Každý rok si z tisíců kandidátů vybereme osm stovek nejschopnějších. Půjdete do toho s námi?
naše Veronika Veronika

Flexibilní, mladí, staří nebo zkušení. Ani zlatem vykládané CV není zárukou úspěchu. Jsme hodně vybíraví, ale když to zvládnete, nebudete litovat. Naši lidé se mají dobře a rádi s námi zůstávají.

Uchazeče vybíráme dvojím způsobem:

1 Individuální interview

Budeme si s vámi povídat, abychom o vás zjistili co nejvíc. A vy se můžete zeptat, na co potřebujete.

V prvním kole vás “prověříme” odborně a psychologicky. Pokud projdete prvním kolem úspěšně, bude vás chtít vidět i váš budoucí šéf. Kdo nejlépe zvládne obojí, má pracovní nabídku v kapse.

2 Assessment Centra

Přijde na ně řada, pokud se hlásíte na pozice, které vyžadují schopnosti týmové práce, vedení lidí a komunikace s nimi.

Čeká vás řada modelových situací a cvičné týmy, kde se musíte umět prosadit v rámci ostré konkurence. Příležitost dostanou ti, kteří v náročných situacích obstojí na jedničku.

Naše tipy

Zkusíme vám poradit, jak úspěšně zvládnout přijímací pohovor.

 • Buďte v pohodě Nejdůležitější zásada ze všech. Pokud se na danou pozici hodíte, není důvod být nervózní. Naopak - musíte být v klidu, abyste nás o svých kvalitách mohli přesvědčit. Úsměv pomůže!
 • Oblečení neřešte Než se soukat do slavnostního modelu, ze kterého už jste dávno vyrostli a který vás bude po celou dobu pohovoru nesnesitelně škrtit, raději to s oblečením nepřehánějte. Oblečte se slušně, ale hlavně tak, abyste mohli předvést 100% výkon.
 • Připravte se
  • Prvním levelem, který musíte překonat, je naše recepce. Budou po vás chtít občanský průkaz, takže si ho nezapomeňte doma.
  • Na recepci si vás přijde vyzvednout někdo z našich personalistů. Pevný stisk ruky a pohled do očí doporučeny. Ani úsměv by neměl uškodit.
  • A už jde do ostrého. Dostanete zadání, které o mnohém rozhodne. Věnujte mu čas, ať na odchodu nemusíte honit bycha.
  • Splněno? Teď se můžete vyptávat vy. Zajímejte se, jde přece o vaši budoucí práci. Na všechno vám rádi odpovíme.