Hledat

2 GB dat

Ideální karta pro běžné užívání mobilních dat. Balíček 2 GB postačí pro komunikaci na sociálních sítích, čtení e-mailů, využití navigace nebo hledání v jízdních řádech. Voláte a SMSkujete dle sazeb tarifu Twist S námi.

3 GB dat

Ideální karta pro pro běžné užívání mobilních dat. S balíčkem 3 GB zvládnete sdílet fotky na sociálních sítích, zhlédnout kratší videa a vyřídit to nejdůležitější na internetu. Voláte a SMSkujete dle sazeb tarifu Twist S námi.

4 GB dat

Ideální karta pro běžné užívání mobilních dat. S balíčkem 4 GB můžete brouzdat sociálními sítěmi, sledovat kratší videa a vyřizovat vše důležité na internetu. Voláte a SMSkujete dle sazeb tarifu Twist S námi.

5 GB dat

Ideální karta pro každodenní používání mobilních dat. S balíčkem 5 GB můžete běžně využívat sociální sítě, sledovat kratší videa a vyřizovat vše důležité na internetu. Voláte a SMSkujete dle sazeb tarifu Twist S námi.

10 GB dat

Ideální karta pro náročnější uživatele mobilních dat. S balíčkem 10 GB si obvykle užijete sociální sítě, časté sledování videí, hraní online her, stahování hudby a další online zábavu. Voláte a SMSkujete dle sazeb tarifu Twist S námi.

Twist Online

Datová karta určená pro uživatele, kterým se hodí občasný přístup na internet, aby vyřídili to nejdůležitější online. Data platíte dle spotřeby v ceně 0,4Kč/MB. K počátečnímu kreditu 200 Kč získáte dalších 100 Kč bonusového kreditu při dobití do dvou měsíců.

Plaťte za data, která využijete

Balíček neomezeného volání na čísla značky T‑Mobile na 4 týdny od aktivace zcela zdarma. Za internet platíte jen podle toho, kolik dat spotřebujete, nejvíce však 10 Kč za 100 MB.

50 minut a 50 SMS do všech sítí

Univerzální předplacená karta, se kterou máte 50 minut volání a 50 SMS do všech sítí, a to na celý měsíc od aktivace karty. Za internet platíte jen podle toho, kolik dat spotřebujete, nejvíce však 10 Kč za 100 MB.

Ochutnávková Twist karta

Ochutnávková karta pro vyzkoušení našich předplacených služeb s kreditem 10 Kč na volání, SMS a data. Za první dobití do měsíce od aktivace obdržíte 100 Kč bonusového kreditu navíc k dobíjené částce.

Twist chytré zařízení

Karta je vhodná pro použití ve spojení s chytrými zařízeními typu dětské hodinky, hlídací zařízení poplašné zařízení, fotopasti nebo kamerové systémy. Pro tyto účely karta obsahuje balíček 200 MB na 30 dnů. S kartou můžete i volat nebo posílat SMS.

Twist Chytré auto

Karta je vhodná pro použití ve spojení se zařízením Chytré auto a obsahuje datový limit 50 MB na 30 dní zdarma. Po uplynutí se bonus obnovuje a to po dobu prvních 12 měsíců. Po uplynutí doby 12 měsíců je cena 900 Kč.

Twist Chytré auto WiFi

Karta je vhodná pro použití ve spojení se zařízením Chytré auto a obsahuje 5 GB/měs. po dobu 180 dní zdarma. Po uplynutí se balíček automaticky obnoví za cenu 299 Kč na 30 dní.

Twist Chytré dětské hodinky

Karta s porcí 200 MB dat na 180 dní pro Chytré dětské hodinky. Po uplynutí 180 dní se balíček 200 MB automaticky obnoví za 75 Kč.

Cenové zvýhodnění

Tato předplacená karta je pro zákazníky se zvláštními potřebami a je určená na volání, posílání SMS a čerpání dat v rámci ČR. Pořídit si ji mohou osoby sociálně slabé nebo majitelé ZTP průkazu. K dostání je pouze v T‑Mobile prodejnách při splnění daných podmínek.

10 GB dat - limitovaná edice

Ideální karta pro náročnější uživatele mobilních dat. S balíčkem 10 GB si obvykle užijete sociální sítě, časté sledování videí, hraní online her, stahování hduby a další online zábavu. Voláte a SMSkujete dle sazeb tarifu Twist S námi.

50 minut a 50 SMS do všech sítí (Twist Standard)

Univerzální předplacená karta, se kterou máte 50 minut volání a 50 SMS do všech sítí, a to na celý měsíc od aktivace karty. Data čerpáte ve výši 150 MB na 24 hodin za 12 Kč.

Ochutnávková SIM karta (Twist Standard)

Ochutnávková karta pro vyzkoušení našich předplacených služeb s kreditem 10 Kč na volání, SMS a data. Za první dobití do měsíce od aktivace obdržíte 100 Kč bonusového kreditu navíc k dobíjené částce. Voláte a SMSkujete dle sazeb tarifu Twist Standard.

3 GB dat (Twist Standard)

Ideální karta pro pro běžné užívání mobilních dat. S balíčkem 3 GB zvládnete sdílet fotky na sociálních sítích, zhlédnout kratší videa a vyřídit to nejdůležitější na internetu. Voláte a SMSkujete dle sazeb tarifu Twist Standard.

10 GB dat (Twist Standard)

Ideální karta pro náročnější uživatele mobilních dat. S balíčkem 10 GB si obvykle užijete sociální sítě, časté sledování videí, hraní online her, stahování hudby a další online zábavu. Voláte a SMSkujete dle sazeb tarifu Twist Standard.

Ochutnávková SIM karta 100 (Twist Standard)

Ochutnávková karta pro vyzkoušení našich předplacených služeb s kreditem 100 Kč na volání, SMS a data. Za první dobití do měsíce od aktivace obdržíte 100 Kč bonusového kreditu navíc k dobíjené částce. Voláte a SMSkujete dle sazeb tarifu Twist Standard.

10 GB Dat

Ideální karta pro náročnější uživatele mobilních dat. S balíčkem 10 GB (5 GB + 5 GB NAVÍC V APLIKACI MŮJ T‑MOBILE) si obvykle užijete sociální sítě, sledování videí, hraní online her, stahování hudby a další online zábavu. Voláte a SMSkujete dle sazeb tarifu Twist Standard.

10 GB Dat - Limitovaná edice

Ideální karta pro náročnější uživatele mobilních dat. S balíčkem 10 GB (5 GB + 5 GB NAVÍC V APLIKACI MŮJ T-MOBILE) si obvykle užijete sociální sítě, sledování videí, hraní online her, stahování hudby a další online zábavu. Voláte a SMSkujete dle sazeb tarifu Twist Standard.

15 GB Dat - Limitovaná edice

Ideální karta pro náročné uživatele mobilních dat. S balíčkem 15 GB (10 GB + 5 GB NAVÍC V APLIKACI MŮJ T-MOBILE) se nemusíte omezovat na sociálních sítích, nebo při sledování videí, hraní online her, stahování hudby a další online zábavě. Voláte a SMSkujete dle sazeb tarifu Twist Standard.

Chytré zařízení (Standard)

Karta je vhodná pro použití ve spojení s chytrými zařízeními typu dětské hodinky, hlídací zařízení poplašné zařízení, fotopasti nebo kamerové systémy. Pro tyto účely karta obsahuje balíček 200 MB na 30 dnů zdarma. Po uplynutí 30 dní se balíček automaticky obnoví za 75Kč/měsíčně. V případě, že postačuje menší objem dat za nižší cenu, doporučujeme 80MB balíček. Naopak pro vyšší datové objemy si v aplikaci Můj T-Mobile aktivujete vyšší  měsíční balíčky, nebo roční (půlroční) balíček s 2 GB na měsíc (4 GB na měsíc). S kartou můžete i volat nebo posílat SMS.

Prohlédněte si nabídku předplacených karet k zakoupení online