Samsung Galaxy A3 (2017)

Stylový design & dokonalá symetrie

Nový smartphone Galaxy A3 (2017) si vás získá na první pohled. Moderní, minimalistický design podtrhuje odolné 3D sklo, kovový rámeček a velký, 4,7" displej.

Galaxy A3 (2017) je navržen tak, aby byl velice pohodlný a skvěle funkční, aniž by došlo ke kompromisu v oblasti vzhledu. Proto je objektiv fotoaparátu zasazen do zadní části telefonu tak, aby nevystupoval na povrch. Ve výsledku působí telefon dokonale symetricky a skutečně elegantně.

Zobrazit v eShopu

Fotografie ve vysokém rozlišení

Nový Galaxy A3 (2017) nabízí zadní fotoaparát ve skvělém rozlišení 13 Mpx, díky kterému vám vzpomínky na důležité okamžiky života téměř ožijí před očima, kdykoli se ke snímkům vrátíte.

Úžasná selfie jako nikdy dřív

I vaše selfie si zaslouží mnohem vyšší kvalitu. Přední fotoaparát Galaxy A3 (2017) přichází s ještě lepším, 8Mpx rozlišením, kterým budete schopni zachytit detailnější snímky s bohatšími barvami.

* Fotografie pořízena pomocí Galaxy A3 (2017).

Vysoká odolnost

Galaxy A3 (2017) byl navržen tak, aby zvládl všechny situace každodenního života. S certifikací IP68 mu nevadí voda ani prašné prostředí.

* Zařízení můžete ponořit do vody do hloubky 1,5 metru až na 30 minut.

Delší výdrž, kratší nabíjení

Na Galaxy A3 (2017) se můžete spolehnout – přichází s baterií s prodlouženým výkonem. V případě vybití telefonu jistě oceníte rychlé dobíjení.

Prostor pro vaše zážitky

Všechny vaše fotografie, videa nebo oblíbenou hudbu můžete mít stále u sebe, aniž byste se báli o dostatek úložného prostoru. Paměť Galaxy A3 (2017) je možné rozšířit až o 256 GB díky podpoře microSD karet.

Stačí jen pohled

Je to tak snadné. Telefon ani nemusíte probudit a ihned zjistíte, kolik je hodin nebo jestli vám někdo volal. Funkce Always On Display se postará o to, že potřebné informace budete mít na displeji přítomné neustále.

Nabíjejte oboustranně

Nabíječku už do telefonu nebudete dávat obráceně. Galaxy A je vybaven konektorem USB-C, který umožňuje oboustranné nabíjení.