Výhodné mobilní tarify

S našimi neomezenými tarify bez závazku budete vždy ve spojení se svými blízkými. Volejte si, pište a buďte online na mobilu.

Mobil S

neomezeně
1,50 Kč / SMS
0,50 GB

Na dobu neurčitou

Měsíční paušál 649 Kč

Top

Mobil M

neomezeně 4 GB

Na dobu neurčitou

Měsíční paušál 949 Kč

Mobil L

neomezeně 8 GB

Na dobu neurčitou

Měsíční paušál 1 149 Kč

Mobil XL

neomezeně 16 GB

Na dobu neurčitou

Měsíční paušál 1 649 Kč

Mobil XXL

neomezeně 60 GB

Na dobu neurčitou

Měsíční paušál 2 649 Kč
  

Uvedené ceny jsou s DPH.

Ušetříme vám čas i peníze

Když nám necháte své číslo, zavoláme vám s akční nabídkou

Časté dotazy

Jaké výhody získám s novými tarify Mobil? Neomezené volání do všech sítí ve všech tarifech Mobil, velké porce dat, slevu ve výši 1000, 2000 nebo 4000 Kč dle výběru tarifu a telefonu a navíc můžete bez obav volat a datovat v EU za stejné ceny jako doma.
Jak můžu získat tarif Mobil? Tarify Mobil můžete získat při uzavření nové Účastnické smlouvy, prodloužením stávající nebo změnou tarifu. Veškeré informace o tarifech naleznete na stránce přehledu tarifů.
Mohu používat svůj tarif Mobil i v zahraničí? Ano, v EU úplně stejně jako doma, tzn. volání, SMS i data bez příplatku. Mimo EU dle platného ceníku.
Jsem student, jaký výhodný tarif mohu získat? Pro studenty do 27 let máme nový tarif Student. Získáte tak 100 minut volání do všech sítí, neomezené zasílání SMS zpráv a datový limit 2 GB. Doporučit můžeme také tarif Mobil DATA s opravdu velkou porcí dat. Stačí si jen vybrat!

Podmínky