Speciální nabídka

Vítejte na stránce se speciální nabídkou. Vložte číslo kupónu nebo klikněte na link v e-mailu.

Zadejte číslo voucheru:

A poté si vyberte z nabídky zvýhodněných tarifů

Poradíme s výběrem pokladny

Zdarma Vám zavoláme a pomůžeme Vám vybrat nejlepší řešení pro Vaše podnikání.

Vyberte prosím sadu restrikcí.
Obsahuje T-Mobile MDA Vario software pro provedení zálohy dat (např. Backup Manager)?

Bohužel zařízení žádný takovýto software neobsahuje. Je možné provést pouze zálohu přes ActiveSync, což není plnohodnotná záloha všech dat. Jestliže má zákazník zájem o provedení zálohy dat, tak si musí opatřit software třetí strany, např. pro zálohu kontaktů je vhodná aplikace PPCPimBackup.exe, která je přímo určena k zálohování souborů "pim.vol" na paměťovou kartu. Jedná se o kontakty v zařízení a kalendář.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Jak je to s placením koncesionářských poplatků?
Každý uživatel T-Mobile TV je povinen platit koncesionářský poplatek (135 Kč), ten se platí za přijímač. Jedná se o zařízení schopné příjmu pozemního, satelitního, kabelového nebo IPTV vysílání. Platba je tak vázána na vlastnictví fyzického přístroje.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Je možné v průběhu využívání služby Rodina nadlouho průběžně měnit počet lidí ve skupině? Pokud ano, kolik se za to platí a jak často je to možné dělat?

Ano toto je u nás možné. Každého člena Vaší Rodiny můžete nahradit novým členem a to jednou za 30 dní. Ovšem cena tarifního zvýhodnění se odvíjí od počtu členů Vaší rodiny. Podrobné informace k tarifním zvýhodněním Rodina naleznete zde.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Co dostanu u jednotlivých partnerů Kouzelných úterků?
  • Při zakoupení běžné vstupenky na 2D film pro dospělou osobu v síti Cinema City a Palace Cinema získáte druhou vstupenku na stejný film zdarma.
  • K zakoupenému Brazer Twisteru, Brazer sendviči nebo Brazer salátu v KFC získáte ten samý Brazer zdarma (pokud si zakoupíte např. Brazer sendvič, získáte druhý Brazer sendvič zdarma). Pokud si objednáte Brazer Twister, Brazer sendvič nebo Brazer salát v rámci menu, máte nárok na stejný Brazer jako v menu zdarma. V rámci nabídky nelze kombinovat různé druhy Brazerů, tzn. např. k Brazer sendviči nelze požadovat Brazer Twister zdarma.
  • K zakoupenému čepovanému pivu v The PUB získáte druhé stejné čepované pivo zdarma.
  • K zakoupené kávě dle vlastního výběru v Costa Coffee, Coffee Shop Company nebo Coffee&Co máte druhou kávu zdarma (ve stejné ceně nebo levnější).
  • K zakoupenému libovolnému fresh koktejlu (0,5 l) v UGO Juice Baru nebo B Juicy máte druhý koktejl zdarma (ve stejné ceně nebo levnější). Případně si můžete vybrat cokoliv z nabídky (levnější než zvolený 0,5l koktejl).
  • K zakoupené vstupence v Centru Babylon Liberec máte druhou vstupenku do Aquaparku, Wellness Centra a iQparku zdarma. Klidně si v úterý užijte všechny tři výhody!
  • K zakoupené vstupence v DinoParku máte druhou vstupenku zdarma.
  • K zakoupenému výrobku nezlevněné dekorativní kosmetiky značky Max Factor v síti FAnn parfumerií máte druhý výrobek dekorativní kosmetiky Max Factor zdarma (ve stejné ceně nebo levnější).
  • K zakoupenému výrobku v sekci Kouzelne úterky na www.kasa.cz si v téže sekci vyberte dárek zdarma
  • K zakoupenému výrobku v sekci Kouzelne úterky na www.fairove.cz získáte druhý, stejný zdarma

veškeré informace ke Kouzelným úterkům naleznete na této stránce.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Mohu si pořídit telefon na splátky?

Určitě můžete. Připravili jsme pro vás stránku, kde postup jak na "splátkování" vysvětlujeme.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Podmínky