Potřebujete poradit?

Nevíte si rady s Vyúčtováním nebo potřebujete zjistit rychle stav vaší objednávky? Zajímá vás, kolik výhod vám Magenta 1 přinese? Nebo pokud hledáte něco jiného, napište nám.

Kontaktujte nás

Napište nám podrobnosti.

Čím víc údajů nám dáte - tím přesnější budou naše odpovědi. Vždy ale potřebujeme vyplnit telefonní číslo, o které jde.

Okamžitě vám nabídneme odpovědi z databáze dotazů a odpovědí. Pokud mezi nimi nenajdete řešení, rádi vám pomůžeme. V co nejkratším termínu Vás budeme kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.

Své služby si můžete zkontrolovat a nastavit také v samoobsluze Můj T-Mobile.

Přílohy

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 8 do 21 hodin, o víkendech a svátcích od 8 do 17 hodin. Všechno, co nepočká, například blokování a odblokování SIM karty, hlášení poruch nebo nastavení roamingu s námi pořád můžete řešit 24 hodin denně. Většinu věcí si u nás ale zařídíte úplně jednoduše v samoobsluze Můj T-Mobile nebo přes mobilní aplikaci Můj T-Mobile.

Kontaktovali jste nás na sociálních sítích?

Abychom mohli reagovat na vaši zprávu, potřebujeme znát další informace, které použijeme jen pro vyřízení vaší záležitosti. Proto nám, prosím, pošlete telefonní číslo a taky e-mailovou adresu – na tu vám přistane odpověď v nejkratší možné době :)

Ještě upozorníme, že v některých situacích vám můžeme podrobné informace poskytnout až po ověření hesla pro komunikaci. Přečtěte si více o tom, jak chráníme vaše údaje.