7. ročník T-Mobile Rozjezdů – podnikejte na vlastní triko i vy!

Tým T-Mobile

Nosíte v hlavě nápad na podnikání, nebo jste už podnikat začali? Máte známé či příbuzné, kteří to také chtějí rozjet na vlastní triko? Nečekejte a přihlaste svůj podnikatelský projekt do T-Mobile Rozjezdů!

Co jsou Rozjezdy

T-Mobile Rozjezdy jsou víc než jen soutěž pro začínající podnikatele. Kromě toho, že můžete vyhrát skvělé ceny, které vám pomohou rozjet podnikání, můžete se přihlásit na bezplatné semináře s odborníky, využít poradenství a hlavně získat nové kontakty.

Na bezplatné semináře se mohou přihlásit všichni v daném kraji, kteří se zajímají o podnikání. Účastníci seminářů se nemusejí přihlásit i do soutěže. Využijte možnost setkat se s porotci, mezi nimiž jsou zástupci organizátorů a partnerů T-Mobile Rozjezdů, lidé z firem, které investují do zajímavých podnikatelských nápadů, a regionální novináři.

O co soutěžíte?

Vyhrát můžete jak v regionálním, tak i v celostátním kole soutěže. Na všechny finalisty čekají ceny v celkové výši téměř 3 miliony korun. Regionální výherce může získat cenu za více než 100 000 korun. Celostátní vítěz vyhrává Cenu poroty – finanční odměna, balíček služeb a poradenství pro rozjezd podnikání spolu s regionálním vítězstvím tak dohromady dosahuje zhruba 600 000 korun. Na vítěze veřejnosti, o němž rozhodne on-line hlasování, taky čeká nemalá odměna.

Za uplynulých šest let prošlo Rozjezdy několik tisíc začínajících podnikatelů z nejrůznějších oborů. Mezi zhruba třemi sty padesáti celostátními i regionálními vítězi najdete majitele cukráren, kaváren, školek, fotoateliérů nebo salonů, pekaře, výrobce kosmetiky, oděvů, obuvi a doplňků, vývojáře aplikací a softwaru a provozovatele řady dalších služeb. Všem z nich T-Mobile Rozjezdy pomohly splnit si sen, zbavit se šéfů a živit se na vlastní triko tím, co je doopravdy baví.

Přihlášky do T-Mobile Rozjezdů můžete podávat do 19. března. Více informací o soutěži, bezplatných seminářích i on-line přihlášku najdete na www.rozjezdy.cz.

Podobné články

Proč může být cloud pro každéhoto pravé?

Cloud obklopují mýty, které odrazují společnosti od jeho používaní. Pravdou však je, že cloud je vhodný pro všechny firmy.

Přečíst článek

T-Mobile drží krok
s inovacemi

Inovace představují pro firmy konkurenční výhodu. A proto T-Mobile neustále přináší nová řešení.

Přečíst článek

eParkomat: Tři otázky pro začínající startup

Český startup eParkomat představuje novinku v oblasti IoT, se kterou pomáhá řidičům najít parkovací místo.

Přečíst článek