Čím víc vás bude, tím bohatší Vánoce zažijete

K nové nebo prodloužené službě vám dáme až 4 000 Kč

příspěvky za tarif, internet a televizi

Poskládejte si služby dohromady v Magentě 1 a nadělte si třeba obří televizi. Je jedno, jestli jsou to jen vaše služby nebo si do Magenty 1 přidáte mámu, manžela, dědu… prostě koho chcete.

Vyberte si, co si nadělíte

Příklad:

Končí mi smlouva na tarif Mobil L, takže si ji prodloužím a dostanu od T‑Mobilu 4 000 Kč. Když se o tom dozví manželka, chce stejný tarif. To jsou další 4 000 Kč. Do toho pořídím domů pořádný pevný internet (za 1 000 Kč) a vezmu si k němu T-Mobile TV (další 1 000 Kč). A protože se babička zamilovala do videí na Instagramu, pořídím jí tarif Mobil M, ať má nějaká data i mimo WiFi. Dohromady mám tedy nasbíráno 12 000 Kč a od T-Mobilu dostanu telku za 12 001 Kč. To znamená, že si za 1 Kč odnesu domů televizi, která normálně stojí víc než 16 000 Kč.

Příklad:

Domů si pořídím pořádný pevný internet a T‑Mobile mi dá 1 000 Kč. Navíc mi končí smlouva na tarif Mobil L, takže si ji prodloužím a dostanu další 4 000 Kč. Kamarádovi samozřejmě doporučím to samé (další 4 000 Kč). Tím pádem máme dohromady 9 000 Kč a v tu chvíli si z T‑Mobilu odneseme nový PlayStation 4 už za 1 Kč a hned večer pořádně zapaříme.

Příklad:

Dceři končí tarif Mobil M, tak jí ho prodloužím a od T-Mobilu dostanu 2 000 Kč. Mně už nebaví pořád sledovat, kolik mi zbývá dat, a tak si pořídím tarif Mobil L (další 4 000 Kč). No a vezmu ho i manželovi, aby mi těch 8 GB dat nezáviděl (další 4 000 Kč). Domů k tomu pořídím super televizi (další 1 000 Kč) a dohromady tak mám 11 000 Kč, za což si udělám radost v podobě telefonu Huawei Nova 3 jen za 1 Kč.

Příklad:

Pořídím si tarif Mobil L s 8 GB dat a od T-Mobilu dostanu 4 000 Kč. Já chci ale Huawei P20 Pro už za 1 Kč, a tak musím přesvědčit další 4 známé, aby si to eLko vzali taky. To je výzva. No i kdyby se mi to nepovedlo, tak každý tarif nebo služba se počítá a telefon Huawei P20 Pro pak dostanu výrazně výhodněji.

Vše vyřídíme po telefonu

Zavoláme a spojíme vám služby. Vy si pak vyberete dárek, který si nadělíte.

A když si myslíte, že už nemůžete dostat víc

Huawei Y6 Prime 2018 za zvýhodněnou cenu

Když se řekne Huawei Y6, tak je to symfonie nejen pro vaše uši. Vyladěná technologie Huawei Histen napodobí různá prostředí. Oči přitáhne 5,7" displej s jemným rozlišením a funkcí odemknutí obličejem. Hladká matná záda jsou doplněná o čtečku otisků prstů.

Zvýhodněnou cenu telefonu získáte s nákupem tarifu L, XL nebo XXL..

1 Kč

Nejbohatší Vánoce
mají i Twisťáci

Dobijte si 300 Kč na našich prodejnách, našem webu či z Vyúčtování a dáme vám 20 % kreditu navíc.

Ještě nejste Twisťák? Pořiďte si limitovanou kartu se 2GB dat!

Zjistit více

Podmínky