Hledat

Jdi do Flipu

Objev nadupané funkce nového Samsungu Z Flip5.

Vyber si svůj nový Samsung

Samsung Galaxy Z Flip5

Barevné varianty

od 26 999 Kč

Samsung Galaxy Z Fold5

Barevné varianty

od 41 999 Kč

Základní cena je stejná jako v uplynulých 30 dnech. Ke zvýhodněné ceně telefonu je tarif
se smlouvou na 24 měsíců. Ceny jsou včetně DPH.

Více zábavy na největším vnějším displeji řady Galaxy Z

Přivítejte nejnovější přírůstek do inovativní řady skládacích telefonů Galaxy Z. Galaxy Z Flip5 je zařízení, které hrdě staví na svých předchůdcích a přináší spoustu vylepšení, jako je odolnost proti vodě, mnohem větší vnější displej s úhlopříčkou 3,4", vysoký výkon moderní mobilní platformy Snapdragon 8 Gen 2 a konstrukci pantu s dvojitou lištou, která podstatným způsobem zvyšuje odolnost i životnost smartphonu. Získejte partnera pro každodenní dobrodružství i nástroj, který díky režimu Flex zvýší vaši efektivitu i produktivitu – to vše v kompaktním šik provedení, které stejně dobře padne do rukou, jako se složí do vaší kapsy.

Zachyťte své já bez použití rukou

Osvojte si návyky profesionálních fotografů, ohněte telefon do požadovaného úhlu a zachyťte vás a vaše přátele v celé kráse s režimem Flex. Ten využívá vnějšího displeje a umožní vám fotit, procházet jednotlivá nastavení a vybírat mezi jednotlivými snímky, aniž byste museli telefon vůbec otevírat, nebo jej držet. A pokud chcete váš koníček přenést na další úroveň, spárujte s telefonem své hodinky Galaxy Wach6 a použijte je jako šikovnou spoušť. S tímto telefonem prostě v oblasti fotografie zaflexí úplně každý.

Sladí se s vaší osobností

Projevte svou osobnost naplno a získejte zařízení, které bude již na první pohled jenom vaše. Získejte větší kontrolu nad oknem Flex a přizpůsobte si jej s množstvím widgetů, video tapet, ciferníků, stylů a dalších prvků, které vám používání zařízení dále usnadní.

Váš neúnavný společník po celý den

Spolehněte se každý den na zařízení, které s vámi snadno zvládne držet krok. Vestavěná baterie s kapacitou 3 700 mAh a energeticky efektivnější komponenty vytvářejí úžasný prostor, v němž se budete moci oddávat sledování filmů i gamingu dlouho do noci. Hudbu na jedno nabití zvládnete poslouchat až 57 hodin, a pokud na vás čeká seriálový nebo filmový maraton, zábava se nezastaví po dobu až 20 hodin.

Výkon, který otevře nové možnosti

Galaxy Z Flip5 je telefon, který posouvá hranice jak designu, tak i výkonu. Jeho srdcem i mozkem je pokročilá mobilní platforma Snapdragon 8 Gen 2, která oproti předchozí generaci zásadním způsobem zvyšuje výkon CPU a GPU. Chod na grafický výkon náročných aplikací a her tak bude mnohem plynulejší, při současném vylepšení výkonu AI a výdrže baterie na jedno nabití. Vy se tak budete moci do virtuálního světa ponořit s ještě větší vervou.

Efektivnější prostor pro práci i zábavu

Získejte ještě více možností v režimu Flex. Skryjte či naopak rozšiřte panel jediným dotykem pro ještě lepší zážitek z multitaskingu. A pokud si budete chtít po náročné práci trochu oddechnout, k ruce vám bude vylepšený ovládací panel multimédií, který zajistí jednodušší a ještě preciznější procházení vaším oblíbeným obsahem.

Odolnost, kterou nic nesloží

Revoluční zařízení – nyní ještě odolnější. Spolehněte se na pant Flex s novým dvoulištovým designem, vyrobeným tak, aby odolal nejen častému skládání a rozkládání, ale díky vylepšenému rámečku Armor Aluminum i vodě a vlhkosti, které vaši každodenní životní cestu nebudou mít šanci zastavit. Vezměte si jej všude s sebou a získejte zařízení, které se přizpůsobí na míru vašemu aktivnímu životnímu stylu.

Doplněk telefonu na vašem zápěstí

Využijte úžasný ekosystém Galaxy, propojte telefon Flip5 s chytrými hodinkami řady Galaxy Watch6, a mějte dokonalý přehled o své cvičební rutině a tělesné kondici. Dosahujte úspěchů, plňte náročné výzvy, nebo foťte bez použití rukou s aplikací Ovladač fotoaparátu. Hodinky vám dokonce v případě potřeby prozradí, kde se váš telefon zrovna nachází, což povede k jeho spolehlivému nalezení.

Mějte svá milovaná data neustále po ruce

Přejděte na nový telefon a mějte všechna svá data, důležité soubory, milované fotografie a další obsah vždy po ruce. Stačí využít šikovnou aplikaci Smart Switch, která představuje bezpečný a rychlý způsob přenosu – ať už přecházíte z telefonu značky Samsung nebo dalších výrobců. Navíc si budete moci vybrat z hned několika možností přenosu – od klasického USB kabelu přes bezdrátové připojení až po třeba externí úložiště.

Otevřete svůj svět

Objevte nadupané funkce nového Samsungu Z Fold5.