Vyberte prosím sadu restrikcí.
Musím být neustále připojen na internetu pro účely evidence tržeb?
  • Není nutné být neustále připojen, stačí, aby se zařízení připojilo při markování účtenky a došlo k ověření na finančním správě úřadě. 
  • V případě, že připojení selže a nepodaří se účtenka ověřit okamžitě, tak pokladna zkusí ověřit tržbu později.
  • Zákonná povinnost pro podnikatele ve standardním režimu je 48 hodin pro doručení tržby správci daně.

Jak vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Jakým způsobem zasíláte zboží z katalogu?
Zboží je zasíláno Českou poštou na dobírku, je-li s doplatkem. Bez doplatku je pak zasláno jako obchodní balík.

Jak vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Co je obsahem balíčku StreamOn?

Balíček StreamOn zahrnuje audio a video obsah poskytnutý podporovanou mobilní aplikací. Služba nezahrnuje měsíční poplatek za služby partnerů v prémiové verzi. Do audio a video streamingu nepatří obsah třetích stran, který se může vyskytovat v zúčastněných mobilních aplikacích, jako například reklamy, hry, software, textování, osobní komunikační služby (jako jsou hlasové a video hovory, chat a posílání zpráv). Data, která nejsou obsahem partnerských mobilních aplikací a která nejsou zahrnutá v identifikaci poskytnuté partnerem (typicky reklamy, hry apod.), se do datového limitu mohou započítat.

Pokud využíváte programy či aplikace blokující reklamy, užívání služby StreamOn jako takové vám nijak neblokujeme. S ohledem na skutečnost, že nejsme provozovatelem aplikací zařazených do balíčku StreamOn, však nezaručujeme bezvadnou funkčnost těchto aplikací.

Jak vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Co mám dělat, když jsme si zablokoval PIN?

Rozhodně není vhodná chvíle na paniku a mačkání náhodných čísel. Kód PIN si můžete jednoduše odblokovat pomocí kódu PUK.

Ten naleznete v přiloženém dopise, který jste obdržel s Vaší SIM kartou, nebo ho zjistit pomocí jiného mobilního telefonu v síti T-Mobile, na jehož klávesnici zadáte kód *123*307# a budete postupovat dle instrukcí na jeho displeji.

Pro zjištění kódu PUK je potřeba znát vaše heslo, nebo číslo SIM, pokud používáte předplacenou kartu Twist.

Jak vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Které mobilní aplikace jsou zahrnuty do StreamOn?

Aktuální seznam zúčastněných mobilních aplikací je k dispozici na stránce www.t-mobile.cz/streamon. Našim zájmem je balíček StreamOn rozšířit o co nejvíc mobilních aplikací v kategorii hudba a video. Počet partnerů se proto bude rozšiřovat.

StreamOn je založen na otevřeném přístupu tak, aby se všichni poskytovatelé audio a/nebo video mobilních streamovacích služeb mohli zapojit, pokud splní podmínky spolupráce. V případě zájmu o přihlášení své mobilní aplikace do StreamOn nás můžete kontaktovat na StreamOn@t-mobile.cz.

Tyhle mobilní aplikace vám nebudou užírat data:
HBO GO, YouTube, YouTube Kids, Apple Music, Deezer, naše Mobilní TV, Stream.cz, Seznam Zprávy, Pohádky (od Seznam.cz), Prima PLAY, VOYO, Youradio, DVTV (provozuje Aktuálně.cz), Evropa 2, Frekvence 1, iRadio, Radio Wave, Radiotéka: audioknihy do kapsy, Tidal, Horizon Go, Digi2Go, Skylink Live TV, Sledování TV, dětské rádio Pigy, Videopůjčovna Banaxi, Selfnet TV, Interaktivní TV, Lepší TV a Kuki.

Jak vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.