Nákup online v eShopu

 • Vyberete si, co chcete

  V eShopu máme otevřeno pořád. Fronty nečekejte a objednejte kdykoli. Uprostřed noci, o víkendu i o svátcích.

  Na každý nákup zařízení v eShopu vám zaručíme 14denní garanci vrácení peněz. V případě služby jen zaplatíte poměrnou část, kterou do té doby využijete.

  Máte rádi své telefonní číslo? Nebojte, klidně si ho k nám můžete převést od jiného operátora. Pokud naopak toužíte po změně, rádi vám u nás přiřadíme nové. O své číslo nepřijdete ani při přechodu z Twistu na paušál a to samé platí i pro váš dobitý kredit. Ten vám odečteme z prvního vyúčtování.

  Teď už stačí si jen udělat pohodlí a prohlédnout si naše exkluzivní nabídky na telefony, tarify i předplacené karty, internet, televizní a další služby.

 • Údaje jsou u nás v bezpečí

  Pokud nám vy sami nedáte souhlas, vaše osobní a kontaktní údaje nikomu dalšímu nedáme.

  Zde můžete najít obchodní podmínky daných služeb nebo zařízení. Nic netajíme.

  Ještě před odesláním objednávky si můžete přečíst i vzor smlouvy, kterou s námi podepisujete. A pak máte 14 dní na případné zrušení.

  Můžete se sami přesvědčit o ochraně vašich údajů, bezpečnosti informací a také jak a proč pracujeme s cookies.

 • Platba, splátky, smlouva

  Zaplatit u nás můžete platební kartou i hotovostí, a to při převzetí u kurýra, v prodejně, u doručovatele České pošty i ve všech pobočkách Balíkovny a České pošty. Pouze při výběru doručení do Balíkovna – BOXU je nutné objednávku uhradit online kartou. Platba kartou na samotném boxu totiž není možná. Jakmile bude váš balíček v boxu, obdržíte e-mail s pokyny k vyzvednutí. Součástí zprávy je odkaz na platební bránu, kde dobírku bezpečně uhradíte.

  Kartou je možné zaplatit online už při zakládání objednávky, a to přes platební bránu, ApplePay a GooglePay. Když si u nás budete pořizovat příslušenství, tak je platební karta jediný možný způsob platby, a to i v případě, že k němu máte přihozený třeba také nový telefon.

  Tím však jednoduchá platba nekončí. Stejně rychle u nás v apce Můj T-Mobile zaplatíte své vyúčtování nebo dobijete kredit.

  TIP pro vás: Máte obavy z jednorázových výdajů? Nové zařízení si u nás pořídíte také na splátky bez navýšení. Finanční náklady si tak pohodlně rozložíte do několika měsíců bez navýšení na jeho ceně. S první takovou splátkou počítejte ve druhém vyúčtování. Při převzetí se platí pouze akontace.

  Smlouvu na tarif s námi uzavíráte na dobu neurčitou. Vypovědět ji můžete kdykoli bez sankcí. Stačí, když nám napíšete a po 30 dnech je po všem.

  Když si k tarifu pořídíte zvýhodněné zařízení (třeba telefon se slevou), smlouva bude na dobu určitou – 2 roky. Pokud se rozhodnete ji předčasně ukončit, bude nutné zařízení doplatit. Vaši smlouvu ukončíme 30 dní ode dne přijetí a zpracování vaší výpovědi.

 • Doprava jde na náš účet!

  Podle toho, co si u nás objednáváte, si také můžete vybrat způsob doručení: Českou poštou na adresu, do Balíkovny, kurýrem do vlastních rukou nebo osobní vyzvednutí na prodejně.

  Kurýři a pošťáci doručují v pracovní dny mezi 8.-17. hodinou. Bohužel zatím nelze objednat konkrétní čas doručení. Kurýr vám zásilku přiveze vždy, když je nutné podepsat smlouvu. V tomto případě je potřeba mít u sebe platný český občanský průkaz. Bez jeho kontroly totiž kurýr nemůže zásilku se Smlouvou doručit. Více informací o elektronickém podpisu Smlouvy naleznete na https://www.t-mobile.cz/elektronickypodpis.

  Večer před doručením vám přijde SMS s bližšími informacemi.

  V den doručení ráno se přes SMS dozvíte, v jakém konkrétním časovém okně vám zásilku předají. Přes odkaz na stránky doručovatele můžete případně změnit doručovací údaje nebo dohledat kontaktní číslo na řidiče.

  Pokud jste si zvolili doručení do Balíkovny nebo do Balíkovna – BOXU, přijde vám SMS s informací o převzetí zásilky k doručení. Další SMS obdržíte v okamžiku doručení do Balíkovny/BOXU s informací o možnosti vyzvednutí zásilky. V této SMS je uveden kód, na základě kterého může kdokoliv zásilku vyzvednout.

  Balíky připravené k vyzvednutí na poštách nebo na pobočkách Balíkovny zde počkají 7 kalendářních dní. Balíky připravené v Balíkovna-BOXech čekají přibližně 2 pracovní dny. Přesnou dobu pro vyzvednutí balíku zjistíte v e-mailu nebo na https://www.balikovna.cz/cs/sledovat-balik.

  Jakmile se bude blížit konec doby pro vyzvednutí, přijde vám e-mail nebo SMSka.

  Pokud si budete svou objednávku vyzvedávat u nás na prodejně, vyčkejte na SMS s výzvou pro vyzvednutí. Obvykle je to do dvou pracovních dnů.

  Veškeré informace o zásilkovém prodeji naleznete na https://www.t-mobile.cz/zasilkovyobchod.

  Doručení je u nás vždy zdarma.

 • Reklamace a garance vrácení peněz

  Od Účastnické i Kupní smlouvy můžete v případě nákupu na eShopu odstoupit ve 14denní lhůtě ode dne, co vám Účastnickou smlouvu pošleme do schránky T-Box v Můj T-Mobile nebo v případě Kupní smlouvy od dne převzetí zboží. Pro úspěšné odstoupení je nutná písemná žádost a vrácení zakoupeného zboží.

  Veškeré informace a návody, jak odstoupit od Smlouvy, naleznete na https://www.t-mobile.cz/zasilkovyobchod.

  A co když se něco pokazí? Reklamace vyřizujeme trochu jinak. V případě špatně vystaveného vyúčtování, ho můžete reklamovat až 2 měsíce zpětně. Přečtěte si, jak postupovat při reklamaci vyúčtování nebo služeb.

  A co když se vám rozbije váš nový telefon, tablet nebo modem? Souhrnné informace k reklamacím zařízení, včetně reklamace ve 14denní záruční lhůtě, naleznete na stránce reklamace.