Sjednáte pouze na webu

Užijte si tarif plný dat

Ikona - T-Mobile brand

Pořádná nálož dat

Celkem 11 GB měsíčně. Z toho 1 GB k vyzvednutí v aplikaci.

Ikona - doručení zdarma

Neomezená data zdarma

Navíc získáte neomezená data na 30 dní zdarma.

Ikona - uvítací tón

Bez závazků a bez sankcí

Bez závazků, pokut a hlavně obav. Kdo by chtěl pořád něco řešit?

Limitovaná nabídka

DATA

11 GB

DÁRKY V APLIKACI

1 GB z tarifu vždy k vyzvednutí na pár kliků v apce
Neomezená data na 30 dní

MINUTY A SMSKY

100 + 100

MĚSÍČNÍ PAUŠÁL

494 Kč

Ceny jsou včetně DPH a smlouva je platná na dobu neurčitou. Nabídka platí do 31. 1. 2021.

 • Datujte jak doma, tak v celé EU

  Data můžete využít jak v ČR, tak i v rámci celé EU. A kdyby vám náhodou došla, pár kliknutími si je jednorázově dokoupíte v naší aplikaci. Navíc jako dárek od nás máte neomezené datování na 30 dní zdarma.

 • Bez závazků, bez sankcí

  Tarif je sice se smlouvou, ale na dobu neurčitou. Cena, volání a SMS i objem dat vám zůstanou, jak dlouho chcete. A když vám přestane tarif vyhovovat, můžete ho zrušit jednoduše a bez sankcí. Stačí nám napsat a po 30 dnech máte vyřízeno.

 • Volné minuty a SMS

  Každý měsíc máte 100 volných minut a 100 volných SMS do všech mobilních sítí. Když je vyčerpáte, volání vás vyjde na 3,50 Kč/min. U SMS je to 1,50 Kč za zprávu. A to jak v ČR, tak v celé EU. S novým zúčtovacím obdobím vám ale obnovíme i volné jednotky.

 • Tarif, který si oblíbíte

  Tento tarif si můžete pořidít s novým číslem, nebo si můžete své stávající číslo ponechat, pokud přecházíte od jiného operátora. Při přechodu z Twistu na paušál nepřijdete ani o číslo, ani o standardní kredit - ten vám odečteme z vyúčtování.

Informace, které by vás mohly ještě zajímat

Připravili jsme pro vás užitečné odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

Vážně platí stejné ceny v EU jako doma?

Ano, od 11. června 2017 T-Mobile umožnil využívat minuty, SMS a data v EU roamingu v 31 zemích zemích Evropy jako doma. To se týká tarifů s volnými či neomezenými jednotkami do všech sítí.

Po vyčerpání volných jednotek jsou jednotlivé služby účtovány stejně jako v ostatních zemích – dle platného roamingového ceníku. Data ovšem jde dokoupit za domácí ceny, třeba přímo v aplikaci Můj T-Mobile.

Ano, bez internetu vás nenecháme ani za hranicemi Evropské unie. Pak vám doporučujeme ověřit si ceny za jednotlivé služby podle země (roamingové zóny), do které jedete - dle platného roamingového ceníku. Pro připojení můžete využít účtování po MB nebo aktivovat některý z doporučených internetových balíčků.

Po vyčerpání datového limitu jsou data zastavena a je potřeba si vybrat zda si data dokoupíte nebo již nebudete v datování pokračovat. Tento postup platí pro nové tarify Mobil, S námi v síti, S námi v sítích a také pro služby, které mají nižší objemy dat jako např. Internet v mobilu na den, Twist Internet v mobilu na týden.

Při překročení limitů  přijde notifikace o výšce vyčerpání a odkaz na stránku, kde je možno si data navýšit. Pokud nemáte zájem o dokoupení dat a celkově datování, tak stránku jednoduše uzavřete. Je potřeba počítat s tím, že se nebudou stahovat maily, sociální sítě, a nebudou fungovat aplikace, které potřebují data k fungování.

Je to jen na Vás.

Způsoby navýšení datového limitu se zabývá otázka "Jak si mohu navýšit datový limit?"

Navýšení (jedná se o jednorázový dokup dat) je možné provést následujícími způsoby:

Jakmile budete mít pořízený tarif aktivní, máte možnost zapnout si v naší aplikaci zdarma balíček Neomezená data na 30 dní. Balíček tam na vás bude čekat 30 dní.

Některým našim stránkám jsme dali regenerační volno, aby pak fungovaly ještě líp. Podívejte se, které systémy jsme odstavili a co naopak funguje nepřetržitě.

Pro všechny případy můžete využít náš kontaktní formulář.