Dokážete nepředstavitelné

Komunikace je ve vašich rukou

Proměňte všechny své nápady ve skutečnost s novým Samsung Galaxy Note9 a vylepšeným dotykovým perem S Pen. Rozpozná 4 096 úrovní tlaku a jeho hrot je pouze 0,7 milimetru tenký, ve vašich rukou se tedy stane ideálním nástrojem pro psaní, kreslení a každodenní práci s telefonem. Nově navíc podporuje spojení se smartphonem prostřednictvím konektivity Bluetooth, takže se v okamžiku promění na dálkový ovladač. Vaše kreativita se tak už nemusí omezovat pouze na obrazovku telefonu.

Vždy plný energie

Nenechejte se při práci ani zábavě vyrušovat slabou baterií nebo nutností hledat napájecí kabely či powerbanku. Samsung Galaxy Note9 disponuje baterií s kapacitou 4 000 mAh, nabízí tedy o 20 procent lepší výdrž než předchozí model řady Note. Poskytuje tak dostatek energie na celý den plný náročných úkolů. A když už se vybije, můžete využít možnost rychlého bezdrátového nabíjení.

Fotoaparát s vlastnostmi lidského oka

Duální fotoaparát Galaxy Note9 se postará o to, aby každý váš snímek vypadal opravdu skvěle. Jeho variabilní clona se podobně jako lidské oko přizpůsobuje okolnímu světlu. Takže na přímém slunci i v temném interiéru automaticky zvolí správnou hodnotu světelnosti. Živé zaostření vám umožní vytvořit působivé portréty, na kterých vynikne focený subjekt a pozadí se zahalí rozostřeným efektem. Zadní fotoaparát využijete také k natáčení superzpomalených záběrů, které spolehlivě zachytí i superrychlý pohyb.

Upravte každou fotografii k dokonalosti

Díky inteligentním funkcím fotoaparátu Galaxy Note9 vytvoříte působivé fotografie bez ohledu na subjekt, který se snažíte zachytit. K vynikajícím výsledkům v jakémkoliv osvětlení pomáhá podpora HDR. Detekce chyb a vad vás upozorní na šmouhy na objektivu, mrknutí a další faktory, které by mohly ohrozit perfektní výsledek vašich uměleckých snah. A optimalizace scény automaticky upraví nastavení fotoaparátu podle toho, co se pokoušíte vyfotit.

Smartphone pod kontrolou dotykového pera

Připojení přes Bluetooth promění pero S Pen z praktického nástroje pro psaní a kreslení na pohodlný dálkový ovladač vašeho Galaxy Note9. Přepínání snímků v galerii nebo prezentaci, spuštění videí na YouTube, aktivace fotoaparátu i ovládání různých aplikací jsou jen některé ze způsobů, jakými můžete tlačítko S Pen využít. Další si můžete sami nastavit podle vlastních preferencí a potřeb. Zároveň se nemusíte obávat nízké životnosti, S Pen na jedno 40sekundové nabití dokáže pracovat až půl hodiny.

Vyniká výkonem i kapacitou

Srdcem supervýkonného Galaxy Note9 od společnosti Samsung je osmijádrový procesor Exynos 9810 s 10nm architekturou. Tomu v rychlém a plynulém provozu pracovních aplikací i mobilních her pomáhá 6 gigabytů operační paměti. Ani velké množství spuštěných aplikací ho tedy nezpomalí. Nový Note vyniká i kapacitou svého interního úložiště. Sám o sobě vám nabízí 128 GB interní paměti, ke které navíc přidáte dalších až 512 GB vložením microSD karty. Vysokou odolnost telefonu proti prachu a vodě pak zaručuje certifikace IP68.

Krása z každého úhlu

Fantastickým funkcím Galaxy Note9 odpovídá i jeho vzhled. Design nejnovějšího smartphonu Samsung si vás jednoduše získá na první pohled. Jeho Infinity displej doplňují jemné kovové rámečky, minimalistické provedení telefonu je zachováno i na jeho zadní straně, kterou nijak nenarušuje duální fotoaparát.

Dopřejte si dokonalý pohled

Při sledování oblíbeného obsahu vás už nebude nic vyrušovat. Galaxy Note9 disponuje tím úplně největším Infinity displejem, který kdy mobilní telefony od společnosti Samsung měly. Super AMOLED obrazovka s úhlopříčkou 6,4" palce a WQHD+ rozlišením 1 440 × 2 960 bodů vás okamžitě vtáhne do děje – nebo vám poskytne velkou pracovní plochu pro používání dotykového pera S Pen.

Rozehrajte jedinečnou partii

Svůj skutečný výkon vám Galaxy Note9 předvede v nejnovějších mobilních hrách. K optimálnímu využití jeho rozsáhlých hardwarových možností pomáhá umělá inteligence, o pohodlnější zážitek bez nepříjemného či nebezpečného přehřívání telefonu se stará zdokonalený systém chlazení. Navíc můžete při hraní minimalizovat notifikace. Takže si hry užijete bez kompromisů v kvalitě, bez zasekávání a bez vyrušení.

Vaše data jsou v bezpečí

Prémiový smartphone si zaslouží prvotřídní ochranu. Zároveň vám však musí poskytnout bezproblémový přístup. Proto Galaxy Note9 navíc ke standardním možnostem odemykání přidává inteligentní spojení skeneru oční duhovky a odemčení obličejem. Ke komplexnímu zabezpečení telefon využívá platformu Samsung Knox, která bez přestání váš telefon chrání nejen na softwarové, ale i hardwarové úrovni.

Potěší i váš sluch

Svým Infinity displejem nadchne váš zrak, jeho elegantní provedení je příjemné na dotyk. Lahůdkou však bude i pro vaše uši. Experti na audio technologie ze společnosti AKG vybavili nový Samsung Galaxy Note9 stereo reproduktory, které využívají technologii trojrozměrného zvuku Dolby Atmos. Vašemu zážitku z poslechu tak poskytnou úplně nový rozměr.