Mobilní tarify

Naše tarify jsou flexibilní, bez závazku, a navíc s nimi máte vždy něco extra. V naší aplikaci na vás každý měsíc čeká nášup dat a další výhody. Tak neváhejte a vyberte si tarif, který vám sedne.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Vážený zákazníku, abychom Vám mohli dát individuální nabídku pro telefonní číslo {{selectedSubscriber.serviceLabel}}, je nutné zpracovat Vaše údaje v nutném rozsahu: Vaší útraty, spotřebovaných jednotek – MIN, SMS, DAT – tedy všeho, co najdete ve Vašem vyúčtování. Pokud souhlasíte se zpracováním vašich údajů pro vytvoření nabídky, klikněte na tlačítko "Zobrazit nabídku". Údaje budou zpracovávány po dobu nezbytně nutnou pro zobrazení nabídky a pouze pro účely této nabídky.

Samostatný tarif je na dobu neurčitou. Jmenuje se Můj svobodný tarif.
Pokud si k němu přidáte zvýhodněný telefon, cena zůstane stejná, bude na 24 měsíců a přejmenuje se na Můj tarif.
Pokud jen měníte svůj stávající tarif, délku vaší smlouvy to neprodlouží.

Ceny jsou s DPH.

Benefity

Proč si pořídit tarif u T‑Mobilu

Máme i studentské tarify

Pro všechny od 6 do 27 let jsme připravili speciální nabídku tarifů pro mladé. Žádné potvrzení o studiu nepotřebujete.

Nejvíce zákazníků

Jako jednička mezi českými operátory máme kvalitní a bezpečnou síť, což potvrzují pravidelné testy.

Neomezujte se na cestách

S našimi tarify můžete neomezeně volat a psát na česká čísla, ať jste v ČR, nebo v kterékoli zemi EU.

Další výhody

Nový telefon s tarifem u nás pořídíte až o 8 000 Kč výhodněji. Další odměny pak pro vás máme v aplikaci Můj T‑Mobile.

Srdcovky - výhody v apce

V apce Můj T‑Mobile pro vás vždy máme něco navíc. Všechny dárky najdete pěkně pohromadě v části Srdcovky. Po zapnutí tarifu si tam třeba na pár kliků vyzvednete data navíc ke svému tarifu.

Co pro vás ještě můžeme udělat?

Přechod z Twistu na paušál

Prodloužit smlouvu nebo změnit tarif

Přejděte k nám

Časté dotazy

Podívejte se na nejčastější dotazy zákazníků. Vaši
otázku jsme už možná zodpověděli. Zjistěte odpověď
bez čekání.

Jaké výhody získám s novými tarify?

V našich tarifech máme velké porce dat, včetně neomezených pro náročné online surfaře.

Naše nabídka je flexibilní – můžete si poskládat tarif podle svých hlasových a datových potřeb. Kombinovat lze volné minuty a SMSky, neomezené volání a SMS s nejrůznějšími datovými objemy, od pár GB až po neomezená data. Každý měsíc si navíc můžete tarif upravit, když budete potřebovat víc volných minut nebo dat. Nové tarify jsou se smlouvou bez závazků a bez sankcí při ukončení.

Jednoduše - stačí se přihlásit a my vám ukážeme nabídku na míru. Vy si vyberete tarif a potvrdíte jeho změnu. Bez papírování, bez čekání, ať jste kdekoli. Nový tarif začne platit hned, jak vám SMSkou přijde potvrzení. Vy pak můžete začít využívat jeho výhody.

Změna tarifu nijak neovlivní délku vaší smlouvy.

Navíc si nové tarify můžete upravovat, jak potřebujete. Vždy jednou za měsíc, resp. za vaše zúčtovací období, a to bez ohledu na to, jestli s námi máte smlouvu na dobu určitou či neurčitou. I když máte ke smlouvě telefon, můžete změnit tarif na nový - se stejným nebo vyšším měsíčním paušálem, abyste nemuseli doplácet zvýhodněnou cenu zařízení.

Po vypršení smlouvy se vám nový tarif automaticky změní na variantu bez závazku. Cena i ostatní parametry tarifu zůstanou stejné, dokud si je sami nezměníte.

K 1. 9. 2019 jsme změnili podmínky prodloužení smlouvy u mobilních hlasových tarifů, aby pro vás byly výhodnější.

Prodloužení smlouvy můžete vyřešit jen tím, že si jednoduše změníte tarif. Změnou tarifu získáte víc dat a víc svobody, protože po vypršení vaší současné smlouvy se vám nový tarif automaticky změní na variantu bez závazku. Cena ovšem zůstane stejná, dokud byste se nerozhodli měnit parametry tarifu.

Klasické prodloužení smlouvy je stále možné – stačí si k novému tarifu pořídit telefon se zvýhodněním až 5 000 Kč a zaplatit ho jednorázově, případně na splátky bez navýšení. V tomto případě se vám smlouva prodlouží na 24 měsíců.

Pokud se blíží konec vaší smlouvy (generace starších tarifů) a nedojde ke změně tarifu, ponecháme vám váš původní tarif, ale bez závazku, tudíž budete platit o 150 Kč více než doposud.

Samotnou změnu tarifu i prodloužení smlouvy s telefonem vyřešíte jednoduše na www.t-mobile.cz/tarify.

Ano, Můj tarif si můžete pořídit přímo na našich webových stránkách. Kvůli přehlednosti a jednoduchosti tu máme ty nejoblíbenější kombinace tarifů a nechybí ani možnost poskládat si tarif podle sebe z hlavních hlasových a datových části. Věříme, že z této nabídky si vybere téměř každý. Kompletní nabídku najdete v Ceníku služeb. A pokud by se vám na webu nějaká jiná nabídka přeci jen zalíbila, nechte nám na této stránce své číslo a my vám zavoláme zpět a společně ji nastavíme.

Ano, v případě, že si koupíte telefon se slevou nebo na splátky bez navýšení, dojde k prodloužení vaší smlouvy na 24 měsíců. Toto prodloužení smlouvy proběhne úspěšně v případě, že se aktuálně blíží konec vaší současné smlouvy.

Nově jsme u tarifů z generace „Můj tarif" trvale navýšili datový objem. Má teď tedy dvě části – jednu ve výši datového limitu, kterou čerpáte stejně jako dosud, a druhou část nazvanou Měsíční data z apky. Tu si každý měsíc jednoduše vyzvednete v aplikaci Můj T-Mobile. Zvládnete to během chvilky, zabere vám to pár kliků. Stačí si otevřít naši apku a data si zapnout v části Srdcovky. Čekat tam na vás budou každý měsíc.

Ano. Díky Měsíčním datům z apky to můžete na internetu v mobilu ještě více rozjet, protože na Vás vždy budou čekat další data v aplikaci.

Společně probereme tarif po telefonu

Zanechte nám tu své číslo a my se vám co nejdříve ozveme.

Vaše číslo použijeme pouze pro nezbytný kontakt. Více o práci s telefonním číslem.