Nabídka na míru

Složte si podnikatelské řešení, které splní všechny vaše požadavky.

Mám zájem

Proč T‑Mobile?

Způsob fungování podnikání se rok od roku mění. Držet krok se všemi technologiemi a zároveň si udržet konkurenceschopnost není vždy lehké.Bude se vám hodit mít po ruce průvodce, na kterého se můžete obrátit.

Zjistit více

Vyberte si svůj nový telefon

Objednávku doručíme zdarma tam, kam si řeknete. Pošleme vám ji domů, do práce nebo na poštu? Bude u vás po 2 pracovních dnech. Přes den je doprava zdarma. Večerní doručení pak stojí 89 Kč. U našich kurýrů ale můžete platit i kartou.

Vyzvedněte si svůj nákup na více než 150 místech po celé ČR!

Když budete chtít, objednávku si vyzvednete v některé z našich prodejen. Až ji pro vás budeme mít, napíšeme vám, ať se pro ni zastavíte. A když u nás budete, rádi vám tam pomůžeme s nastavením telefonu i vašich služeb v Můj T-Mobile.

Vše, co najdete na našich stránkách, máme vždy dostupné skladem. Při nákupu v našem eShopu vám nikdy neřekneme, že musíte počkat, protože máme vyprodáno.

Co koupíte online, to můžete do 14 dnů zdarma vrátit. U tarifů zaplatíte jen poměrnou část za služby, které do té doby využijete. Kvůli kontrole nebo změně na svém účtu nemusíte nutně do prodejny. Své smlouvy najdete v Můj T-Mobile a poradit se s námi můžete i po telefonu.

Více telefonů

Firmy, kterým jsme pomohli

„Díky umístění všech našich systémů v cloudovém prostředí jsou firemní aplikace snadno dostupné pro všechny naše zaměstnance a poradce. Díky tomu můžeme flexibilně reagovat na poptávku trhu kdekoliv na světě a zlepšovat tak služby pro naše zákazníky."

Celá case study

Richard Hamřík Managing Director GSO IT

„Nastavení celého systému funguje již od začátku a T-Mobile nám poskytuje takovou podporu, že nemusíme řešit technické detaily a můžeme se plně věnovat pouze našim zákazníkům."

Celá case study

Jiří Jelínek Ředitel produkt marketingu

„Nejvíce oceňujeme komfort zaměstnanců při zpracování záznamů o provozu firemních vozidel a úsporu času zaměstnanců v terénu, což nám umožňuje zlepšovat služby pro naše zákazníky."

Celá case study

Ing. Zbigniew Gojniczek Treasury manager

„Poskytnuté řešení nám umožňuje detailně sledovat všechny zaměstnance a díky tomu máme přehled doslova o každém ujetém kilometru v návaznosti na přijatou zakázku. Máme vše pod kontrolou, což je pro nás klíčové."

Celá case study

Milan Valenta Jednatel

„Nyní máme data uložena v bezpečí na virtuálních datových serverech a šetříme nemalé prostředky jak za samotný hardware, tak i za IT servis. Navíc máme i lépe dostupné služby pro naše zákazníky a tím, že nemusíme řešit IT, se můžeme plně věnovat zákaznickému servisu a jeho dalšímu rozvoji."

Celá case study

Jiří Balun Ředitel

„Na prvním místě jsou pro nás naši hosté, kteří velmi oceňují kvalitu, spolehlivost a dostupnost poskytovaných služeb. Nastavené řešení nám navíc v budoucnu umožní rozšířit Wi-Fi síť i do jiných lokalit, včetně dalších funkcionalit."

Celá case study

Ing. Pavlína Filipi Generální ředitelka

Všechny firmy

Novinky z byznys světa

Nahlédněte do technologií T-Mobile a získejte novou inspiraci pro podnikání

Blockchain: Proč byste o něm měli vědět II

Blockchain se nazývá i technologie pravdy. Přečtěte si, na co všechno se dá v běžném životě použít.

Zobrazit více

7 Cloud computing trendů pro rok 2017

Cloud computing se neustále vyvíjí. Zjistěte, jaké trendy nás čekají v tomto roce.

Zobrazit více

České včelky budou smart

Technologii IoT nevyužijete pouze v kanceláři. Smart řešení brzy pomohou i českým včelařům.

Zobrazit více

Všechny články