Mobilní e-mail

Ke svému e-mailu můžete přistupovat pohodlně z vašeho mobilního telefonu nebo tabletu.

Co budete potřebovat?

Aktivní e-mailovou schránku Pro přístup k e-mailům v mobilním telefonu je nezbytné mít zřízenou e-mailovou schránku u některého z provozovatelů elektronické pošty.
Zároveň je potřeba, aby vaše schránka podporovala přístup přes protokol POP3, případně IMAP.
Tyto informace zjistíte přímo u provozovatele e-mailového serveru, případně v nastavení vaší schránky nebo od IT oddělení ve vaší firmě.
Telefon, který podporuje připojení k internetu Podívejte se na naši nabídku telefonů a vyberte si, který vám bude nejvíce vyhovovat.
Většina telefonů od nás má již klienta pro přístup k e-mailům nainstalovaného.
Aktivní datové služby na SIM kartě V Můj T-Mobile si můžete zkontrolovat nastavení služeb a aktivovat datové služby.
Datový balíček Pokud váš tarif neobsahuje data, nebo by se vám jich hodilo víc, vyberte si z naší nabídky datových balíčků.
Správné nastavení Telefony od nás jsou již pro připojení k internetu nastaveny.
Telefon si můžete nastavit i ručně. Přesný postup, jak nastavit e-mailového klienta ve vašem telefonu, najdete v připravených návodech pro jednotlivé značky a typy přístrojů.

Jak funguje stahování zpráv

  • Zprávy se do vašeho mobilu přenášejí z poštovního serveru na váš příkaz nebo automaticky v intervalu, který si nastavíte.
  • Pokud to nastavení e-mailového klienta umožňuje, doporučujeme nemazat po přečtení automaticky zprávy ze serveru. Nastavte si, aby vám e-maily zůstávaly ve schránce, budete k nim mít přístup i z počítače a dalších zařízení.

Může se vám hodit