha

Nejlepší prodejce roku 2020

Když jsem nastoupil v květnu 2019, ihned jsem si uvědomil pár věcí. Mohu svobodně zastupovat velmi silnou značku na trhu, což vnímám i dnes jako budoucnost v byznysu a mám k dispozici byznys nástroje, které pomohou mým zákazníkům vybrat to nejlepší. Moje dosavadní zkušenost v T-Mobile osobně způsobila otřes a já se do práce s lidmi zamiloval. Neznám lepší pocit, než pomáhat druhým a jako bonus k tomu vydělávat. Za úspěchem patřit stabilně k nejlepším prodejcům vidím určitá pravidla, které jsem se naučil dodržovat… Lidé většinou netuší co chtějí, a mým úkolem je ukázat jim možnosti…

Zkušenosti zákazníků s našimi
obchodními konzultanty

Obchodní konzultant - Richard Neuman - Praha

"Pán byl velice ochotný, s takovým přístupem už jsem se nesetkala dlouhou dobu." D.Sovák - Praha

Richard panu Sovákovi pomohl s kolísajícím internetem, který je pro něj velmi důležitý, jelikož musí denně pracovat na homeoffice. Proto nyní ve své domácnosti využívá optický internet, který mu umožňuje stabilně fungovat bez omezení. Zároveň vyřešil i problém se špatně fungující televizí, protože si díky rychlejšímu internetu mohl dovolit službu T-Mobile televize, a tak využívá i magenta slev.

Obchodní konzultant – Michal Šťasta - Brno

"Ochotný, usměvavý, hodně toho věděl, rychle jsme vše vyřídili, což pro mě bylo důležité" S. Žáčková - Brno

Michala oslovila paní Žáčková sama, protože dostala doporučení od své kamarádky. V domácnosti jsou 4 a všichni potřebovali jak internetové připojení, tak také být ve spojení přes své telefony. Protože jsou paní Žáčková i její manžel velmi časově vytíženi, potřebovali časovou flexibilitu od Michala, v rámci celého procesu nastavení služeb a zároveň se dostat na rozumnou na cenu. Vše vzal Michal na zřetel a s novým nastavením služeb má celá rodina k dispozici stabilní a násobně rychlejší optický internet. Zároveň dostal každý člen domácnosti, po přenastavení tarifů, mobilní data navíc.

Obchodní konzultant – Vojtěch Zrna – České Budějovice

"Šikovný, slušný, spolehlivý, příjemné jednání" A.Slámová – České Budějovice

Slečna Slámová, jako maminka na mateřské dovolené, chtěla ušetřit za služby, které v domácnosti měla, ale neztratit komfort. Vojtěch tedy využil možnosti nastavení služeb v rámci programu magenty, a proto slečna Slámová může využívat nejen optický internet, ale také spoustu programů v T-Mobile TV a mít ve svém telefonu neomezené volání a mobilní data.

Obchodní konzultant – Jan Štýs – Karlovy Vary

"Byla jsem velice spokojena, přijel za mnou do práce, byl trpělivý, informace uměl srozumitelně vysvětlit" R.Bydžovská – Karlovy Vary

Paní Bydžovská má časově hodně náročnou práci. Neměla čas se dostat osobně na některou z poboček T-Mobile, řešit kombinace možností, a proto se obrátila na Honzu s jasným požadavkem. Být srozumitelný a věcný. Honza tedy po analýze potřeb rodiny vypracoval nejlepší možnou variantu, která znamenala zrychlení internetu díky využití optiky, jednoduššímu výběru programů v televizi, díky službě T-Mobile televize, která umožňuje spuštění na více zařízeních zároveň, a také nezbytnému většímu objemu dat v mobilních tarifem. Dostal se tedy k optimalizaci 4 služeb, čímž zbyl prostor k možnosti zřídit si službu televize.

Obchodní konzultant – Tomáš Matys – Ústí nad Labem

"Sympatický člověk, jedná vstřícně, nic nevnucoval, jen informoval, příjemné jednání, vše podrobně vysvětlil" P.Holota

Pan Holota se s Tomášem setkal poprvé koncem minulého roku, aby mu pomohl s připojením k optickému internetu. Postupně rozkrývali možnosti, o kterých pan Holota v počátcích ani nevěděl, jelikož je opatrný vůči novinkám. Po probrání možností a ukázce využití v praxi, pan Holota Tomáše oslovil znovu, aby mohl konkrétně internet využívat i ve svém novém mobilním telefonu, a také využít aplikaci T-Mobile TV ve své chytré televizi.

Obchodní konzultant – Alexandr Doležel – Praha

"Jsem velmi spokojen, obchodní konzultant se za mnou osobně zastavil ve večerních hodinách, aby mi pomohl s podáním výpovědi u stávajícího operátora" O.Sadský - Praha

Snažíme se o maximální komfort našich zákazníků, a proto i Alexandr rád pomohl panu Sadskému s ukončením služeb u stávajícího operátora, aby nemusel shánět informace a přemýšlet, co a kam napsat. Veškerou agendu vyřešil s ním a vysvětlil vše, co pana Sadského zajímalo ohledně přechodu k T-Mobile. Pan Sadský s Alexandrem mimo jiné nastavil služby optického internetu a T-Mobile televize.

Jsme jeden tým a táhneme za jeden provaz. Tak neváhej a přidej se k nám!

Pracujeme pouze s moderním vybavením, a proto nás práce baví!

Jedeme za vámi bezpečně a vždy s úsměvem.

Vždy nás poznáte, protože nám to sluší :-)

Zábava a pohoda – i my se umíme pořádně bavit! 😊

Z kolegů se postupně stávají opravdoví přátelé! .. 😊

A týmová zábava nám rozhodně není cizí….vezmeme si vás na mušku 😃

Chtěli byste být součástí našeho týmu? Podívejte se na naše kariérní stránky. Pokud vás některá z našich aktuálně nabízených pozic zaujme, zanechte nám na sebe kontakt a my se vám co nejdříve ozveme.

Zobrazit volné pozice

Nenašli jste pozici, která by se vám líbila? Nevadí. Vyplňte formulář, abychom se vám mohli ozvat, až se objeví něco nového.

Vyplnit formulář

Co vám můžeme nabídnout

Vyřízení z pohodlí domova

Nemusíte nikam chodit - přijedeme za vámi.

Konzultace od profesionálů

Získáte profesionální radu od našich zkušených konzultantů.

Komplexní přístup

Připravíme vám nabídku na míru, podle vašich požadavků.

Od internetu, přes tarify
až po telku

U nás se postaráme o všechny vaše služby.

INTERNET
1 000 Mb/s

Rychlost stahování

1 000 Mb/s rychlost nahrávání


 • Nejmodernější optický internet T FIBER
 • Zvládne až 30 zařízení naráz

TARIF
Neomezeně XL

Neomezená data

Neomezené minuty a SMS


 • S tarifem Neomezeně XL rychlost 10 Mb/s, prvních 15 GB navíc plnou rychlostí
 • Nejlepší 5G síť

TELEVIZE
Tarif M

136 kanálů (97 v HD)

MAGENTA TV


 • Sledujte až na 6 zařízeních
 • Zpětné zhlédnutí

Při uzavření nové Účastnické smlouvy do 31. 7. 2024 máme pro zákazníky připravené nabídky zvýhodněných cen, a to zejména podle typu připojení a s ohledem na lokalitu zájemce. Více o jednotlivých nabídkách v podmínkách.
Nabídky nejsou určeny pro zákazníky, kteří uzavírají novou Účastnickou smlouvu v rámci tzv. záměny za stávající pevné připojení od T-Mobile, dále pro zákazníky využívající výhod z Rámcové či jiné zastřešující smlouvy (vyjma T-Mobile Benefit).

Vyberte si svého konzultanta

 • Jaroslav Adam

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Štichová Anastázie

  Tým Liberecký (Liberec)

  Kontaktovat

 • Nguyen Anh Tuan

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Erik Bahleda

  Tým Moravskoslezský (Ostrava)

  Kontaktovat

 • Tomáš Bajkinič

  Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

  Kontaktovat

 • Nazar Bakaj

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Phuong Pham Bao

  Tým Ústecký (Louny)

  Kontaktovat

 • Zdenek Bešta

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Jan Brabenec

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Jakub Brhel

  Tým Plzeňský (Plzeň)

  Kontaktovat

 • Orlík Alexandr Budka

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Lubomír Burian

  Tým Jihomoravský (Brno)

  Kontaktovat

 • Jiří Bárta

  Tým Jihomoravský (Brno)

  Kontaktovat

 • Vanesa Béresová

  Tým Jihomoravský (Brno)

  Kontaktovat

 • Marek Cabák

  Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

  Kontaktovat

 • Denis Chrobok

  Tým Moravskoslezský (Ostrava)

  Kontaktovat

 • Tadeáš Chrzanowski

  Tým Liberecký (Liberec)

  Kontaktovat

 • Michal Chudo

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • David Cit

  Tým Moravskoslezský (Ostrava)

  Kontaktovat

 • Nikolas Czyž

  Tým Moravskoslezský (Ostrava)

  Kontaktovat

 • Patrik Daněk

  Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

  Kontaktovat

 • Oldřich Doležal

  Tým Jihočeský (České Budějovice)

  Kontaktovat

 • Tomáš Doležal

  Tým Zlínský (Zlín)

  Kontaktovat

 • Milan Drchal

  Tým Ústecký (Louny)

  Kontaktovat

 • Petra Dulínková

  Tým Královehradecký (Hradec Králové)

  Kontaktovat

 • Samuel Oliver Dvořák

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Stanislav Dvořák

  Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

  Kontaktovat

 • Lucie Eckertová

  Tým Jihočeský (České Budějovice)

  Kontaktovat

 • Michaela Elleder

  Tým Plzeňský (Plzeň)

  Kontaktovat

 • Martin Elstner

  Tým Liberecký (Liberec)

  Kontaktovat

 • Štěpán Endler

  Tým Královehradecký (Hradec Králové)

  Kontaktovat

 • David Filko

  Tým Moravskoslezský (Ostrava)

  Kontaktovat

 • Dan Konrád Fischer

  Tým Olomoucký (Olomouc)

  Kontaktovat

 • Lukáš Formánek

  Tým Jihočeský (České Budějovice)

  Kontaktovat

 • Šimon Fryčka

  Tým Zlínský (Zlín)

  Kontaktovat

 • Lukáš Frühauf

  Tým Jihočeský (České Budějovice)

  Kontaktovat

 • Petra Giertlová

  Tým Plzeňský (Plzeň)

  Kontaktovat

 • Vilém Gonzorczyk

  Tým Ústecký (Louny)

  Kontaktovat

 • Jiří Gregor

  Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

  Kontaktovat

 • Maroš Gregor

  Tým Zlínský (Zlín)

  Kontaktovat

 • Martin Grunt

  Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

  Kontaktovat

 • Ondřej Hančík

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Dalibor Havlík

  Tým Jihomoravský (Brno)

  Kontaktovat

 • Jiří Havlíček

  Tým Liberecký (Liberec)

  Kontaktovat

 • Václav Heczko

  Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

  Kontaktovat

 • Tomáš Hejda

  Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

  Kontaktovat

 • David Hlinka

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • David Hlinka

  Tým Liberecký (Liberec)

  Kontaktovat

 • Nela Hlinková

  Tým Jihočeský (České Budějovice)

  Kontaktovat

 • Adéla Hloušková

  Tým Plzeňský (Plzeň)

  Kontaktovat

 • Dam Hoang

  Tým Olomoucký (Olomouc)

  Kontaktovat

 • Vladimír Holaň

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Anna Honzíková

  Tým Plzeňský (Plzeň)

  Kontaktovat

 • Lukáš Horský

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Karolína Hradilová

  Tým Jihomoravský (Brno)

  Kontaktovat

 • Valerie Hrdličková

  Tým Liberecký (Liberec)

  Kontaktovat

 • Dominik Hurný

  Tým Jihomoravský (Brno)

  Kontaktovat

 • Radek Hykman

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Jan Hynek

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • David Jakubík

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Pavel Jandek

  Tým Jihomoravský (Brno)

  Kontaktovat

 • Kristýna Janušková

  Tým Olomoucký (Olomouc)

  Kontaktovat

 • Jakub Jašarevič

  Tým Jihočeský (České Budějovice)

  Kontaktovat

 • Vojtěch Just

  Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

  Kontaktovat

 • Josef Jáger

  Tým Moravskoslezský (Ostrava)

  Kontaktovat

 • Jakub Jánoš

  Tým Jihomoravský (Brno)

  Kontaktovat

 • Pavel Kahoun

  Tým Plzeňský (Příbram)

  Kontaktovat

 • Pavel Kalenda

  Tým Plzeňský (Plzeň)

  Kontaktovat

 • Patrik Kaminský

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Hana Kapletová

  Tým Ústecký (Louny)

  Kontaktovat

 • Vít Kavka

  Tým Plzeňský (Plzeň)

  Kontaktovat

 • Richard Kemler

  Tým Olomoucký (Olomouc)

  Kontaktovat

 • Veronika Kišková

  Tým Olomoucký (Olomouc)

  Kontaktovat

 • Pavel Klindera

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Jan Kluger

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Radim Knap

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Petr Kocian

  Tým Moravskoslezský (Ostrava)

  Kontaktovat

 • Martin Kolařík

  Tým Ústecký (Louny)

  Kontaktovat

 • Martin Konrád

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Daniel Kornobis

  Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

  Kontaktovat

 • Klára Koňařová

  Tým Zlínský (Zlín)

  Kontaktovat

 • Dominik Krajčík

  Tým Liberecký (Liberec)

  Kontaktovat

 • Michaela Krchovová

  Tým Jihomoravský (Brno)

  Kontaktovat

 • Pavel Krejčí

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Antonín Krhut

  Tým Moravskoslezský (Ostrava)

  Kontaktovat

 • Matěj Kubiš

  Tým Jihomoravský (Brno)

  Kontaktovat

 • František Kubišta

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • David Kubín

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Jonatán Lauko

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Zvonko Ljubas

  Tým Jihomoravský (Brno)

  Kontaktovat

 • Charousová Lucia

  Tým Královehradecký (Hradec Králové)

  Kontaktovat

 • Ondřej Láznička

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Benjamin Macháček

  Tým Královehradecký (Hradec Králové)

  Kontaktovat

 • Radek Malina

  Tým Liberecký (Liberec)

  Kontaktovat

 • Tomáš Man

  Tým Jihočeský (České Budějovice)

  Kontaktovat

 • František Marek

  Tým Plzeňský (Plzeň)

  Kontaktovat

 • Ján Martinek

  Tým Plzeňský (Plzeň)

  Kontaktovat

 • Jakub Matoušek

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Filip Matyáš

  Tým Zlínský (Zlín)

  Kontaktovat

 • Lukáš Matějka

  Tým Jihočeský (České Budějovice)

  Kontaktovat

 • Dominik Maštera

  Tým Jihomoravský (Brno)

  Kontaktovat

 • Tomáš Mikl

  Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

  Kontaktovat

 • Jitka Mocová

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Petr Myška

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Tomáš Mácha

  Tým Moravskoslezský (Ostrava)

  Kontaktovat

 • Vu Nam Hoan

  Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

  Kontaktovat

 • Vlastimil Nosek

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Petr Ochmann

  Tým Olomoucký (Olomouc)

  Kontaktovat

 • Pavel Palous

  Tým Karlovarský (Karlovy Vary)

  Kontaktovat

 • Soňa Panochová

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Ferdinand Pekergin

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Jan Petřík

  Tým Jihočeský (České Budějovice)

  Kontaktovat

 • Viet Tiep Pham

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Otakar Pich

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Zdeněk Pokorný

  Tým Olomoucký (Olomouc)

  Kontaktovat

 • Jiří Polívka

  Tým Ústecký (Louny)

  Kontaktovat

 • Lukáš Popenážník

  Tým Moravskoslezský (Ostrava)

  Kontaktovat

 • Jan Prachař

  Tým Olomoucký (Olomouc)

  Kontaktovat

 • Jan Procházka

  Tým Jihočeský (České Budějovice)

  Kontaktovat

 • Vojtěch Prát

  Tým Jihomoravský (Brno)

  Kontaktovat

 • Zoltán Pálkin

  Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

  Kontaktovat

 • Jaroslava Přibylová

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Klára Rentová

  Tým Moravskoslezský (Ostrava)

  Kontaktovat

 • Lukáš Rusín

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Lucie Rychtaříková

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Jindřich Ráchel

  Tým Ústecký (Louny)

  Kontaktovat

 • Roman Růžička

  Tým Liberecký (Liberec)

  Kontaktovat

 • Jiří Schneider

  Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

  Kontaktovat

 • Tobiáš Semerák

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Anton Sitčuk

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Alexej Sitčuk

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Michal Slabý

  Tým Jihomoravský (Brno)

  Kontaktovat

 • Filip Sládeček

  Tým Zlínský (Zlín)

  Kontaktovat

 • Martin Smatana

  Tým Moravskoslezský (Ostrava)

  Kontaktovat

 • Luděk Sokol

  Tým Ústecký (Louny)

  Kontaktovat

 • Václav Soukup

  Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

  Kontaktovat

 • Jakub Svoboda

  Tým Jihočeský (České Budějovice)

  Kontaktovat

 • Luděk Svoboda

  Tým Plzeňský (Plzeň)

  Kontaktovat

 • Patrik Süč

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Nguyen Thien

  Tým Moravskoslezský (Ostrava)

  Kontaktovat

 • Ondřej Tichý

  Tým Ústecký (Louny)

  Kontaktovat

 • Michal Tomášek

  Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

  Kontaktovat

 • Aneta Tomášková

  Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

  Kontaktovat

 • Jakub Trefanec

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Anna Tökölyová

  Tým Ústecký (Louny)

  Kontaktovat

 • František Urbánek

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Josef Valla

  Tým Královehradecký (Hradec Králové)

  Kontaktovat

 • Kamil Varga

  Tým Moravskoslezský (Ostrava)

  Kontaktovat

 • Michal Vavrečka

  Tým Plzeňský (Plzeň)

  Kontaktovat

 • Ondřej Vencel

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Miroslav Vybíral

  Tým Jihomoravský (Brno)

  Kontaktovat

 • Martin Zbožínek

  Tým Jihomoravský (Brno)

  Kontaktovat

 • David Zdražil

  Tým Moravskoslezský (Ostrava)

  Kontaktovat

 • Jerguš Zámečník

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Roman Zámečník

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Jakub Zámečník

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Jitka Čapková

  Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

  Kontaktovat

 • Václav Černoch

  Tým Moravskoslezský (Ostrava)

  Kontaktovat

 • Jakub Červený

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Miroslav Šedivý

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Pavel Šidák

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Jiří Šimeček

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Jaroslav Šimčík

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Martin Šlosárek

  Tým Moravskoslezský (Ostrava)

  Kontaktovat

 • Josef Špinler

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Dušan Štrkáč

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Milan Štulík

  Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

  Kontaktovat

 • Miroslav Šuster

  Tým Zlínský (Zlín)

  Kontaktovat

 • Martin Švigár

  Tým Moravskoslezský (Ostrava)

  Kontaktovat

 • Jan Šálek

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Filip Šíf

  Tým Středočeský (Praha)

  Kontaktovat

 • Jan Ťopek

  Tým Karlovarský (Karlovy Vary)

  Kontaktovat

 • Kamil Žigmund

  Tým Ústecký (Louny)

  Kontaktovat

 • Pavel Živný

  Tým Jihočeský (České Budějovice)

  Kontaktovat

 • Robert Žiška

  Tým Jihomoravský (Brno)

  Kontaktovat

Kontaktní formulář

Toto pole je povinné.

E-mailová adresa není ve správném tvaru.

Telefon není ve správném tvaru.

Pomohli vám naši konzultanti?

Byli jste spokojení, nebo máte nějaké připomínky? Pošlete nám vaši zkušenost. Děkujeme!

Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.

* Značí povinné pole