Hledat

Kybernetická bezpečnost

Zvolte si bezpečnostní řešení, které opravdu ochrání vaši firemní síť

Naše služby jsou postaveny na nejmodernějších Security Operations Centrech (SOC)


Naši experti jsou držiteli mezinárodně uznávaných certifikací


Služby kybernetické bezpečnosti nabízíme od roku 2011


Silné zázemí
Deutsche Telekom AG

Magenta Security Shield

T-Business nabízí novou modulovou službu Magenta Security Shield, která je zaměřena na střední a větší firmy. Cílem je zabezpečit nejčastější cíle kybernetických útoků, tedy především koncová zařízení. Dodatečné moduly dále nabízí skenování zranitelností, zabezpečení emailové komunikace a bezpečný přístup na internet.

Ochraňte vaši firmu
na všech frontách

Security Operations Center (SOC)

Chcete mít přehled o stavu vaší kybernetické bezpečnosti v reálném čase a schopnost efektivně identifikovat, řešit a předcházet bezpečnostním incidentům? Není problém. Získejte technologii pro sběr a vyhodnocování bezpečnostních událostí, garanci služeb dle SLA a neustálý provoz. Naše centrum je vybaveno SIEM a SOAR technologiemi, které je možné napojit na vaše systémy. Naši certifikovaní odborníci mají dlouhodobé zkušenosti a poskytují komplexní portfolio služeb kybernetické bezpečnosti.

DDoS ochrana

Chraňte své online transakce a dobré jméno firmy. Naši odborníci vaši firmu dokonale zabezpečí proti potenciálním DDoS útokům. DDoS útoky v praxi způsobují nedostupnost serverů či webových stránek a ty tak zůstanou pro legitimní uživatele nedostupné. Závažnost a četnost těchto útoků je vysoká a ohroženy jsou všechny druhy firem. Používané metody ochrany, jako je firewall (s aplikační ochranou) nebo i speciální periferní hardwarové DDoS řešení, již nemusí stačit.

Webový aplikační firewall

Webový aplikační firewall (WAF) monitoruje, filtruje nebo blokuje provoz HTTP do webové aplikace a také provoz z aplikace. Cílem této komponenty je chránit portály před různými útoky, jako je SQL Injection, Cross Site Scripting, Denial of Service a další. Webový aplikační firewall tak sníží pravděpodobnost úspěšných útoků cílených na vaše portály. Eliminuje také možnost úniku citlivých informací.

Aplikační bezpečnost

Prověřte si pomocí simulovaného útoku úroveň odolnosti vaší počítačové sítě před reálnými kybernetickými hrozbami. Cílem této zkoušky mohou být jednotlivé prvky jako webový server, databáze, Wi‑Fi, VoIP, Middleware, mobilní aplikace nebo vybrané rozsáhlé části infrastruktury. Připravit lze i phishingovou kampaň, která může být zaměřena na kritické zaměstnance a oddělení nebo zařídíme simulaci standardních kampaní založených na e-mailových SPAM seznamech. U analýzy zdrojových kódů prověříme bezpečnost programového kódu, vyhodnotíme nalezené zranitelnosti a navrhneme nápravná opatření.

Konzultační služby

Nabízíme rozsáhlé portfolio konzultačních služeb kybernetické bezpečnosti včetně ochrany dat a soukromí, revizí a technických či technicko-bezpečnostních auditů. Součástí jsou i tvorby strategie ochrany společnosti, vývoj a implementace bezpečnostních procesů, zavádění ISMS a obecně podpora všech rolí vyžadovaných CISO pro zajištění jeho agendy.

 • Konzultace v oblasti PCI DSS

  Zákazník potřeboval poradit s prokázáním shody s PCI DSS standardem své bance. Služby zahrnovaly seznámení zákazníka s požadavky standardu, prověření jednotlivých oblastí a pomoc při vyplnění SAQ formuláře.

 • Testování zařízení

  Na žádost zákazníka jsme provedli penetrační testování robotického vysavače, který nabízel svým partnerům jako vánoční dárek.

 • Analýza zdrojového kódu

  Rakouský zákazník nás požádal o analýzu zdrojových kódů aplikace, kterou spouštěl pro své zákazníky na platformách Android a iOS.

 • Služby SOC a tvorba SIEM scénářů

  Na základě požadavku zákazníka z bankovního sektoru jsme vybudovali on-premise SOC a integrovali jej na jeho stávající procesy a nástroje. Současně jsme vyvinuly 50 scénářů v SIEM ArcSight a revidovali 70 již existujících korelačních pravidel.

Užitečné články z našeho blogu

Temná stránka IT: 5 tipů, jak se vypořádat se stínovým IT

„Shadow IT", neboli stínové IT, zní zlověstně. Bohužel se s ním musí podniky potýkat stále častěji.

Přečíst článek

Zvyšte bezpečnost vašeho mobilního zařízení

V dnešní době neustále využíváme různá mobilní zařízení, ať už k soukromým nebo pracovním účelům.

Přečíst článek

Zabezpečte svou síť!

Skutečný život a život na webu se stále více překrývají, proto si na zločiny v kyberprostoru začínáme zvykat podobně, jako jsme zvyklí např. na krádeže.

Přečíst článek

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se

Nabídka je určena pouze pro zákazníky využívající výhod z Rámcové smlouvy.

Vaše číslo použijeme pouze pro nezbytný kontakt. Více o ochraně údajů.

Časté dotazy

Podívejte se na nejčastější dotazy zákazníků. Vaši otázku jsme už možná zodpověděli. Zjistěte odpověď bez čekání.