Komplexní řešení bez starostí se zodpovědností na jednom místě.

Veřejná správa

  • Komplexní, bezpečné, moderní a spolehlivé technologie.
  • Jeden partner pro celé ICT řešení s transparentními vztahy.
  • Soulad s normami a legislativními požadavky.
  • Pomoc při přípravě investičních projektů a dotací z fondů EU.

Moderní a bezpečné technologie snižují provozní náklady veřejných institucí a přibližují státní správu jejím zákazníkům - občanům. Dlouholeté zkušenosti T-Mobile s individuálními řešeními, rozsáhlá infrastruktura celorepublikové mobilní a pevné sítě, dlouholetá stabilita a transparentní obchodní vztahy nás předurčují jako první volbu pro veřejnou správu. Mezi naše klienty patří orgány státní správy (ministerstva), samospráva (města, obce) a veřejné instituce (úřady, nemocnice).

Přehled

Sjednocené datové a hlasové služby
Konvergované mobilní a fixní služby pro přenos dat a hlasu přináší našim zákazníkům další produkty pro efektivní spolupráci. Nový produkt nabízí silný nástroj pro online spolupráci, sdílení dokumentů, pracovní plochy i informace o dostupnosti členů týmů.

Správa koncových zařízení
Zahrnuje vše, co je potřeba pro péči o osobní počítače či mobilní zařízení, včetně zajištění jejich bezpečnosti a dodávek. Díky našemu komplexnímu řešení v oblasti mobility vám můžeme nabídnout vše od správy mobilních zařízení až po zpřístupnění informací kdekoliv.

Spolehlivá ICT infrastruktura
Dodáváme komplexní řešení. Jsme schopni zodpovídat za funkčnost komponent i celku, a odstraňování případných poruch je tak jednodušší a rychlejší. Datová centra disponují kompletní zálohou napájení, klimatizací, požárními a nejmodernějšími zabezpečovacími systémy. O provoz zákaznických systémů pečuje dohledové centrum, které zajišťuje předcházení poruchám.

Bezpečnost
Přirozenou součástí našich služeb je ochrana. Zákazník si může zvolit úroveň ochrany, která odpovídá jeho potřebám, včetně širších služeb, jako jsou monitoring a vyhodnocování síťového provozu, filtrování a ochrana proti DDoS útokům. Nabízíme i služby preventivního charakteru – bezpečnostní audity, testování zranitelnosti a zajištění business kontinuity.

Veřejná správa

Specifické potřeby

Využijte naše bohaté zkušenosti a nechte se provést světem ICT a doporučit oblasti, kde můžete získat konkurenční výhodu.

Nejsme pouze dodavatelem, ale partnerem, se kterým můžete kdykoliv konzultovat svoje potřeby v telekomunikační a IT oblasti. Společně najdeme optimální řešení připravená na míru. Upravíme vaše stávající portfolio ICT služeb tak, aby jednotlivé služby zohledňovaly technologické, provozní a procesní požadavky.

T-Mobile nabízí individuální přístup, který splní vaše náročné požadavky. Naše řešení se přizpůsobí současným aktivitám vaší společnosti i budoucím plánům.

  • Smluvní garance kvality a dostupnosti služeb zajistí hladký chod vašich služeb
  • Zajistíme celý životní cyklus IT služeb a aplikací od designu přes implementaci až po provoz jak na úrovni výměny dat tak po garanci správy systémů
  • Podporujeme všechny významné platformy, technologie, výrobce a jejich vzájemnou integraci, včetně návrhu nejvhodnějšího řešení
Mám zájem o služby

Máte zájem o naše služby? Nechte nám na sebe kontakt, my vám rádi zavoláme.

* Značí povinné pole