Nabídka podnikatelských řešení na míru od T-Mobile

Nabídka na míru

Potřebujete toto, tamto a takové to? Připravíme vám podnikatelské řešení, které splní všechny vaše požadavky.

Mám zájem o to a to

Zaregistrujte se na 15minutový webinář na MS Office 365

Webinář na MS Office 365 zdarma

Zaregistrujte se na 15minutový webinář, kde se dozvíte základní informace o Office 365.

Zaregistrovat se

Novinky z byznys světa

Nahlédněte do technologií T-Mobile a získejte novou inspiraci pro podnikání

Dron rozváží pizzu

Proč nám drony ještě nedoručují pizzu?

Již několik let se společnosti jako např. Amazon snaží o rychlý rozvoz svého zboží prostřednictvím dronů. Na obloze ale létající kurýry stále nevidíme. V čem je problém?

Zobrazit více

Chytré auto - dálnice

C-Roads: Bezpečí na silnicích pohlídá inteligentní systém

Vítejte v budoucnosti na silnicích. Každý automobil má zabudovanou inteligentní technologii, která komunikuje s okolními vozidly i s celou okolní infrastrukturou.

Zobrazit více

Chytré auto - silnice

Chytré auto má i vlastní webovou aplikaci

Sami zákazníci T-Mobile chtěli k mobilní aplikaci Chytré auto i webovou verzi. Nyní tak mají i z pohodlí své kanceláře snadnější přístup k informacím o svém voze nebo celém vozovém parku.

Zobrazit více

Všechny články

Firmy, kterým jsme pomohli

„Získaná data z měření nám doplnila významný střípek do mozaiky informací, a díky tomu jsme zjistili, kolik přesně se ve městě pohybuje obyvatel."

Celá case study

Jan Zvara Vedoucí oddělení dat, analýz a evaluací

„Velmi oceňujeme bezpečné připojení k internetu pro každou prodejnu a spolehlivé datové služby, které fungují bez výpadků s nepřetržitým dohledem nad jejich funkčností. I díky tomu jsme plně připraveni nejen na EET."

Celá case study

David Vojáček IT manager

„Centrální servery v datacentru a oddělené zabezpečené WiFi sítě jsou cestou, kterou chceme využívat i v budoucnu. Umožní nám to budovat „lehké" pobočky a zjednodušit správu naší infrastruktury. Svěřili jsme tak naše data do rukou profesionálů, stejně jako naši zákazníci svěřují své zboží do rukou profesionálů Yusenu."

Celá case study

Ing. Petr Šmidlík Manažer IT & SSL

„Řešení T-Mobilu nám pomohlo výrazně sjednotit standard technologií na prodejnách jak u nás, tak i na Slovensku. Ať už šlo o datovou konektivitu mezi prodejnami v MPLS síti, mobilní hlasové a datové služby, modernizaci pevných linek do IP Telefonie nebo o nové Call centrum a telefonní ústřednu. Díky T-Mobilu jsme ušetřili spoustu času na komunikaci s dodavateli a uspořili hodně na provozních nákladech."

Celá case study

Kateřina Böhmová manažerka komunikace a tisková mluvčí

„Přechodem k T-Mobile jsme získali kvalitativně lepší telekomunikační služby, dosáhli jejich řádově vyšší dostupnosti, a přesto významně ušetřili náklady na jejich provoz."

Celá case study

Ing. Tomáš Malík Náměstek ředitele pro informatiku

Všechny firmy