5G síť: Zítřek začíná již dnes

Zpřístupňujeme naší nejvyspělejší síť

Co získáte s 5G sítí?

Přinášíme Vám novou generaci mobilní sítě 5G, která umožní reálnou rychlost stahování až 500 Mb/s, zkrátí odezvu, zásadně zvětší kapacitu sítě a obslouží více zákazníků a zařízení při udržení stejně kvalitního připojení. V současné době síť 5G provozujeme na stejných frekvencích, na kterých již provozujeme síť LTE s nejlepším mobilním internetem podle nezávislého testu CHIP. Síť vždy automaticky využije tu nejlepší technologii, kterou zákaznická zařízení v daném místě podporují.

Užijte si sílu pokroku!

Nejlepší síť se dále zlepšuje

Naši nejbezpečnější síť neustále posouváme, abyste si mohli užívat budoucí technologie páté generace ještě dnes.

5G na vlastní kůži

Postupně pokrýváme celou Českou republiku. Jako první si mohli 5G užít obyvatelé širšího centra Prahy a Brna, ale nyní už je to i Plzeň, Klatovy, Cheb, Strakonice, Hradec Králové, Louny a další.

T‑Mobile 5G síť si nyní může zkusit každý

Nahlédněte s námi ještě dnes do nového standardu v telekomunikacích. Nejlépe si 5G zážitek dnes vychutnáte s tarifem s neomezenými daty, na který, pokud ho ještě nemáte, můžete jednoduše přejít zde.

Síť páté generace bez problémů

Co potřebujete, abyste si mohli vyzkoušet 5G?

Telefon s podporou 5G

Vaše cesta do budoucnosti internetového připojení začíná výběrem telefonu podporujícího 5G a vložením SIM karty s podporou LTE.

Být v pokrytí 5G

Pokrytí 5G signálem jsme rozšířili na více než čtvrtinu populace. Celkově funguje přes tisíc vysílačů a každý týden spouštíme další. 5G rychlostí se můžete svézt i v pražském metru nebo se připojte v zahraničí ve vybraných zemích.

Nejoblíbenější zařízení,
která podporují 5G

Samsung Galaxy
S24

21 999  Kč

Xiaomi
Redmi Note 13 5G

6 999  Kč

Apple iPhone 15

21 499

Honor 90 Lite 5G

5 499  Kč
Představte si svět, kde jsou ty nejlepší technologie naší každodenní součástí

Pokrok všemi směry

Chytrá města

Nová kapacita sítí přinese aplikace a systémy, které zlepší kvalitu veřejných služeb a usnadní lidem život.

Průmyslová digitalizace

5G umožní rozvoj inteligentní výroby po vzoru chytrého kampusu se Smart Factory v Ostravě s privátní průmyslovou sítí ve spolupráci T‑Mobile a VŠB.

Chytrá zařízení

Ovládání domácností bude chytřejší, bezpečnější a práce i zábava v online světě rychlejší a dostupnější pro všechny.

Herní budoucnost

Nejrychlejší přenos dat znamená spolehlivé streamování, více cloudových služeb i více her pro více hráčů online.

Časté dotazy

Připravili jsme pro vás užitečné odpovědi
na nejčastěji kladené otázky.

5G je možné vypnout/zapnout v menu telefonu.

V některých zemích už ano. Na stránce www.t-mobile.cz/roaming, v přehledu roamingových partnerů, si můžete ověřit, ve kterých zemích lze 5G datový roaming již využívat. Seznam zemí budeme postupně rozšiřovat.

Rychlost v roamingu závisí na mnoha okolnostech a způsobu nastavení navštívené sítě našeho roamingové partnera. Proto v tuto chvíli není možné uvést konkrétní hodnoty.

V současné době je 5G provozováno na obdobných kmitočtech jako v současnosti či minulosti používané technologie (např. WiFi, televizní vysílání, 3G a LTE sítě). Díky efektivnějšímu hardwaru a modernějším technologiím se v 5G na těchto kmitočtech používají výrazně nižší výkony (například TV vysílač 32kW vs. v 5G max 20W). Používání technologií na těchto frekvencích a jejich působení na člověka a přírodu je za desítky let jejich využívání ověřeno mnoha studiemi, které nepotvrzují zvýšené riziko. Více info např zde: https://www.ctu.cz/5g.

Společně vybereme po telefonu

Zanechte nám svoje číslo a my se vám ozveme