Seznamte se
s profíky od Xiaomi

Podpoří váš byznys a nezkazí žádnou zábavu.

Pravá ruka pro
váš byznys i domácnost

Elegance v podobě Xiaomi 13

Ať už pracovní postřehy nebo volnočasové aktivity spolehlivě zachytí trojitý zadní fotoaparát Leica s profesionálními optickými objektivy. Nadčasovost podtrhnou elegantní zaoblené rohy a ultratenké tělo.

Nabito dřív, než řeknete: "Redmi Note 12 Pro 5G"

Vysoké pracovní tempo i nekonečnou zábavu zvládne bez náhlého vybití. Redmi Note 12 Pro 5G se pyšní vysokokapacitní baterií a turbo nabíjením. Samozřejmostí je špičkový foťák a pohlcující displej.

Řekněte sýýýr, fotí Redmi 12C!

Telefon Redmi 12C zaručí dokonalé fotky ve dne i v noci, a to díky 50MPx dvojitému foťáku s umělou inteligencí a 5MPx selfie fotoaparátem.

A zábava může začít!

Z místa na místo ekologicky

Vychutnejte si požitek z jízdy s elektrokoloběžkou Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra. Systém dvojitého odpružení efektivně snižuje vibrace a otřesy při jízdě a špičkový výkon 940 W zajišťuje účinné zrychlení. Těšte se na rychlost až 25 km/h.

Vy relaxujte, on uklízí

Je čas pořídit si pomocníka, se kterým si konečně při úklidu odpočinete. Robotický vysavač Xiaomi Robot Vacuum s10+ vám kromě důkladného vysátí podlahy ještě skvěle vytře. Jeho součástí je totiž funkce tlakového vytírání se dvěma podložkami pro lepší odstranění skvrn. Díky ovládání přes aplikaci ho navíc můžete poslat uklízet třeba z dovolené.

Postavte kino kdekoliv

Letní kino na zahradě nebo domácí promítání na půdě? Ať už si vyberete jakékoliv místo, projektor Xiaomi Mi Smart 2 Pro vás dostane neuvěřitelně živým obrazem a vynikajícím zvukem. S okamžitým zaostřením a zabudovanými repráky bude hvězdou každého filmového večírku.

Tyto produkty je možné objednat také prostřednictvím Zákaznického centra na business@t‑mobile.cz.
Kompletní nabídku nabízeného příslušenství najdete v ceníku zde.