Software z cloudu je pro každého. Opravdu

V uplynulých dvou letech si firmy díky přechodu zaměstnanců do online režimu práce z domova uvědomily, že kvalitní konektivita i spolehlivé nástroje jim vyřeší nejen otázku online komunikace či pružné sdílení souborů, ale že jim otevírá cestu k digitalizaci jejich podnikání.

cloud case study
Tým T‑Mobile

Povedla se nám vypečená spolupráce

„Jsme tu, aby vám chutnalo.“ Aby se firma mohla naplno věnovat své práci a držela se svého motta, starost o komunikační technologie s důvěrou svěřila T-Mobilu.

case study
Tým T‑Mobile

Vítejte v MAGENTA EXPERIENCE CENTER

Ještě mu není ani rok, a už sbírá ocenění. Řeč je o našem jedinečném prostoru, který jsme pro vás otevřeli v únoru. Magenta Experience Center v 1. ročníku soutěže Czech Top Shop, v níž změřily síly kamenné provozovny služeb a zboží, obdrželo nyní speciální cenu.

smart working inovace
Tým T‑Mobile

Jste připravení na konec 3G sítě?

Jednou z našich hlavních priorit je modernizace technologií. Naši nejbezpečnější síť neustále posouváme, abyste si mohli užívat rychlejší a kvalitnější spojení. Právě proto na konci listopadu 2021 nastane čas opustit zastaralou 3G síť.

technologie
Tým T‑Mobile

Microsoft 365 od T-Mobile pomohl firmě vstoupit do nové reality

„V pátek jsme odešli domů a v pondělí bylo hotovo,“ říká v rozhovoru o cloudovém stěhování své firmy Luna Atelier Martin Plandor a prozrazuje, jak pomohly nástroje Microsoft 365 zvládnout nelehké období.

digitalizace cloud
Tým T‑Mobile

Pomáháme firmám s testováním aplikací CovidTestMan

Výzev, kterým za poslední rok museli drobní podnikatelé ale i velké firmy čelit, bylo více než dost. Rozhodli jsme se proto, pomoct jim alespoň s tím, co letos na jaře řeší všichni: testování zaměstnanců.

aplikace technologie
Tým T‑Mobile

Svět zítřka prožíváme už dnes: 5G síť a její specifika

Technologie 5G není jen superrychlý signál pro naše mobily a počítače, ale i pro další chytrá zařízení. Zjistěte, jak bude naše 5G síť užitečná v budoucnu a kde pomáhá už dnes.

inovace technologie
Tým T‑Mobile

Na výstavbu optické sítě máme miliardy, brzdí nás obce a stavební právo

Velkou prioritou je pro T-Mobile výstavba optické sítě. Postoj obcí a legislativa ale proces brzdí. Přitom odmítnout optiku je jako odmítnou železnici.

technologie
Tým T‑Mobile

Cloud ochrání Vaše data před vyděračským software

Vyděračský software neboli ransomware dnes poměrně často útočí na data uživatelů. Cloud naštěstí umí data před vyděrači ochránit.

bezpečnost
Jan Křečan

Vodotěsný telefon, kouzelné slovíčko, které má řadu „ale"

Voděodolné telefony nejsou nikdy 100% voděodolné. Překvapení? Nahlédněte pod pokličku norem a certifikací. Třeba zjistíte, že zrovna váš telefon nepřežije ani koupel v kojenecké vodě.

technologie
Jana Šupolíková

Internetové pokrytí v pražském metru se rozrůstá

Vysokorychlostní signál LTE pokrývá další 4 stanice. Do půl roku se jejich počet rozroste na 32. Kde všude už se připojíte v metru k internetu?

technologie smart city
Jana Šupolíková

11 rad pro lepší výdrž mobilní baterie

Baterie, která by utáhla i jadernou elektrárnu a je zase vybitá? Poradíme vám, jak ušetříte během dne baterku v mobilu a pojistíte si dost energie i na večerní schůzky.

cloud technologie
Markéta Křůpalová

CAT - Největší drsňáci mezi telefony

Hledáte-li vhodného parťáka na outdoorové sporty, nebo třeba za ovládací páku buldozeru, pravděpodobně sáhnete po telefonech značky Caterpillar. Proč? Hned z několika důvodů.

technologie
Jana Šupolíková

Jaké jsou business telefony dneška?

Samsung Galaxy Note 9 nebo nejnovější iPhone XS Max? Absolutně nejlepší byznys telefon dneška je… A víte co? Pojďme si to rozebrat z více úhlů, není to tak jednoznačné.

technologie
Jana Šupolíková

Naše digitální stopa aneb opravdu můžeme smazat své on‑line účty?

Cizímu člověku svou adresu nedáme, ale internetu svěříme o dost víc. Lákavá anonymita internetu je zrádná, proto své on-line účty ruší čím dál více lidí. Jak na to? A smažou se s účtem i naše data?

technologie
Markéta Křůpalová