Už máte aplikaci Můj T-Mobile?

Andrea Výborná

Andrea Výborná

V jediné chytré aplikaci najdete vše potřebné pro vaší komunikaci s operátorem T-Mobile. Všechna firemní čísla si uložíte pod jeden účet, fakturu zaplatíte kartou i moderními platebními metodami a účetní můžete poslat přehledné "pédééfko". A v obědové pauze si zasoutěžit třeba o hodinky!

Přehled v aplikaci Můj T-Mobile

My víme, proč se tentokrát tolik chválíme. Tahle apka není jen další zbytečnost, která zabírá místo ve vašem chytrém telefonu a upozorňuje na nezaplacené faktury. I když to umí taky. Zaplatit pak můžete obratem a vcelku jednoduše několika způsoby:

  • Okamžitě platební kartou, apka si platební kartu zapamatuje,
  • těch platebních karet si můžete uložit hned několik,
  • přes Apple pay,
  • i skrze Google pay,
  • nebo přepošlete fakturu v PDF formátu vaší účetní. A je to.

Platby v aplikaci Můj T-Mobile

Důsledná kontrola všech čísel

Do jedné aplikace si můžete uložit všechna firemní telefonní čísla a mít tak skvělý přehled. A teď si nemyslíme, že začnete hned důsledně hlídat, kdo kolik provolá. I když to můžete dělat taky. Také můžete všem spravovaným číslům dobíjet kredit. A pozor! Každé první dobití v měsíci vám zaručí 25 % dobíjené částky navíc. Tak napoprvé nešetřete.

Na to důležité vás aplikace vždycky upozorní sama. Nejde jen o nezaplacené faktury. V aplikaci můžete každý měsíc soutěžit o zajímavé ceny, například Playstation 4. Také můžete okamžitě získat spoustu výhod, třeba 1+1 lístek do kina jako relax po náročném pracovním dni. Všechno vám to včas dáme vědět skrz apku.

Kredit v aplikaci Můj T-Mobile

Pro radu do aplikace

A když budete náhodou úplně bezradní, aplikace vám poradí. Funguje totiž částečně i jako zákaznický servis. Najdete tu nejčastější otázky a odpovědi. Vše potřebné k vyúčtování, mapu pokrytí a prodejen. Skrz aplikaci si můžete i sjednat schůzku na vybrané prodejně.

Tak co vy na to? Doufáme, že jsme vás přesvědčili. Těch výhod je opravdu hodně. Snažíme se, aby vaše podnikání bylo jednodušší alespoň v tomto ohledu. Pardon, ještě jsme vlastně zapomněli to nejdůležitější – stáhnutí aplikace je zdarma.

Pro iOS stahujte aplikaci v App Store. Pro Android stahujte aplikaci v Google Play. Více informací najdete na stránce aplikace Můj T-Mobile.

Podobné články

3 tramvaje s Wi-Fi jezdí nově mezi Mostem a Litvínovem

Wi-Fi v tramvajích

V tramvajích mezi Mostem a Litvínovem se nově připojíte k silné a stabilní Wi-Fi síti. Instalaci Wi-Fi routerů zajistila společnost T-Mobile na žádost statutárního města Most.

Přečíst článek

7 aplikací, které vám zpříjemní léto

Aplikace na léto

Pozor, je tu léto a s ním i zasloužená dovolená. Vypněte hlavu a zapněte chytrý telefon. Našli jsme chytré aplikace, které vám zpříjemní relaxování a budou tak trochu myslet za vás.

Přečíst článek

Váš digitální avatar usnadní nakupování online

Digitální já - platby

Výzkumníci z Velké Británie testují zařízení, které pomocí 10 senzorů naskenuje během několika málo vteřin celou vaši postavu. Vznikne váš přesný digitální obraz.

Přečíst článek