Roaming

Sdílejte zážitky z dovolené! V rámci celé EU voláte, píšete a datujete stejně jako doma.

Ceny volání a internetu v zahraničí

 

TIP: Pozor na mezinárodní volání, ať už doma nebo v cizině. Podívejte se, jak účtujeme volání na zahraniční čísla.

* TWIST S PŘÍMÝM VOLÁNÍM: Ze zahraničí telefonujete jednoduše jako v domácí síti, pouze je třeba vytáčet všechna telefonní čísla v mezinárodním formátu, tedy s použitím předčíslí 00420 nebo +420. Hovory a SMS přijímáte stále stejně jako v ČR. Podrobnější informace o volání v zahraničí s předplacenými kartami Twist naleznete v sekci Informace, které by vás mohly ještě zajímat.

Jak nastavit naše roamingové služby

Ať máte tarif s paušálem nebo předplacený Twist, postaráme se o vaše sdílení zážitků i za hranicemi.

1. Než vycestujete

2. Když jste na cestách v EU

 • Během cest po EU voláte a posíláte sms na česká čísla jako doma, takže sdílejte zážitky z cest bez obav. Po příjezdu obdržíte uvítací text s informacemi o cenách a další cestovní tipy. Data využíváte podobně jako v ČR, v některých tarifech data zastřešuje EU limit.
 • Zjistěte, jak nastavit telefon nebo tablet k roamingu, hlasovou schránku nebo zobrazení důležitých čísel.
 • Roaming můžete využívat i během cest mimo EU. Podívejte se, jak to funguje.

3. Po návratu domů

 • Nečekejte, až překročíte hranice zpět do ČR. Že se vracíte domů můžete svým blízkým zavolat kdykoli.
 • Na využívání vašeho tarifu se během cest ani po návratu nic nemění.
 • Chcete-li zobrazit využití roamingu, stačí se přihlásit do Můj T-Mobile nebo do naší aplikace.

Jak naše roamingové služby fungují

Vyberte si službu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Volání a internet v EU
a Velké Británii

Konec starostí o volání a internet. V rámci celé EU a Velké Británie jednoduše voláte, píšete a datujete přesně podle vašeho domácího tarifu. Ať už využíváte paušál nebo předplacený Twist, v zemích EU platí základní sazby stejně jako v ČR.

Nemusíte se tak bát, že zaplatíte za vaše služby něco navíc. A pokud vám například dojdou data, jednoduše si je dokoupíte stejně jako doma, bez příplatku. To samé platí i pro neomezené tarify.

Prohlédnout si naše neomezené tarify

Chystáte se brzy do zahraničí? Zkontrolujte destinaci

Zasloužená dovolená začíná! Vydáte se do Portugalska, kde zjistíte, že tramvaje v Lisabonu cinkají stejně jako ty v Praze. Přitom si vzpomenete, že musíte poslat SMSku sousedovi, aby vám nezapomněl zalít květiny. Pak zavoláte známým do Chorvatska, že Atlantik je jiné kafe než Jadran. A když už jste u kávy, cinknete vašim spolucestujícím, že se odpoledne sejdete v té malé kavárničce u pláže. Voláte z Evropy, ale platíte česky.

Zkrátka ať voláte nebo SMSkujete na jakékoli číslo v rámci zóny 1, platit budete jako doma. Na tom se nic nemění ani pro ty, kteří vás budou chtít na českém čísle pozdravit z ČR.

Volání a internet mimo EU

Kamkoli jdete, používejte telefon jako doma. Náše balíčky vám umožní zůstat v kontaktu, takže není třeba lovit WiFi a při příjezdu domů není žádná šance na neočekávaný účet.

Zjistit více v samoobsluze Můj T-Mobile

Evropu máte procestovanou křížem krážem? Co se vydat třeba za velkou louži! Po příletu do New Yorku posíláte zprávu domů, že jste dorazili v pořádku. Z letiště chytáte žluté taxi a už brouzdáte po internetu, jak se dostat na sochu Svobody. Výhled z ní je stejně svobodný, jako vaše volání zpátky do ČR díky našim roamingovým balíčkům. Umožní vám zůstat online i bez Wi-Fi, posílat SMSky a sdílet zážitky. Po návratu z cest na vás bude čekat rodinné přivítání, ale žádný neočekávaný účet za telefon.

Vyberte si váš balíček pro data v Zóně 2 a 3. Zůstat v kontaktu během cestování po světě je díky našemu roamingu jednodušší.

Všechny služby pěkně pohromadě

Aplikace Můj T-Mobile

 • Přehled o službách

  Všechny vaše služby vidíte pohromadě na úvodní stránce nebo díky widgetu přímo na displeji telefonu. Přidejte si čísla, která chcete v aplikaci spravovat.

 • Kontrola výdajů

  Informace o aktuální útratě, spotřebě dat, SMS i volání v ČR i v zahraničí. Jednoduše navýšíte data nebo dokoupíte jiné balíčky, pro Twist nebo T-Mobile televizi.

 • Platba rychle a bezpečně

  Bezpečná platba za vyúčtování i dobití kreditu na pár kliknutí. Vyzkoušejte pohodlnou Apple Pay či Google Pay platbu. Za dobití kreditu vás odměníme bonusem 25 % na volání, SMS či data.

Informace, které by vás mohly ještě zajímat

Připravili jsme pro vás užitečné
odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

Co když mám neomezené volání a SMS do všech sítí? Můžu je používat i v EU?

Ano, i při cestování po Evropské unii (třeba o dovolené nebo na služební cestě) můžete používat svůj tarif jako doma a nezaplatíte nic navíc.

Volání na zahraniční čísla

Kolik zaplatíte za hovory na zahraniční telefonní čísla