M365 aneb vše podstatné k vašemu podnikání v několika minutách

Zjistěte, co podstatného M365 nabízí a usnadněte si vaše podnikání.

cloud
Tým T‑Mobile

Vše o Chytrém autu v jedné minutě

Pusťte si to nejdůležitější, co byste měli o naší službě Chytré auto vědět. Naše video vám ho ve zkratce představí.

digitalizace
Tým T‑Mobile

Tipy na bezpečnou dovolenou

Až se vydáte na cesty, připravte se na kybernetická rizika, ať Vás nezaskočí!

bezpečnost
Tým T‑Mobile

Jak nenaletět internetovým podvodníkům aneb Bezpečnostní desatero

Strmý meziroční nárůst online podvodů a větší zaměření podvodníků na mobilní telefony způsobuje, že se oběťmi mohou stát i technologicky zdatní lidé. Jak nenaletět?

bezpečnost
Tým T‑Mobile

DC7: moderní datové centrum

Poznejte nové datové centrum, které ukrývá nejmodernější technologie.

datové centrum
Zdeněk Klímek

Bezpečnostní expert T-Mobilu: Svět je pod neustálou palbou kybernetických útoků

Rozhovor s Martinem Salačem, vedoucí týmu SOC neboli Security Operation Centre, o kybernetické bezpečnosti a obraně proti útokům.

bezpečnost
Tým T‑Mobile

Chytrá lesní krajina využívá IoT technologie i 5G síť

Ve spolupráci s Českou zemědělskou univerzitou jsme spustili unikátní projekt Chytrá lesní krajina. Pomocí nejmodernějších technologií, hledáme způsob, jak přizpůsobit lesní krajinu probíhající klimatické změně.

iot
Tým T‑Mobile

Microsoft 365 u T-Mobile bez ročního závazku a bez zdražení

V T-Mobilu věříme, že závazky a omezení změn jdou přímo proti základním principům cloudu. Naše stávající i budoucí zákazníky potěší, že u nás dostanou služby Microsoft 365 bez omezení a za skvělé ceny. Jaké jsou hlavní výhody?

cloud
Tým T‑Mobile

Teď můžu klidně spát – nebo jet na dovolenou

Majitel firmy Tarus, Robert Tatai, je ostřílený podnikatel ve stavebnictví, který ví, jak dělat byznys. A při tom se nechce zdržovat a stresovat se zajištěním potřebné techniky, připojení pro zaměstnance nebo se zálohováním dat.

case study
Tým T‑Mobile

Hybridní cesta do Cloudu

Na cestě za digitalizací se můžete držet při zemi, nebo rovnou vystoupat s celou firmou do oblak. Nabídkou cloudových služeb chceme pomoci Vaší společnosti digitalizovat a přizpůsobit se dynamicky se rozvíjejícímu světu dat a aplikací.

cloud
Tým T‑Mobile

Bezplatné volání i finanční podpora Ukrajiny

Ihned po začátku konfliktu jsme zavedli bezplatné volání a SMS mezi Českou republikou a Ukrajinou. A k této rychlé pomoci postupně přidáváme další aktivity na podporu Ukrajinců přicházejících do České republiky.

technologie
Tým T‑Mobile

5G technologie pro rozvoj inovativních projektů

Privátní 5G kampusová síť, bude na Technické univerzitě v Liberci spuštěna už v polovině letošního roku. Zrychlí datové spojení a výrazně pomůže mezifakultnímu průmyslovému výzkumu.

inovace technologie
Tým T‑Mobile

Setkání se seniory v Magenta Experience Center

Magenta Experience Center není jen domovem moderních technologií, ale místem inspirativních setkání. A proto jsme rádi, že kromě konferencí a společenských událostí můžeme hostit i charitativní akce.

technologie
Tým T‑Mobile

Software z cloudu je pro každého. Opravdu

V uplynulých dvou letech si firmy díky přechodu zaměstnanců do online režimu práce z domova uvědomily, že kvalitní konektivita i spolehlivé nástroje jim vyřeší nejen otázku online komunikace či pružné sdílení souborů, ale že jim otevírá cestu k digitalizaci jejich podnikání.

cloud case study
Tým T‑Mobile

Povedla se nám vypečená spolupráce

„Jsme tu, aby vám chutnalo.“ Aby se firma mohla naplno věnovat své práci a držela se svého motta, starost o komunikační technologie s důvěrou svěřila T-Mobilu.

case study
Tým T‑Mobile