Novinky

Magenta 1

Díky nové nabídce Magenta 1 můžete mít na svojí T-Mobile TV nebo T-Mobile SAT TV možnost zpětného přehrávání TV pořadů až 7 dní od vysílání! Více na Magenta 1

Kanál E! v březnu pro všechny!

Sledujte červený koberec z Oscarů a další dění ze světa showbusinessu. Kanál E! je pro vás na měsíc březen k dispozici bez ohledu na tarif. Od 1.4. bude opět pouze v tarifu T-Mobile TV Premium.

Přidáváme HD kanály do T-Mobile SAT TV

Od března jsou T-Mobile SAT TV nové HD kanály: Prima Max HD, Prima Love HD, Prima Zoom HD a Prima Cool HD a Travel Channel HD. Kanály nahradí ty ve standardním rozlišení. Příjemnou zábavu ve vysokém rozlišení.

Představujeme kanál Epic Drama HD

V prosinci jsme pro vás přidali kanál Epic Drama HD. Co všechno má v programu za zajímavé dramatické seriály s historickou tématikou se můžete podívat ve videu.

Sledujte TV přes satelit

Vyberte si ze 103 kanálů, přetáčejte reklamy a sledujte své oblíbené pořady až 48 hodin zpětně.

Chci vědět víc

Programové tipy na březen

Sledujte Oscary! Kdo si odnese zlatou sošku a komu to nejvíc sluší? Na E! v neděli 4. března od 23:00 poběží přenos z červeného koberce a na ČT 2 kolem půlnoci vlastní udílení cen.

Rajský život v Palos Verdes

+

Cinemax v úterý 6. 3. ve 20:00 na Cinemax

Film pojednává o dospívající dívce Medině, která se snaží přizpůsobit životu v bohaté plážové čtvrti. Najde útočiště v surfování, které jí pomůže překonat manželskou krizi jejích rodičů, matčiny neurózy i bratrův boj s drogami. Dospívající dívka Medina (Maika Monroeová) se přestěhuje se svou rodinou do pohádkového ráje Palos Verdes v Kalifornii. Vše nasvědčuje tomu, že se před nimi otevírá nová a šťastná kapitola jejich života. Když je však záhy doženou staré problémy a manželství Medininých rodičů se ocitne v troskách, její matka (Jennifer Garnerová) se duševně zhroutí a bratr (Cody Fern) se uchýlí k drogám. Ve víru toho všeho se Medina musí spolehnout na svou vnitřní sílu, aby se postarala o fungování rodiny, zatímco najde kýžené útočiště ve své nové vášni – surfování. Snímek "Rajský život v Palos Verdes", který se odehrává na pozadí sluncem zalitých pláží a křišťálově modré vody na kalifornském pobřeží, nabízí strhující pohled na to, jaký podíl mají ty největší životní výzvy na tom, kým se staneme.

Morová rána

+

Epic Drama HD od neděle 18. 3 ve 22:00 na Epic Drama HD

Černá smrt se snese na Sevillu 16. století, na jedno z nejbohatších a nejdůležitějších měst světa. Slouží jako evropská brána pro zlato z Nového světa, ale pod rouškou zbožnosti obchoduje se strachem, nenasytností a mocí. Je to město s laxními kláštery, regulovanými nevěstinci a nemocnicemi používanými jako hřbitovy, kde vládne mysticismus a chaos. Mateo, bývalý kacíř, se musí vrátit do města, které ho odsoudilo k smrti. Chce splnit poslední přání svého nejlepšího přítele: tj. zachránit Valeria, jeho nemanželského syna. Když dorazí do města, je krátce nato zatčen. Svatá stolice nabídne Mateovi obchod výměnou za odpuštění hříchů: Musí vyřešit řadu vražd ve městě. Poté mu bude udělena milost. Mateo tak stojí před zásadním úkolem. Obětí označených symbolem ďábla přibývá a Mateo je vtažen do spiknutí, o němž se domnívá, že sahá až do nejvyšších pater moci v Seville. Mor začíná pohlcovat město, jeho brány jsou uzavřeny a tlak na nalezení vraha se stupňuje. Tento jedinečný napínavý thriller proniká do osidel spiknutí a zrady a zavede vás do těžké doby, kdy útisk lidu a soukromé požitkářství šlo ruku v ruce. prostředí.

Spider-man: Homecoming

+

HBO nebo HBO GO v neděli 18. 3. ve 20:00 na HBO nebo HBO GO

Vůbec nejoblíbenější komiksová postava dnešních dětí a teenagerů se vrací na scénu. Mladý Peter Parker, respektive Spider-Man (Tom Holland), který velkolepě debutoval ve filmu Captain America: Občanská válka, se nyní sbližuje s nově získanou identitou pavoučího superhrdiny. Nadšený ze zážitků s Avengers se vrací domů, kde žije s tetou May (Marisa Tomei) pod bedlivým dohledem nového učitele Tonyho Starka (Robert Downey Jr.). Peter se snaží vrátit k běžnému životu, což mu komplikuje touha dokázat, že by Spider-Man mohl konat mnohem větší skutky, než jakých se zatím odvážil. Když se objevuje superpadouch Vulture (Michael Keaton), ocitá se v ohrožení vše, co je pro Petera skutečně důležité.

Láska po anglicku

+

JOJ Cinema v úterý 20.3. ve 20:15 na JOJ Cinema

Richard (Pierce Brosnan) je úspěšný univerzitní profesor, který se vzdá svého zaběhléno životního stylu – krásných vysokoškolaček na jednu noc - kvůli o mnoho let mladší Kate (Jessica Alba), se kterou čeká dítě. O tři roky později se Kate zamiluje do někoho jiného a odstěhuje se. Zároveň posílá svou sestru Olivii (Salma Hayek), aby zkontrolovala, jestli se Richard dobře stará o jejich syna. Je totiž přesvědčena, že se Richard vrátil ke svému nezodpovědnému bonvivánskému životu. Jenže Olivia se do něj ke svému velkému překvapení sama zamiluje…

Tip z Videotéky T-Mobile TV

Sibiřský deník

ČSFD 73%

Film - životopisné drama

Celovečerní film je inspirovaný životním osudem Melánie Vanagsové, která jakoby přežila jen proto, aby svůj příběh mohla vyprávět. Příběh šestnácti let strávených v sibiřském vyhnanství. Stalinova Rudá armáda vtrhla do Lotyšska, rodinu novinářky Melánie Vanagsové a další tisíce lidí bez meškání a slitování deportoval Sovětský svaz do vyhnanství na promrzlé Sibiři. Násilně odloučena od otce a manžela zde MelánijaVanagsová se svým synem strávila dlouhých šestnáct let živořením na tenké hranici mezi životem a smrtí. V příšerných podmínkách jako otrok se Melánija udržovala naživu jen pro svého syna a pro naději, kterou vkládala do dopisů manželovi. Do dopisů, které nebyly nikdy odeslány a které ani neměly adresáta. Po smrti Josifa Stalina se mohla vrátit zpět do Rigy, celý svůj další život mohla však pracovat pouze v podřadných zaměstnáních. Po roce 1990 vydala knihu o svém životě, na jejímž základě vznikl film Sibiřský deník. Krutý a téměř lyrický, který svůj příběh hrůzy vypráví tiše a bez velkých gest

Tipy a triky

Zapnout, vypnout, přepnout...
s naší televizí toho zvládnete mnohem víc. Naučíme vás, jak na to.

T-Mobile TV

Vytvořte si vlastní řazení kanálů

Vadí vám, že Nova HD není na prvním místě v pořadí kanálů… atd.? I když je řazení děláno s ohledem na sledovanost kanálů a uspořádáno do logických celků, stejně nemůže vyhovovat všem. Už jen proto, že někdo preferuje HD kanály, někdo sleduje jen SD. Proto T-Mobile TV nabízí možnost pro každého uživatele si vytvořit vlastní řazení, které mu nejvíc vyhovuje. Můžete si vytvořit dokonce více Seznamů kanálů a na různých zařízeních využívat různé řazení. Kanály si můžete seřadit v set-top boxu v Menu-Televize-Vlastní seznamy kanálů (je chráněno Rodičovským zámkem).

TIP: Doporučujeme vytvářet Vlastní seznamy kanálů přes webový prohlížeč (www.t-mobile-tv.cz), kde se dají kanály přesunovat myší (na horní liště Všechny kanály-Vytvořit nový seznam kanálů). Po Uložení se Vlastní seznam objeví i v set-top boxu (kategorie Vlastní seznam kanálů), kde ho stačí stisknutím aktivovat.

SAT TV

Jak se rychle dostat ke staršímu pořadu v TV archivu?

TV Archiv nabízí zpětné zhlédnutí v rozsahu podle vašeho T-Mobile SAT TV tarifu.

Posunout se v čase o 48 hodin může být někdy pěkně namáhavé. A proto pro orientaci v nahraných pořadech neslouží pouze šipky ◄ / ►, které vás s každým stisknutím posunou o 1 pořad nazpět nebo vpřed, ale také tlačítka přeskočit ▐◄◄ ►►▌ .

Tlačítka přeskočit vás jedním stisknutím posunou o celý den.

SAT TV

Jak poznat pořady dostupné pro zpětné zhlédnutí?

TV Archiv zobrazuje vybrané programy a odvysílané pořady, které jako zákazník T-Mobile SAT TV máte dostupné pro zpětné zhlédnutí. Stejně tak ale zobrazuje aktuálně vysílané pořady. Jak se v tom vyznat? Jednoduše.

Pořady TV Archivu, které je možné zpětně sledovat, jsou bíle vybarvené a vedle svého názvu zobrazují ikonku PLAY ►.

Pořady, které pro TV Archiv teprve připravujeme, najdete v šedých barvách, bez možnosti pořad spustit přes tlačítko PLAY ►.

Do TV Archivu zařazujeme pořady vybraných kanálů již pár minut po skončení vysílání.

SAT TV

Nestihli jste včerejší film? Nevadí.

TV Archiv T-Mobile SAT TV je doplňkovou službou, díky které můžete poznat funkcionalitu zpětného zhlédnutí i na své satelitní televizi.

Služba je bezplatně zřizována ke každému tarifu T-Mobile SAT TV a najdete ji v MENU svého set-top boxu. Jedinou podmínkou pro využívání služby je připojení set-top boxu k internetu. Pro maximální kvalitu obrazu doporučujeme připojení stabilní rychlostí 4 Mbps.

V TV Archivu najdete vybrané pořady až 48 hodin po jejich odvysílání.