O 60 % vyšší tržby díky chytrému tabletu? V M&M reality vědí jak na to

fotografie autorky

Jindřiška Kyselová

Když se řekne prodej nemovitostí, většina z nás si představí spoustu nepříjemné a zdlouhavé administrativy. Dnes už může být všechno jinak, své o tom ví úspěšná realitní společnost M&M reality holding. Díky moderní technologii a rychlému internetu ušetřili 90 % času na administrativě a zvýšili příjmy společnosti o 60 %. Jak toho dosáhli?

Klíčovou roli sehrál čas. Nikdo dnes nechce čekat na papírování. A realitní obor je oblast, kde čas dnes díky vysoké poptávce hraje zásadní roli. Pro M&M reality holding byl v tomto případě klíčový velký objem rychlých mobilních dat.

fotografie lidí, kteří si prohlížejí nabídku na tabletu

Čas = peníze

To si uvědomilo vedení firmy M&M reality holding a definitivně odstranilo ze svého byznysu papíry a propisky. Již před lety začali s programováním firemního tabletu, který je napojený přes aplikace na firemní zakázkový systém. Každý obchodní případ lze nyní uzavřít na pár doteků s elektronickým podpisem přímo na tabletu, a to navíc zábavnou formou.

Dnes svým zákazníkům díky tabletu s mobilním připojením mohou nabídnout komplexní péči, od služeb kolem nemovitostí přes jejich financování, pojištění, rekonstrukci a převod elektřiny a plynu až po levnějšího dodavatele. Vše za pár minut, při jedné návštěvě na jednom místě. Vizuálně propracované aplikace, které jsou díky rychlým mobilním datům propojené se zakázkovým systémem, katastrem nemovitostí, cenovými mapami a dalšími online službami společnosti, snížily časovou náročnost každého obchodního případu o 90 %.

Úspěšní a důvěryhodní

Už před nasazením firemního tabletu byla společnost M & M reality holding úspěšná v prodeji nemovitostí po celé České republice. Díky svému inovativnímu řešení je nyní považována i za technologického lídra v oborech, v nichž podniká. Ruku v ruce s technologiemi se skupině daří i po finanční stránce - v roce 2017 zvýšily tržby skupiny o 60 %. Skupině se daří nejen finančně, ale je také oceňovaná českými spotřebiteli, kteří ji v loňském roce zvolili jako „nejdůvěryhodnější značku roku".

Něco navíc

Majitel M & M reality holding se svým IT týmem začal již před lety s programováním StormmBooku – tabletu napojeného přes aplikace Moderní makléř a Moderní finanční poradce na zakázkový systém Stormm. Minulý rok představili tuto revoluční technologii veřejnosti a dnes už si žádný realitní makléř, finanční poradce ani pojišťovací specialista nedokáže svou práci představit jinak.

 

Struktura M&M holdingu:

  • M&M Reality zprostředkovávají realitní služby, tzn. prodej, nákup a pronájem nemovitostí
  • M&M Finance zprostředkovávají rychlé financování nemovitostí a pojištění osob a majetku
  • M&M Investiční pomáhá klientům, kteří nemohou prodat svou nemovitost standardní cestou
  • M&M Development revitalizuje a staví byty a domy a je zároveň největším developerem družstevního bydlení
  • M&M Energo provádí bezproblémový převod energií k novému dodavateli za nejvýhodnějších podmínek na trhu
  • M&M Reklamní jako in-house marketingová a komunikační agentura spravuje roční reklamní rozpočet holdingu

 

Už se také nechcete přehrabovat v papírech?

 

Jindřiška Kyselová

Od roku 2015 pracuji v oddělení B2B Marketingu ve společnosti T-Mobile, kde připravuji reference s našimi firemními zákazníky. Zaměřuji se hlavně na to, jakým způsobem naše produkty využívají a jak jim pomáhají rozvíjet jejich vlastní byznys. Za dobu, co pracuji v B2B Marketingu jsem se potkala s více než 100 firmami a na kontě mám přes 50 schválených referencí a další postupně přibývají. Ve svém volném čase se věnuji rodině, pravidelně organizuji dobročinné bazary, ráda čtu a tančím.

Sdílet článek:

Podobné články

O město se můžete starat, jenom když ho dobře znáte

fotografie města Brna

Brno má podle statistického úřadu zhruba 380 tisíc obyvatel. Ve skutečnosti je ale ve městě lidí mnohem víc.

Přečíst článek

Jak T-Cloud Office 365 usnadní práci v kanceláři

fotografie lidí v kanceláři

Office 365 dokáže zlepšit spolupráci v rámci firmy a podpořit i spokojenost vašich zákazníků.

Přečíst článek

Autopark dostane vaše firemní auta pod kontrolu

fotografie obchodního zástupce vystupujícího z automobilu

Potřebujete zkrotit vaše firemní vozidla? Jednou z možností může být naše služba Autopark.

Přečíst článek