Apka
Můj T‑Mobile

Vyzvedněte si v ní sluchátka za super
cenu
a další extra výhody

Stačí pár kliků a máte vše pod palcem. Vítejte v naší apce.

ochrana-auta
sdileni-polohy
zdravi-vaseho-auta
statistiky-vasich-jizd

S apkou Můj T-Mobile je to snadné Funkce Můj T-Mobile

ochrana-auta
Přehled o službách

V apce vidíte všechny své služby pěkně pohromadě. A to hned na úvodním Přehledu v apce nebo s widgetem také na displeji telefonu. Přidejte si do apky všechna čísla, která chcete spravovat.

ochrana-auta
Výdaje pod kontrolou

Snadno ohlídáte vaši aktuální útratu, spotřebu dat nebo volání a SMS doma i v zahraničí. A pokud byste potřebovali navýšit data, změnit tarif nebo pořídit další balíčky, v apce to zvládnete na pár kliknutí.

ochrana-auta
Platba rychle a bezpečně

Bezpečnou platbu vyúčtování i dobití kreditu zvládnete v apce pohodlně hned několika způsoby. Klasická platba kartou je doplněna možností Apple Pay nebo Google Pay.

ochrana-auta
Odměna za dobití

Za každé dobití kreditu od 300 Kč pro vás máme odměnu, kterou si můžete vyzvednout v apce.

Magenta Moments: Vaše cesta k zážitkům

V rámci apky Můj T-Mobile nově najdete sekci se spoustou výhod od nás a našich partnerů. Stačí si vybrat, na co máte dnes náladu. 🙂

  • VÝHODY, KTERÉ SI ZAMILUJETE My i naši partneři pro vás pravidelně připravujeme celou paletu výhod. To své si namíchá každý.
  • EXKLUZIVNÍ ZÁŽITKY Nenechte si ujít jedinečnou možnost zúčastnit se událostí, na které vás jen tak někdo nedostane.
  • HRY, ZÁBAVA A SOUTĚŽE Zkuste své štěstí v soutěžích o bezva ceny nebo si zahrajte hru jen tak pro radost. Držíme palce!
Další výhody aplikace

V apce vždy
něco navíc

Aplikaci máte ve svém telefonu při ruce kdykoli a kdekoli

Ikona - bell

Upozorníme vás, že máte nově vystavené vyúčtování

Všechny vaše služby v Magentě 1 máte pěkně pohromadě

Pravidelné soutěže, speciální nabídky a odměny

Stáhněte si
aplikaci zdarma

Mějte pod kontrolou všechna svá čísla, hlídejte
útratu a bezpečně plaťte na pár kliknutí.

Časté dotazy

Podívejte se na nejčastější dotazy zákazníků. Vaši
otázku jsme už možná zodpověděli. Zjistěte odpověď
bez čekání.

Jak stáhnout aplikaci?

Aplikaci je zdarma a stačí si ji jednoduše stáhnout. Pro Android zařízení stahujte v Google Play a pro Apple zařízení stahujte v App Store.
Pokud půjdete napřímo, stačí zadat do vyhledávacího políčka "aplikace Můj T-Mobile".

Doporučujeme aplikaci odinstalovat a nainstalovat znovu, případně se přihlásit a odhlásit. Pokud vám aplikace stále nefunguje, kontaktujte kolegy na infolince, nebo se zastavte na některé z našich prodejen, kde se vám pokusíme s instalací aplikace pomoci. Upozorňujeme, že pro instalaci aplikace je potřeba mít smartphone, být zákazníkem T-Mobilu a mít alespoň minimální množství dat (případně být na wi-fi).

Aplikace Můj T-Mobile je k dispozici pro operační systém Android (i Huawei) verze 5.0 a vyšší a také pro telefony iPhone s verzí iOS 13.0 a vyšší. Doporučujeme aplikaci pravidelně aktualizovat.

O heslo do vašeho Store je možné požádat, funguje to stejně jako pokud obnovujete heslo do jakéhokoliv účtu třeba na webu. Jakmile se vám podaří heslo obnovit, snadno se do svého Store přihlásíte.

Pro nainstalování aplikace je potřeba mít alespoň minimum dat nebo zaskočte na místo, kde je Wi-Fi.

Aplikace Můj T-Mobile má cca 70 MB. Zkuste se podívat do telefonu, zda vám místo nezabírají jiné aplikace, které třeba dlouhodobě nevyužíváte. S naší apkou si užijete spoustu zábavy, ať už to budou soutěže nebo různé super akce. Navíc kontrola služeb, platba vyúčtování, dobití kreditu nebo změna tarifu je v apce raz dva.

Aplikace má několik úrovní zabezpečení. Např. při přihlášení do aplikace je možné využít klasickou ochranu PIN kódem, otisk prstu (TouchID) nebo rozpoznání obličeje (FaceID). Pro bezpečnou platbu aplikace využívá 3D secure. Některé služby v aplikaci podléhají dvojí autentifikaci, tedy je vyžadované potvrzení SMS kódem.

Stáhnout aplikaci