Levné volání v Podnikové síti.

Získejte 1000 volných minut na volání ve firemní síti.

Přepočtená minuta volání může díky zvýhodnění stát jen 0,40 Kč bez DPH.

Tarifní volné minuty vám zbydou na volání mimo Podnikovou síť.

Ceník zvýhodnění PS Aktivace zdarma
1000 volných minut
pro volání v rámci PS
399 Kč měsíčně
(s DPH 482,79 Kč)
Aktivovat v Můj T-Mobile

Jak si službu objednáte?

Online v Můj T-Mobile

Vstoupit

Pomocí SMS

Pošlete SMS ve tvaru PSP A na číslo 4644

Na prodejně

Mapa prodejen

Telefonicky na čísle 4644 nebo 603 604 644

Tarifní zvýhodnění PS lze aktivovat k tarifům T 30, T 80, T 160, T 300, T 600, T 1500, Tarif 20 Start, Tarif 80, Tarif 200, Tarif 400, Profi 120, a to včetně jejich HIT variant, dále k tarifům Kredit 150, Kredit 250, Kredit 450, Kredit 700, Kredit 1200, Kredit 2000, a to včetně jejich HIT variant, a dále k nabídce Happy Partner, k tarifu Bav se, Internet Standard a Internet Premium.

  • Pro využití zvýhodnění je třeba mít aktivní Podnikovou síť.
  • Volné jednotky se nevztahují na volání do hlasové schránky a na datová volání přes vytáčené připojení (603 124 620). Volné jednotky tarifního zvýhodnění budou čerpány před tarifními volnými jednotkami. Zvýhodnění nelze používat v roamingu. Nevyčerpané volné jednotky se nepřevádějí do dalšího měsíce.
  • Účtuje se první minuta celá, poté je doba spojení účtována po vteřinách.
  • Měsíční paušál za PS je vždy účtován v poměrné výši za počet dní, kdy byl v daném zúčtovacím období aktivní. Počet volných jednotek je dostupný vždy v poměrné výši za počet dní, kdy bylo tarifní zvýhodnění v daném zúčtovacím období aktivní.
  • SIM kartu s tarifním zvýhodněním PS nelze používat v GSM branách. Takovéto používání se považuje za zneužití poskytovaných služeb ve smyslu Všeobecných podmínek společnosti T-Mobile Czech Republic a.s., což může mít za následek okamžité omezení poskytování všech služeb na základě smlouvy.
  • Při převodu účastnické smlouvy nepřechází tarifní zvýhodnění PS na nového účastníka. V případě změny tarifu na jiný tarif, který má nárok na tarifní zvýhodnění, zůstává zvýhodnění aktivní, v opačném případě bude zvýhodnění automaticky deaktivováno.
  • T-Mobile Czech Republic a.s. si vyhrazuje právo ukončit nabídku aktivace tarifního zvýhodnění , o této skutečnosti vás budeme případně informovat na www.t-mobile.cz s nejméně 5denním předstihem.
  • Společnost T-Mobile Czech Republic a.s. si vyhrazuje právo poskytování tarifního zvýhodnění ukončit i pro stávající účastníky tohoto zvýhodnění. O takovém ukončení vás budeme případně informovat na www.t-mobile.cz s minimálně 30denním předstihem.