2 GB dat

Ideální karta pro běžné užívání mobilních dat. Balíček 2 GB postačí pro komunikaci na sociálních sítích, čtení e-mailů, využití navigace nebo hledání v jízdních řádech. Voláte a SMSkujete dle sazeb tarifu Twist S námi.

3 GB dat

Ideální karta pro pro běžné užívání mobilních dat. S balíčkem 3 GB zvládnete sdílet fotky na sociálních sítích, zhlédnout kratší videa a vyřídit to nejdůležitější na internetu. Voláte a SMSkujete dle sazeb tarifu Twist S námi.

4 GB dat

Ideální karta pro běžné užívání mobilních dat. S balíčkem 4 GB můžete brouzdat sociálními sítěmi, sledovat kratší videa a vyřizovat vše důležité na internetu. Voláte a SMSkujete dle sazeb tarifu Twist S námi.

5 GB dat

Ideální karta pro každodenní používání mobilních dat. S balíčkem 5 GB můžete běžně využívat sociální sítě, sledovat kratší videa a vyřizovat vše důležité na internetu. Voláte a SMSkujete dle sazeb tarifu Twist S námi.

10 GB dat

Ideální karta pro náročnější uživatele mobilních dat. S balíčkem 10 GB si obvykle užijete sociální sítě, časté sledování videí, hraní online her, stahování hudby a další online zábavu. Voláte a SMSkujete dle sazeb tarifu Twist S námi.

Twist Online

Datová karta určená pro uživatele, kterým se hodí občasný přístup na internet, aby vyřídili to nejdůležitější online. Data platíte dle spotřeby v ceně 0,4Kč/MB. K počátečnímu kreditu 200 Kč získáte dalších 100 Kč bonusového kreditu při dobití do dvou měsíců.

Plaťte za data, která využijete

Balíček neomezeného volání na čísla značky T‑Mobile na 4 týdny od aktivace zcela zdarma. Za internet platíte jen podle toho, kolik dat spotřebujete, nejvíce však 10 Kč za 100 MB.

50 minut a 50 SMS do všech sítí

Univerzální předplacená karta, se kterou máte 50 minut volání a 50 SMS do všech sítí, a to na celý měsíc od aktivace karty. Za internet platíte jen podle toho, kolik dat spotřebujete, nejvíce však 10 Kč za 100 MB.

Twist S námi - V síti

Výhoda V síti na měsíc – neomezené volání na čísla značky T‑Mobile + 100 MB dat na prvních 30 dní zdarma bez nutnosti dobití.

Ochutnávková Twist karta

Ochutnávková karta pro vyzkoušení našich předplacených služeb s kreditem 10 Kč na volání, SMS a data. Za první dobití do měsíce od aktivace obdržíte 100 Kč bonusového kreditu navíc k dobíjené částce.

Twist chytré zařízení

Karta je vhodná pro použití ve spojení s chytrými zařízeními typu dětské hodinky, hlídací zařízení poplašné zařízení, fotopasti nebo kamerové systémy. Pro tyto účely karta obsahuje balíček 200 MB na 30 dnů. S kartou můžete i volat nebo posílat SMS.

Twist Chytré auto

Karta je vhodná pro použití ve spojení se zařízením Chytré auto a obsahuje datový limit 50 MB na 30 dní zdarma. Po uplynutí se bonus obnovuje a to po dobu prvních 12 měsíců. Po uplynutí doby 12 měsíců je cena 900 Kč.

Twist Chytré auto WiFi

Karta je vhodná pro použití ve spojení se zařízením Chytré auto a obsahuje 5 GB/měs. po dobu 180 dní zdarma. Po uplynutí se balíček automaticky obnoví za cenu 299 Kč na 30 dní.

Twist Chytré dětské hodinky

Karta s porcí 200 MB dat na 180 dní pro Chytré dětské hodinky. Po uplynutí 180 dní se balíček 200 MB automaticky obnoví za 75 Kč.

Prohlédněte si nabídku Twist karet k zakoupení online