e-Knihy

Nezapomeňte uplatnit kód na knižní dárek od T-Mobile
a eReading.cz.

e-Knihy v tabletu

 • 10 bestsellerů jako e-Knihy zdarma.
 • Pro příjemné čtení navíc skvělá aplikace pro Android a iOS.
 • Kód můžete uplatnit až do 31. 12. 2014.

Pro koho je nabídka určena?

Nabídku na 10 e-Knih zdarma k mobilnímu internetu jsme ukončili k 31. 12. 2013.

Máte od nás kód? Nebojte se, času je dost, svůj kód můžete uplatnit do 31. 12. 2014. Přímo tady, jen o kousek níž.

Které knížky dostanu?

books-ereading-free-jobs books-ereading-free-50odstinu books-ereading-free-triptych books-ereading-free-merdebooks-ereading-free-diky

books-ereading-free-mozeke-Knihabooks-ereading-free-milenium books-ereading-free-znamostbooks-ereading-free-cary

Jak na to?

 1. Mám kód a chci knížky

  Na následující stránce se zaregistrujete nebo přihlásíte na portál eReading a zadáte svůj kód na 10 e-Knih zdarma. Po úspěšném přihlášení/zaregistrování se vám automaticky stáhne 10 knížek do on-line knihovny.

 2. Čtu!

  Pro pohodlné čtení v chytrém telefonu nebo tabletu doporučujeme nainstalovat čtečku eReading.cz.
  Najdete ji zdarma v obchodě Google Play a na Appstore. eReading čtečka

eReading čtečka - náhled 1 eReading čtečka - náhled 3 aplikace na iPhone

 

 

INFO Nevíte, jak číst? Nic se neděje, tady je návod pro chytré telefony, tablet i počítač.

eReadingeReading.cz
Portál eReading.cz jako člen skupiny Albatros Media nabízí exkluzivně bestsellery od nakladatelství XYZ, Albatros, BizBooks,
Computer press, Plus, Motto, Cpress nebo CooBoo. Zákazníci mohou vybrat z nabídky téměř 5000 knížek v elektronické podobě.
Všechny tituly jsou kompatibilní s tablety i e-ink čtečkami jako například Kindle. Čtenáři získávají doživotní online přístup k zakoupeným knihám s neomezeným počtem jejich stažení.

Často kladené otázky

Kód na E-knihy mi nefunguje, co mám dělat?

Ujistěte se prosím, že zadáváte kód správně, nezaměňujete písmeno O za číslici nula; nezaměńujete písmeno L za číslici 1; případně Q za nulu. Zkontrolujte prosím, zda jste nevložil mezeru na začátku mezi čísly nebo na konci zadávaného kódu. Respektujte prosím velká a malá písmena.

Knížka se mi nezobrazuje správně (chyba v diakritice, zalamování textu, nemožnost změny pozadí pro čtení, otáčení při změně orientace telefonu apod.). Jak mám postupovat?

Každá knížka může mít dostupné jiné možnosti nastavení. Jedná se o chybu konkrétní publikace, obraťte se prosím na eReading.cz (podpora@ereading.cz) s žádostí o opravu.

Kde mohu získat nové knihy do aplikace v telefonu?

Knížky lze zakoupit výhradně na internetové stránce eReading.cz, příp. t-mobile.cz/knihy, pokud se jedná o nabídku 10 knih zdarma od T-Mobile. Po nákupu je možné knížky stáhnout do počítače anebo přes aplikaci využít přímého stažení z online knihovny do telefonu.

Nemohu se přes aplikaci přihlásit/připojit do své knihovny. Zobrazuje se mi chyba komunikace a knihovna je prázdná, i když jsem již dříve knihy zakoupil přes internet.

Ověřte si připojení k internetu ve svém mobilním zařízení, příp. zkontrolujte, zda je dostupný web www.ereading.cz z jiného zařízení či počítače.

Zapomněl jsem heslo ke svému eReading.cz účtu. Co mám dělat?

Na internetové stránce https://www.ereading.cz/cs/zapomenute-heslo si své heslo obnovte prostřednictvím e-mailové adresy a poté se přihlaste ke svému účtu standardní cestou.

Jaké jméno a heslo mám zadat po spuštění aplikace?

Vložte své přihlašovací údaje z www.eReading.cz, kde si nejdříve bezplatně založte účet. V něm jsou poté uloženy všechny Vaše knihy (od T-Mobile i ostatní zakoupené).

Jak jsou velké jednotlivé knížky, které se budou stahovat do mého zařízení?

Velikost souborů je různá, existují knihy menší než 1 MB, ale i mnohem větší (řádově desítky MB). Záleží vždy na konkrétním díle, počtu stránek, vložených obrázcích apod. Nejčastěji se velikost knih pohybuje mezi 1 až 3 MB.

Aplikace nejde spustit, co mám dělat?

Zkuste pozavírat otevřené aplikace. Pokud nevíte jak na to, prostě jen vypněte a zapněte telefon. Pokud aplikace přesto nepůjde, prosím kontaktujte eReading.cz (podpora@ereading.cz).

Aplikaci nejde nainstalovat, co mám dělat?

Máte dostatek volného místa v telefonu? Aplikace vyžaduje alespoň 4 MB volného místa. Pokud nemáte dostatek volného místa v telefonu, přesuňte aplikace na paměťovou kartu. Pokud si s přesunem dat na kartu nevíte rady, obraťte se na naši nejbližší prodejnu, kde Vám rádi pomůžeme. (http://www.t-mobile.cz/web/cz/osobni/o-t-mobile/kontakty/prodejny-t-mobile)

Zkontrolujte si, zda máte kompatibilní verzi Androidu - potřebujete 2.4 a vyšší. Pokud máte dostatek volného místa a instalace nejde, zkuste telefon restartovat. Pokud ani poté aplikace nejde nainstalovat, prosím kontaktujte eReading.cz (podpora@ereading.cz).

Knížky mi nejdou stáhnout, co mám dělat?

Ověřte si prosím kvalitu připojení k internetu a stáhněte si aplikaci znovu. Pokud se přesto aplikaci nepodařilo stáhnout, prosím kontaktujte společnost eReading.cz (podpora@ereading.cz).