Tablety, které vám zpříjemní cestování

Monika Floreková

Cestování je dostupnější a pohodlnější než kdykoliv předtím. Vypravit se do zahraničí nebo poznávat krásy domoviny s notebookem, to již tak pohodlné není. A řešení? Tablet! Dnešní tablety zabírají v porovnání s počítači méně místa a dokážou je téměř plnohodnotně nahradit.

Samsung Galaxy Tab A 10.1 – Šikula mezi tablety

Samsung Galaxy Tab A 10.1 vám padne do ruky jako ulitý, a tak se z něj stane vhodný společník i při delších výletech. Největší síla tohoto tabletu se ukrývá v 10,1" displeji a jeho jemném rozlišení. Díky němu se sledování filmů a seriálů či hraní her stane skutečným zážitkem.

Osmijádrový procesor a celková kapacita paměti 16GB se postarají o to, aby vám na cestách nic nechybělo. A co by to bylo za cestování bez fotek? Tablety Samsung Galaxy Tab A 10.1 se můžou pochlubit 8Mpx fotoaparátem se světelností f/1,9 a LED bleskem.

Přejít do eShopu

Huawei MediaPad T3 10 LTE – Ochrání vaše oči

Tělo z eloxovaného hliníku, 9,6" IPS displej a 5Mpx fotoaparát oceníte na delších i kratších výletech. Knihomoly potěší speciální noční režim, který sníží jas displeje a ochrání vaše oči při čtení, ale i sledování filmů nebo seriálů. Díky čtyřjádrovému procesoru a 16GB paměti bude tablet fungovat tak, jak má, a výkonná baterie vás na cestách nikdy nezklame.

Přejít do eShopu

Alcatel Pixi 3 (8) LTE – Vejde se i do kabelky

Pokud hledáte na cesty něco malého a skladného, řešením může být Alcatel Pixi řady 3. Má 8" displej a tablet jednoduše obejmete prsty jedné ruky. Proto je snadno přenosný a vejde se vám do tašky, ale i do kabelky.

Na bezproblémový chod tabletu dohlíží čtyřjádrový procesor a 8GB paměť. Kromě toho, že vám v tašce nezabere mnoho místa, na něm můžete surfovat, odepisovat na e-maily nebo sdílet zážitky z dovolené na sociálních sítích.

Přejít do eShopu

Sdílet článek:

Podobné články

Digitalizací ochráníte své podnikání

Podniky, jež svoje procesy digitalizují, získají nové zákazníky a udržují si odstup od konkurence.

Přečíst článek

Napříč časem i prostorem: jak pracovat chytře

Pracujete chytře? To by měla být jedna z nejdůležitějších otázek ve vaší firmě.

Přečíst článek

Jak T-Cloud Office 365 usnadní práci v kanceláři

Office 365 dokáže zlepšit spolupráci v rámci firmy a podpořit i spokojenost vašich zákazníků.

Přečíst článek